folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Teknosa Gibi Yerlerde Çalışan Var Mı ?

Teknosa Gibi Yerlerde Çalışan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çalışan eden var mı ? Tavsiye eder misiniz ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

hacı hangi şartlarda çalışacaksın ? niche diye bir şirket var misal adamlar teknosa vatan media markt gibi yerlerde eleman çalıştırıyorlar. markalarn satış temsilcileri diyeyim. Bir arkadaşım var adam vatanda çalışyor niche üzerinden 1.200 maaş alıyor + prim. Prim ayda 800 filan geliyor demişti. Gayette memnun...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

beyler konuyu horttlattım ama bende teknosada işe başlayacağım gibi bir durum var.(konu açmayayım dedim :))

remax ta çalışan bir müdür arkadaşım sağolsun yardımcı olacak ve sanırım satış elemanı olarak başlayacağım teknosada.

işe alınmam için Bölge Sorumlusu sorular soracak falan filan orası önemli değilde önemli olan

bu teknosanın şartları nelerdir maaşı nedir ileride ne olur evlenmem lazım maaş durumu yükselirmi 

tecrübesi olanlalr bir açıklayabilirmi acaba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

beyler konuyu horttlattım ama bende teknosada işe başlayacağım gibi bir durum var.(konu açmayayım dedim :))

remax ta çalışan bir müdür arkadaşım sağolsun yardımcı olacak ve sanırım satış elemanı olarak başlayacağım teknosada.

işe alınmam için Bölge Sorumlusu sorular soracak falan filan orası önemli değilde önemli olan

bu teknosanın şartları nelerdir maaşı nedir ileride ne olur evlenmem lazım maaş durumu yükselirmi 

ne kadar çok satış yaparsan o kadar çok kazanırsın. Hem rütben hem maaşın yükselir. Bütün olay yapacağn satışlarda bitiyor.. Ne yap et sat :D

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

ne kadar çok satış yaparsan o kadar çok kazanırsın. Hem rütben hem maaşın yükselir. Bütün olay yapacağn satışlarda bitiyor.. Ne yap et sat :D

kakala yani şopar ol :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kakala yani şopar ol :D

aynen öyle. Coşkula gitsin :D zaten eğer bir ürünü yıkayıp yağlayıp müşterinin gözünde velinimet gibi gösteremezsen o tür mağazalarda fark edilemezsin. Öyle adam tanıyorum ki eline alıyo ucuz bir mp3 çaları sana öyle anlatıyoki iphoneyle takas etmek istersin :D:D anladn sn demek istediğimi. Tüm olay satışlarda bitiyor..Satışlarda laf yapmaktan geçiyor. Kısaca bu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

forum Colinste çalışan bir arkadaşım var dediği tek şey şu:

Kapıdan içeri giren insanlar ceylan biz aslan kapıdan içeri giren her vatandaşa avcı gözüyle yaklaşıyoruz diyordu

Sende bu şekilde bakmalısın en önemlisi de çenen kuvvetli olmalı hocam alttan girip üstten çıkıp ürünü koltuğunun altına verip gitmelisin müşterinin..

Bu son model,En iyisi bu,son 10 günde 200 tane sattım son 1 tane kaldı falan filan bunları şimdiden ezberle kendi kendine alıştırma yap evde :D 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

anlatım püf noktayı

ben 11 yıl bilhisayar tamiri yaptım iyi kötü herşeyden anlarım 

benim sattığım ürünün benim sattığımı nereden bilecekler peki oradaki şefler müdürler ibnelik yapmazlar değilmi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

anlatım püf noktayı

benim sattığım ürünün benim sattığımı nereden bilecekler peki oradaki şefler müdürler ibnelik yapmazlar değilmi

sistemi tam bilmiyorum ama kasaya müşteri ile gittiğin zaman satış yaptığında senin hesabına yazılıyor olması lazım hangi satış temsilcisi sattıysa ona giriyor ki o da ona göre prim alıyor bir de boş satışlar var müşterinin direk kendi gidip alıp kasaya geldiği bunlarda kaçan büyük fareler

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

anlatım püf noktayı

sistemi tam bilmiyorum ama kasaya müşteri ile gittiğin zaman satış yaptığında senin hesabına yazılıyor olması lazım hangi satış temsilcisi sattıysa ona giriyor ki o da ona göre prim alıyor bir de boş satışlar var müşterinin direk kendi gidip alıp kasaya geldiği bunlarda kaçan büyük fareler

hocam her çalışanın kodu var. Kasaya müşteriyi gönderdiğin zaman kasiyer senin kodunu giriyor veya etiket vuruyorsun ürünün ambalajına sana dair. Yani her türlü kimin sattığını gösteriyorsun kasiyere. Kasiyer ibnelik yapmadıktan sonra sıkıntı çıkmaz -ki kolay kolay da ibinelik yapamaz

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

anladım olayı bakalım başlarsak neler yapacağız neler edeceğiz görecez 

teşekurler bilgiler için

başka önerisi olan varsa zalimadam okumaya hazır

Toplam Hit: 2597 Toplam Mesaj: 16