folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Teknosa Kars'ta 100TL Ye Telefon Var (Yedek Telefon İsteyenler Bakabilir)

Teknosa Kars'ta 100TL Ye Telefon Var (Yedek Telefon İsteyenler Bakabilir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bakınırken denk geldi

birinin işine yarar diye paylaşıyorum. bildiğim kadarıyla whatsapp falan çalıştırıyo. garantisi de olucak yeni aldığınız için

sahibinden piyasası 400TL+ şeklinde al/sat ta yapılabilir. karsta olsan kaçırmazdım.

http://www.teknosa.com/urunler/125071004/blackberry-z10-siyah-akilli-telefon

http://pasteboard.co/VrUjwBW.png

edit: ya beyler kusra bakmayın gördüm hemen konu açayım dedim bi heycanla ama bi sıkıntı olabilir fiyatta. eski dandik telefon sanıyodum ama güncel güzel bi aletmiş. bi arayıp sorun almayı düşünüyosanız

nurulmac11 tarafından 15/May/16 01:04 tarihinde düzenlenmiştir

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Ulan Blackberry bu hallere düşecek marka mıydı bee

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu telefona Android uygulamaları yüklenebiliyor. Kasma donma yapmaz. Sadece menü tasarımı farklı alışmak gerek. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biliy
    biliy's avatar
    Erkek

Varsa 5 tane alabilirim sitede tükenmiş yazıyor :)

zamanda yolcuyduk uyuya kalmışız uyandıran yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Teşhir ürünü. Mağazalarda vitrinlerde kalan malları elden çıkarıyorlar. Zaten karsda kaç tane teknosa var ki telefon sayısı çok olsun. Ellerinde 2-3 tane ya vardır ya yoktur olan mağazaya gidip sormak lazım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

bence yanlış yazmışlardır. ne kadar da teşhir ürünü olsa da bu kadar ucuz olmamalı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

satmak istemiyor zorlarsan alırsın anca

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bilgisayarda virüslü sabah formatlıycaktım ama genede giriş yaptım konuyu görünce sabah erkenden gidip sorucak bu fiyata satarlarsa sahibinden fiyatı 300 400 tahribata özel fiyat 250 tl

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

bilgisayarda virüslü sabah formatlıycaktım ama genede giriş yaptım konuyu görünce sabah erkenden gidip sorucak bu fiyata satarlarsa sahibinden fiyatı 300 400 tahribata özel fiyat 250 tl

bana da bi meybuz ısmarlarsın artık :D

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    dead_march bunu yazdı

durumum düzelince hocam :) valla kiraparamdan başka param yok yarında kira günü satarlarsa kira paramdan halledicem 250nin 100ü kiraya gitcek banada aysonuna kadar 150 kalcak

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    dead_march bunu yazdı

durumum düzelince hocam :) valla kiraparamdan başka param yok yarında kira günü satarlarsa kira paramdan halledicem 250nin 100ü kiraya gitcek banada aysonuna kadar 150 kalcak

meybuz :

noname tarafından 15/May/16 05:45 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
Toplam Hit: 2643 Toplam Mesaj: 21
blackberry z10