folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Teknoloji Blogum Yayında Yorumlarınızı Bekliyorum

Teknoloji Blogum Yayında Yorumlarınızı Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek

Merhabalar saygıdeğer hacılar hocalar,

Güncel teknoloji haberlerini paylaştığım bloğumu 6 haziran itibarı ile açmış bulunuyorum. Wordpress altyapısını kullandığım blog yazılım, mobil, sosyal medya ve oyun kategorilerinden oluşuyor. Şu anda çok fazla içerik olmamasına rağmen hergün en az bir içerik ekleyerek zenginleştirmeye çalışıyorum.İleride php giriş seviyesi videolu anlatımlar eklemeyi planlıyorum. Ben elimden geldiğince seo ya uygun davranmaya çalışıyorum. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanıyorum. Eksiklerimi görmek adına olumlu veya olumsuz yorum yapmanız benim için önemli. Burada şöyle yapman daha iyi olur şunu yapmışsın ama olmamış çünkü.. şeklindeki açıklamalarınızı esirgemeyin. Teşekkürler :)

url : www.faruksahin.net

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Tema hoşmuş hocam birde slider'a border verirsen daha hoş olur sanki havada kalmış gibi geldi bana 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek

Evet cherry news teması daha ileride özgün bir tema düşünüyorum :) dediğini inceledim açık renkli görseller geldiğinde arkaplanında açık olmasından kaynaklı iç içeymiş gibi bir görünüme neden oluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

en sevdiğim wp teması :D

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

iyi de isim soyisim olan bir teknoloji blogunu kim takip ederki.. inceleme felan yapıyor olsan belki de normal yayınları copy/paste yapan bir site var karşımda. içerik iyi olabilir ama domain out.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

kendi blogumdan bu temayı kaldırıyorum artık arkadaş :D

herkes kullanmaya başladı 

neyse temayı severim..gerçekten blog yazarısın hocam . konular on numara..takip edelesi blog olur zamanla inş..şimdi sanırım 200 civarı tekil hit demi

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

kendi blogumdan bu temayı kaldırıyorum artık arkadaş :D

herkes kullanmaya başladı 

neyse temayı severim..gerçekten blog yazarısın hocam . konular on numara..takip edelesi blog olur zamanla inş..şimdi sanırım 200 civarı tekil hit demi

aynen çok kullanılan bir tema ama kullanışlı. Güzel yorumların için teşekkürler hocam tekil hitte o civarlarda :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

iyi de isim soyisim olan bir teknoloji blogunu kim takip ederki.. inceleme felan yapıyor olsan belki de normal yayınları copy/paste yapan bir site var karşımda. içerik iyi olabilir ama domain out.

copy-paste değil hocam konuları farklı kaynaklardan araştırarak kendim yazıyorum yazıları. Belki haklısın domain konusunda ancak kullanıcının isteklerine cevap verebiliyorsan bazen çokta önemli olmayabiliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Bilmiyorum hocam ben temalardan cok anlamam da okunmasi cok zor bence. Birsuru frame var ne bileyim arsivinden tut facebooktan bizi takip edin seyine kadar. Biraz daha net olmali bence..

http://yigitdemirag.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

yeni"lik"leri takip edin olcak hocam :)

test 1 2
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı

Bilmiyorum hocam ben temalardan cok anlamam da okunmasi cok zor bence. Birsuru frame var ne bileyim arsivinden tut facebooktan bizi takip edin seyine kadar. Biraz daha net olmali bence..

okunması zor derken fontlardan bahsediyorsun sanırım.Ona da bi ayar çekmeyi düşünüyorum. frameler konusunda arşivler gereksiz olabilir bencede ama bu tarz sitelerde genellikle kullanılabilirlik açısından son yazıların olması faydalı diye düşünüyorum. insan beyni soldan sağa doğru bakmaya eğilimli olduğu için içerik kısmı daha ön planda oluyor böylece. Sadelik bencede her zaman için iyidir.

Toplam Hit: 1474 Toplam Mesaj: 12