Teknosa Görüşmeye Çağırdı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

maası ne kadar acaba bılenınız varmı arkadaslar az maasla 6 zorla calıstırmazlar ısallah :)

@zumsuk

zaten bıldıgım ıs bellı hocam gırersem eger ben orda maza mudurlugune kadar buyurum burdakı cocuklara bakıyorum yemınle hıc bısıden cakmıyolar hattta bı tanesı benım mezun oldugum lısede muhasebe okuyodu :)

@yasin_55

hocam nerden bılıyorsun bu bılgıyı :)

@ LostDream

hocam o cocuga sormadın mı maas ne kadar dıe :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

teknosa asgari ücret +prim sistemiyle calıstırır. bir cok firmanın aksine sigortan a+ yatar yani kazandıgın prim de sigortanda gösterilir artısı budur onun dısında akbses yani akbank bireysel emeklilik sistemine sabancı personeli olarak giris yapabilir. herkesin ödedigi aylık primin yarısıyla akbes li olabilir emekli oldugunda herkesle aynı parayı alabilirsin. indirim oranları cacıktır. telefon laptop personel indirimi %5 lcd fot mak. % 10 dur personel indirimi oranı. vs vs. sorun yanıtlayayayım

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

bamboocha bunu yazdı:
    -----------------------------

teknosa asgari ücret +prim sistemiyle calıstırır. bir cok firmanın aksine sigortan a+ yatar yani kazandıgın prim de sigortanda gösterilir artısı budur onun dısında akbses yani akbank bireysel emeklilik sistemine sabancı personeli olarak giris yapabilir. herkesin ödedigi aylık primin yarısıyla akbes li olabilir emekli oldugunda herkesle aynı parayı alabilirsin. indirim oranları cacıktır. telefon laptop personel indirimi %5 lcd fot mak. % 10 dur personel indirimi oranı. vs vs. sorun yanıtlayayayım

asgari ücret + primse iyimiş hocam benim suan oldugum yer kucuk bı yer oldugu ıcın fazla para harcanmıyor o yuzden sımdılık bana yeter o maas

zaten fazla yormuyorlarda ınsanı bırde bılgıne gore calıstıgın magazada yukselme ımkanın varmı hocam ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Zamanında benıde cagırmıslardı . Gıdıyorsun merkezlerıne sana bır form verıyorlar dolduruyorsun. Sonra sozlu olarak gorusuyorsun. Devamını bılmıyorum cunku lıse mezunu olmadıgım ıcın benı gerı gondermıslerdı :D

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

bir zamanlar internet cafede çalışıyodu fatsada :) 
    Allah yolunu açık etsin ;)

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

prim olayı bireysel magaza net satıs oranı fazlası ıcındır ve sanırım kıdeme göre değişebilir asgari ücret alıyorlar zor iş ama yeni mağazasya kendini göster açıktan oku 4 yıl yap belki yönetici vs olursun yolun açık olsun Allah CC seni korusun dostum yolunu daim etsin 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

bamboocha bunu yazdı:

asgari ücret + primse iyimiş hocam benim suan oldugum yer kucuk bı yer oldugu ıcın fazla para harcanmıyor o yuzden sımdılık bana yeter o maas

zaten fazla yormuyorlarda ınsanı bırde bılgıne gore calıstıgın magazada yukselme ımkanın varmı hocam ?

bende promotör olarak calıştımdı, ilk 28 gün satış için kasmayanlar son ıkı gun kotasını dolduranlardan satış dileniyodu.kota dolmazsa prım yok :)

o yüzde tutarı az ürünlerde magazaya gelenleri iplemezler promotöre şutlarlardı vs vs ... :)

rast gele hocam.

he bide ,yükselme olayındada sınav tarzı bişileri vardı anımsadığım kadar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ulan burası teknosa calısanlarıyla doldu kımse ugrasmasın benım kadar kımse satıs yapamaz

software hariç :)

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

http://www.iskolig.com

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    ByMusty bunu yazdı

bir zamanlar internet cafede çalışıyodu fatsada :) 
    Allah yolunu açık etsin ;)

tanıyamadım hocam ? internet cafede de çalışmadım ayrıca hiç.

ve bu işte eski şim ve patronum yüzünden yattı malesef arkadaşlar görüşmeye gidemedim.

Toplam Hit: 4825 Toplam Mesaj: 36