folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT'yi İlk Nerede Duydunuz Veya Nasıl Tanıştınız?

TBT'yi İlk Nerede Duydunuz Veya Nasıl Tanıştınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek

İlk ben anlatayım. 2003 veya 2004 olması lazım. Kısacası çömez olduğumuz zamanlar da, önceden samimi olduğum ama bir süre sonra sevmemeye başladığım bir arkadaşımın internet sitesini indirmiştim.

Çocukta haliyle sinirlenip bana "benim tahribat.com'da çok sağlam tanıdıklarım var ve senin ekran kartını yaktırcam" demişti. İçimden her ne kadar bi s*kt*r mk desem de, neymiş la bu site diye girdim ve ortam çok eğlenceli geldiği için adeta müptelası olmuştum. 

Msn'de geçmişti bu diyalog ve bu arkadaşla önceden normal arkadaştık. O dönemler de davetiye bulmak için deli gibi çırpınsamda bulamamıştım ve 2007'de davetiyesiz üyelikler açılında hemen üye olmuştum.

Hey gidi günler be! Keşke o günlere geri dönebilsek. Büyüdük her şey boka sardı.

ProTogi tarafından 29/Eyl/21 03:53 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hıç hatırlamıyorum da bırınden duymuş bırı onermış vs.. olamam

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Holy nin tıklayınca bilgisayarı çökerten bi programı vardı. O şekilde tanıdım aq :) Adamın yaptığı nadir çalışan programlarından biri bana denk geldi :)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

Holy nin tıklayınca bilgisayarı çökerten bi programı vardı. O şekilde tanıdım aq :) Adamın yaptığı nadir çalışan programlarından biri bana denk geldi :)

Hepsı çalışıyordu yaw,  sen geç öğrenıp yakalıyordun muhtemelen programları

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hack işlerine meraklı olduğum dönemler Google'dan bulmuştum. Birde o dönemler sahilde çöp kutularında, gittiğim İngilizce kursunun sigara içilen kısmında çizilmiş TBT logosu gözüme çarpardı. :)

Bir forumda davetiye isteği konusu açmıştım biriside yollamıştı ama link sürekli hata veriyordu. Bende desteğe yazdım destek sağolsun davetiye yolladı. Sonradan bana davetiye yollayanın nickinden profiline baktım meğerse o müridin hesabı hacklenmiş. Hackleyen kişi bana davetiye yollamış. :)

mkyb tarafından 28/Eyl/21 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

lisede aynı yurtta kaldığım bir arkadaşım vesilesiyle tanıştım, hako okuyorsan burayı selam olsun :)

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cyber-warrior da duymuştum

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ne yapıyordum ben ya...

hatırladım bak o günü, o dönem bir kaç tane forum sitesi vardı, bunlardan ikisi işe yarar sitelerdi gerisi çöptü. misal fetocu cw vardı, eğlence mekanımız cigi cigi vardı, ortalık nuke ve vbulletin çöplüğüne dönmüştü, smf forumları da vardı... tüm forum siteleri gtti geriye sadece tbt kaldı. ülkenin değişen özgürlük şartlarında günün yaramazlıkları ve yaratıcılıkları dibe çöktü yüzeyde lak lak olsa da dipte tbt yine aynı tbt dir.

spymastersnake forumu vardı hatırlayan var mı bilmem. mekatronik ağırlıklı bir forumdu, aurdinio falan yok o zamanlar sen kendin dallas chipsetlerden ihtiyacın olanı alıyorsun, üzerine nasılyazacağını datasheetlerden öğrenip kendi asm ni yazıyorsun, wifi destekleyen modüller yeni çıkıyordu genelde bluetooth falan kullanıyorduk uzaktan iletişimde robotlarda... robot dediğimiz şey de nedir uzaktan düğmeye basacaksın o  kol kafayı kaldıracak senin bulunduğun yerde dolu mu hareket dedektörü ile algılayacak, dolu ise numarayı gir diyecek sen de eldeki aletle numarayı gireceksin o  kol da sana ait olan çantayı tutup kaldırıp sana uzatacak. böyle antin kuntin işler... yazılımı pc den tamamladıktan sonra com aracılığıyla arabirime oradan da chipe gömçürüyordun. ben zaten robot olayından hiç haz almıyordum sokayım robota. bir kaç mürid vardı beni buraya çektiler güzel bir şeyler yaptık sonra burada da garip bir şey var arkadaş edindiğin zaman o dostluk bitmiyor, şeyh imha etmezse biz de ölmezsek 60 lı yaşlarda da gireriz, ben kendime yakın tipleri genelde tbt içinden buluyorum, eskiden bir de ukhackers vardı orası duman oldu gitti, orası da güzeldi bak, ama bu yakınlık yoktu orada ingiliz adamlar neticede oradan aldığım bilgilerle az kola makinesinin ırzına geçmedim... tbt tadında çok az ortam var sadece tr de değil dünya genelinde bu tadı veren fazla forum sitesi yok bir ara tonyrogers forumları açılmıştı oradan da epey arkadaş edindim taliban mevzuları patlayınca orayı dak kapattılar. tr içerikte türkiye de burası var, başka yok. reddit sublarında biraz hareketlenme görüyorum ama orası da gidici. bu yüzden buradayız.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Bana kefil olan muridin hesabına girip kendine davetiye atmıştım hesabına da oynadığı sunucuya stealer gömmüştüm ordan gelmişti 😅

