Tbt"Nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Host Kıyağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

CesurTurk bunu yazdı:
    -----------------------------
     vps üzerinden mı verıyorsun vps fiyatını hafifletmek için ? hostum devamlı açık olucagı garantili mi? baglantı hızın kac? faaliyet belgen mevcut mu ? kac hesap acmayı dusunuyorsun boyle ? satışlarını resseller seklınde belirli bi limitli olarak satmanı öneririm.

benim msn de konuşmamlabiraz sorularına cevbap verem

data center

7/24 mü sormadım

1gb

belgesini bilmiyom onuda sormadım

fazla hesap açmıyacakmış

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:

FaTHeR bunu yazdı:

oliWeR bunu yazdı:

FaTHeR bunu yazdı:

1000 kişi 1mb lik int. le film çekse bant genişliği biter kanımca...

500 kişi çekerse?

adamın data centeri var şimdi diyorumki sen alacan başkasıda alacak eee 1gb sadece seninmi sanıyon bilmiyorum ark. ne yapar ama başkası olsa tekmeyi koyar...

bende olsam tekmeyi koyarım :D

o yüzden sınırsız demem.

demiş işte her halde barınan siteler fazla hit almıyorki sınırsız dedi kurumsal siteler olabilir bizim iş yerininde bi sitesi vardı site şöyle ana sayfa var gerisi yok gelde o sitede sörf yap ne alakaysa :D

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

oldum olası sınırsızın *okunu çıkartmayı severim. birisi böyle işlerde sınırsız diye bir tabir kullandımı ( birde telekomdaki adil kullanım gibi acaip uyarıları olmazsa) hemen zıplarım. 2004 de ilk adsl 128 kb. geldiğinde 6 ay bilgisayarı hiç kapatmamıştım. işime yarasada yaramasada indirir sonra silerdim. maksat telekoma girsin.(Allahtan sonra askere gittimde telekom kurtuldu:D )  2003 lerde trbil miydi bi şirket vardı ordada sınırsız bnc+eggdrop shell veriyorlardı. onuda satın almış 3 günde 120 tane bnc açınca paramı geriye gönderip beni shellden atmışlardı :D

nitekim eğer öyle sınırsız bir uygulama varsa ki makinaya fiziki müdahale yapma şansı varsa ben kesin alırım. benim hariciyi gönderirim dosyalarımı makinaya attırırım fazla değil 400-450 gb. veri var içerisinde :D onları sitemde indirmeye açarım. tabi makinanın komple hdd si ne kadar onu bilemem zaten benide ilgilendirmez :D  o kadar dosyayıda aynı anda kullanıcılarımın indirebilmesini isterim. sınırsız sa eğer indirebilmeleri lazım değil mi :D

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:

oldum olası sınırsızın *okunu çıkartmayı severim. birisi böyle işlerde sınırsız diye bir tabir kullandımı ( birde telekomdaki adil kullanım gibi acaip uyarıları olmazsa) hemen zıplarım. 2004 de ilk adsl 128 kb. geldiğinde 6 ay bilgisayarı hiç kapatmamıştım. işime yarasada yaramasada indirir sonra silerdim. maksat telekoma girsin.(Allahtan sonra askere gittimde telekom kurtuldu:D )  2003 lerde trbil miydi bi şirket vardı ordada sınırsız bnc+eggdrop shell veriyorlardı. onuda satın almış 3 günde 120 tane bnc açınca paramı geriye gönderip beni shellden atmışlardı :D

nitekim eğer öyle sınırsız bir uygulama varsa ki makinaya fiziki müdahale yapma şansı varsa ben kesin alırım. benim hariciyi gönderirim dosyalarımı makinaya attırırım fazla değil 400-450 gb. veri var içerisinde :D onları sitemde indirmeye açarım. tabi makinanın komple hdd si ne kadar onu bilemem zaten benide ilgilendirmez :D  o kadar dosyayıda aynı anda kullanıcılarımın indirebilmesini isterim. sınırsız sa eğer indirebilmeleri lazım değil mi :D

Valla En İyisini Yapmışsın Sömürecen A.q. Bende Yakında Sınırsıza Geçmeyi Düşünüyom Şu İşkurun Kursuna Bi Başlim...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    ok, herşey sınırsız olduğuna göre alıyorum, rapidshare klonu kuracam, birkaç petabyte a ihtiyacımız olacak ama sınırsız demişsin zaten, işimizi görür bu.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hotboy bunu yazdı:
    ok, herşey sınırsız olduğuna göre alıyorum, rapidshare klonu kuracam, birkaç petabyte a ihtiyacımız olacak ama sınırsız demişsin zaten, işimizi görür bu.

ehehehh :D

DOM..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    ya adam kandırmayın neyin sınırsızı milyon dolarlarınızmı var yada Google,Microsoft sizinmi :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

renenin laFI AKlıma geldi. türklerden host almayın diye... sınırsız deyince aklım karıştı.  biz bu hostu uzun vadede kullanabilirmiyiz. hostu büyük projelerimizi uzun vadede (3-5 yıl) kullanabilirmiyiz. yani demek istediğim güvenli mi. zıt pıt server onarımı cart curt host bakımı gibi nedenlerle yayınlarımız kesilecekmi.  o konulara acıklık getirebilir misin.

Kampanya çok güzel Aklımdaki şüpheler giderse alabilirim...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

hotboy bunu yazdı:

ahanda cevap :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

hotboy bunu yazdı:

Rakip olcaz desene : ))

Toplam Hit: 12213 Toplam Mesaj: 69