folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Tek Tıkla Bilgisayarı Kullanılmaz Hale Getirmek!

Tek Tıkla Bilgisayarı Kullanılmaz Hale Getirmek!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

butun kutucukları işaretle create virus de yeni bir exe dosyası olusturucak o exe dosyasını kazayla felan kendi pc inde acayım deme direk zukucegın adama gonder :d

teşekkür ederim hacı :) çok makbule geçti :)

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı
    wagman bunu yazdı

Hocam şifre :) ?

akenaton bunu yazdı

hocam bide ben rica edebilirmiyim şifreyi :)

suhatuna bunu yazdı

Hacım şifreli bu? Şifresı ne bılıyormusun bı PM lesen? :)

http://www.mediafire.com/?vsv3odfn82fa6bv

not rar password :)

ortak bende

1 arşiv açılmıyor diyo

2 essential eylem gerektiriyor diyor

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

http://img163.imageshack.us/img163/139/ssssaq.png

rarlı dosyayın açtıktan sonra algılanan trojan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

tamamda adamın verdiği program zaten virüs ? antivirüs güvenli dosya olarak görmeyecekti heralde bu tür uygulamalarda olağan anti uyarıları bunlar 

Gimme Some Tits
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

tamamda adamın verdiği program zaten virüs ? antivirüs güvenli dosya olarak görmeyecekti heralde bu tür uygulamalarda olağan anti uyarıları bunlar 

:D kusura bakmayın o zaman bilmediğimizden

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler çok çömezken yapmıştım onu, onun yenisini kolayca yaparım ama şey nasıl yapılır bilen var mı?

Ben pc boot ederken kendi küçük osumla açılsın istiyorum. Mini minicik bir linux ile boot etsin mesela dos ekrani da olsa yeter.

Eğer öyle birşey yapabilirsem tüm veriler bozulduktan sonra şifre soranını yapmak istiorum ama windowsdayken bootu değiştirebilirmiyim emin değilim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler çok çömezken yapmıştım onu, onun yenisini kolayca yaparım ama şey nasıl yapılır bilen var mı?

Ben pc boot ederken kendi küçük osumla açılsın istiyorum. Mini minicik bir linux ile boot etsin mesela dos ekrani da olsa yeter.

Eğer öyle birşey yapabilirsem tüm veriler bozulduktan sonra şifre soranını yapmak istiorum ama windowsdayken bootu değiştirebilirmiyim emin değilim.

Hocam asus un expressgate olayı var. Mesela laptopu dğier düğmeden açınca otomatik usus un expressgate os u yükleniyor.Aynı şekilde desktop ta da açtığında eğer aktif etmişsen ilk expressgate açılıyor, açılırken iptal edince normal os boot etmeye geçiyor.

Senin isteiğin de böyle birşey sanırsam.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bootloader'ın vereceğin bir linux boot etmesi lazım. Meşhur linux bootloader'ı Grub bu konuda işini görür. Windows altından grub kurmak için NeoGrub'u kullanabilirsin. (http://neosmart.net/wiki/display/EBCD/NeoGrub) 

Sonra grub konfigürasyon dosyana basit linux'u boot etmesi için bi satır eklersin. 1 MB'ı geçmeyen bir linux'u boot edebilirsin.  Oradan da format c: d: (fdisk -f hda1,vs ) gibi her türlü işi yapabilirsin.

Linux'un açılış servislerine disklere format atan komutu eklersen hiç kod yazmadan direkt hardiskler ziyan olur :(

Bu durumda yazılması gereken tek kod win altında arkaplanda neogrub'u kuracak, ilgili konfigürasyonu ve linux imajını diske atacak programı yazmak.

Blue Screen of Death
Toplam Hit: 5522 Toplam Mesaj: 29