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

ne yapıyordum ben ya...

hatırladım bak o günü, o dönem bir kaç tane forum sitesi vardı, bunlardan ikisi işe yarar sitelerdi gerisi çöptü. misal fetocu cw vardı, eğlence mekanımız cigi cigi vardı, ortalık nuke ve vbulletin çöplüğüne dönmüştü, smf forumları da vardı... tüm forum siteleri gtti geriye sadece tbt kaldı. ülkenin değişen özgürlük şartlarında günün yaramazlıkları ve yaratıcılıkları dibe çöktü yüzeyde lak lak olsa da dipte tbt yine aynı tbt dir.

spymastersnake forumu vardı hatırlayan var mı bilmem. mekatronik ağırlıklı bir forumdu, aurdinio falan yok o zamanlar sen kendin dallas chipsetlerden ihtiyacın olanı alıyorsun, üzerine nasılyazacağını datasheetlerden öğrenip kendi asm ni yazıyorsun, wifi destekleyen modüller yeni çıkıyordu genelde bluetooth falan kullanıyorduk uzaktan iletişimde robotlarda... robot dediğimiz şey de nedir uzaktan düğmeye basacaksın o  kol kafayı kaldıracak senin bulunduğun yerde dolu mu hareket dedektörü ile algılayacak, dolu ise numarayı gir diyecek sen de eldeki aletle numarayı gireceksin o  kol da sana ait olan çantayı tutup kaldırıp sana uzatacak. böyle antin kuntin işler... yazılımı pc den tamamladıktan sonra com aracılığıyla arabirime oradan da chipe gömçürüyordun. ben zaten robot olayından hiç haz almıyordum sokayım robota. bir kaç mürid vardı beni buraya çektiler güzel bir şeyler yaptık sonra burada da garip bir şey var arkadaş edindiğin zaman o dostluk bitmiyor, şeyh imha etmezse biz de ölmezsek 60 lı yaşlarda da gireriz, ben kendime yakın tipleri genelde tbt içinden buluyorum, eskiden bir de ukhackers vardı orası duman oldu gitti, orası da güzeldi bak, ama bu yakınlık yoktu orada ingiliz adamlar neticede oradan aldığım bilgilerle az kola makinesinin ırzına geçmedim... tbt tadında çok az ortam var sadece tr de değil dünya genelinde bu tadı veren fazla forum sitesi yok bir ara tonyrogers forumları açılmıştı oradan da epey arkadaş edindim taliban mevzuları patlayınca orayı dak kapattılar. tr içerikte türkiye de burası var, başka yok. reddit sublarında biraz hareketlenme görüyorum ama orası da gidici. bu yüzden buradayız.

Hocam resmen flashback yaptırdın. :) Dediğin gibi cigi cigi forum da çok eğlenceliydi, orada da takılırdım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

cehennem ve cigicigi'de takıldığım yıllarda TBT'ye de bakardım. Davetiye arayıp bulduğumda içerisinin şampiyonlar ligi olduğunu öğrenerek bağlandım kaldım işte.. o gün bu gündür devam.

cehennem'i de bi internet kafede counter yada Age of oynarken duymuştum. Sanırım şöyle bir muhabbet geçiyordu  "...... bir site var, içerisine girdiğinde bilgisayarın kapanıyor...."

dedim böyle bir site nasıl olur?. Okulda  html dersleri görüyoruz, yatay kasada toplu farelerle dave oynayıp yahoo'dan ödev araştırıp diskete yazdırıyoruz falan..

derken uzun yıllar seyirciydim. sitemynette blog yazıyorum derken derken üye olduk gittik. 

Hatırladığım manyak konulardan birisi, PVC borularda roketimsi bişey yapılmıştı. Ne günlerdi beee

zone tarafından 28/Eyl/21 23:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6402 Toplam Mesaj: 82
tbt anı tbt ile nasıl tanıştın