folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT'yi İlk Nerede Duydunuz Veya Nasıl Tanıştınız?

TBT'yi İlk Nerede Duydunuz Veya Nasıl Tanıştınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

Holy nin tıklayınca bilgisayarı çökerten bi programı vardı. O şekilde tanıdım aq :) Adamın yaptığı nadir çalışan programlarından biri bana denk geldi :)

Hard formatter sanirim bu sekilde tanidim. Programlar calisiyordu.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

savsak ı hacklemişlerdi :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

wardom.org da duymuştum. Denyo saldırısı yapılmıştı diye hatırlıyorum. 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsam mirc için yapılmış küfür sayacı vardı, onunla ilgili birşeyler ararken buraya düştüm, 2002-2003 yılları arasıydı davetiye mavetiyede yokdu öyle üye olmuştum, şu meşur hdd format yazılımını da birilerinin üstünde test etmişliğim var. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Yanlış hatırlamıyorsam mirc için yapılmış küfür sayacı vardı, onunla ilgili birşeyler ararken buraya düştüm, 2002-2003 yılları arasıydı davetiye mavetiyede yokdu öyle üye olmuştum, şu meşur hdd format yazılımını da birilerinin üstünde test etmişliğim var. 

:D:D:D vardı evet güzel sövüyordu

TBT mırc channel de açılmıyordu amma lol

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Arızalı insanların sitesi diye nam salmıştı bir dönemler ben de orada olmalıyım diyip hemen atladım ve şeyhimizle tanıştım. O gün bu gündür benim için bir ziya gibi. Yolumu aydınlatıyor :)

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

:D:D:D vardı evet güzel sövüyordu

TBT mırc channel de açılmıyordu amma lol

Scriptler meşurdu da bu küfür sayacı her script de çalışmıyordu, bem virüs script kullanıyordum ilk zamanlar onda çalışmadı niye çalışmadı diye deli oldum sonradan farklı scriptlerde denedim de çalıştırdım. Ama çok pis küfrediyordu :)

Ne diyeyim selam olsun bize küfür sayacını hediye eden ve mirc de hayatımı kolaylaştıran  pnp scriptti hazırlayan kolayca düzenleme ve eklenti yapmamızı sağlayan yazılımcı arkadaşlara :) 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

eski hack aleminin tüm sitelerinde geziyordum savsak, cigicigi, wardom vs o yıllardan beri takip ediyorum aslında ozamanlar tabi ortaokul lise düzeyine yeni geçmişiz. ilk üyeliğimi 2006 mı 7 demi ne almıştım darkemfiq idi ama sadece özel konuları takip için sonradan dedim birşeyler yazayım artık büyüdük kefil lazım tabi eski üyelik bilgilerinide unuttum siteden kimseyi tanımıyoruz @dj_alper abime yazdım öğrenciydim ozamanlar portfolyo mu yazdım hobilerimi yazdım öğrenci kimliğimin fotosunu attım. tahribata katılmak istediğimi kefil olmasını istedim. oda bana aşağıdakini gönderdi sonradan üye oldum. inşallah yüzünü kara çıkarmamışımdır abi :D 

"tahribat kurallarını iyice oku 

tahribatta aktif ol
    aktif ol ama saçma sapan postlar atma
    kendini sevdir
     ok ise ok"

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

bir rüyada şıh hazretlerinin zuhuratı hasıl olmuştu. Gel gel deyince kalktık geldik o gün bugün şıh hazretlerinin dergahındayız.

sırıtma la.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

2007 lerde internet cafe almiştik daha windows nedir bilmezken direk hack işine girdim o işten anliyan adam da askere gitmişti adam gelene kadar ufak tefek bilgisayari öğrendim arkadaş gelince tahribata takildiğini gördüm bana bir arkadas öyeliğini verdi ama fazla kulanmadim kaynak bakiminda başka sitelere göz atardim warior daha fazla kaynağa sahibti.. secirityfocus diye bir site acildi bir ara oraya takildik  velhasil 2020 de tahribata üyelik açtim bir kere tahribati duyunca muhakak bir gün üye oluyorsun her mürid bir gün tahribata üye olacak gibi bir şey oldu. :) 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 6525 Toplam Mesaj: 82
tbt anı tbt ile nasıl tanıştın