folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Teknosa Kars'ta 100TL Ye Telefon Var (Yedek Telefon İsteyenler Bakabilir)

Teknosa Kars'ta 100TL Ye Telefon Var (Yedek Telefon İsteyenler Bakabilir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çarşı ya geldim banka oturdum 2 saat sonra teknosa açılacak bakalım umarim bir yanlışlık yoktur

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

Çarşı ya geldim banka oturdum 2 saat sonra teknosa açılacak bakalım umarim bir yanlışlık yoktur

Sonuc ne hocam

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Hocam dh ye haber uçmasın telefonu alabilmek için emınım uçağa atlayıp ," Piyasası 400 tl olan telefonu 100 tl ye almak ıcın 300 tl ucak bıletı aldım sonuç olarak karsı görmem gerekıyordu Çok merak ediyordum bedavaya geldi" diyecek adamlar var hızlı ol :D

d3lete tarafından 15/May/16 08:50 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Valla hocalar ben 8 diye biliyordum açılmadı bir parka geçtim 10 u bekliyorum sonuç almadan dönmiycem eve sabah 5 ten beri deli danalar gibi dolaniyorum

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam eğer gerçekten 100 lira ise bana 1 tane alabilirsin gönderirim ücreti. Pmden iletiş.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya bu teknosa kaçta açılıyor hala kapalı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ve ev evet arkadaşlar teknosaya gittim yok deyip yolladılar beni bir şikayet denetleme mekanizması bilen varsa ya şimdi konuşsun yada sonsuza kadar sussun çünkü sabah 5ten beri yürüyorum eve yenigeldim ve üzerimde - 30larda giydiğim montum vardı bugün hava güneşli o meteorolojininde ellerinden öperim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

ve ev evet arkadaşlar teknosaya gittim yok deyip yolladılar beni bir şikayet denetleme mekanizması bilen varsa ya şimdi konuşsun yada sonsuza kadar sussun çünkü sabah 5ten beri yürüyorum eve yenigeldim ve üzerimde - 30larda giydiğim montum vardı bugün hava güneşli o meteorolojininde ellerinden öperim

hocam aynı olay benim başımada geldi satmak istemiyorlar ama biraz zorlarsa depoya bakıp getirirler haberleri yok üründen fiyat yanlış diye yanaşmıyor satmaya bazen şikayet ettim tel ile aradılar sonra bişey olmadı bazende kendileri alır kullaklık felan aldım çanta vardı mause 1tl fiyat satmamak için ellerinden geleni yaptılar teknosa genede iyidir piyasanın altında çok ürün aldım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Bir ara fahiş fiyata satılan telefon değil mi bu? (Yanılıyor muyum yoksa)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Aylarca kullandığım telefon. Çok hoş bir telefondur. Menü Tasarımı ve kullanımı çok kolaydır.  Android uygulamalarını çok rahat çalıştırır , sıkıntı yaşatmaz. Ekranı kırıldığı için kullanmayı bırakmak zorunda kalmıştım. Varsa böyle birşey cidden fırsatı olan kaçırmasın.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
Toplam Hit: 2635 Toplam Mesaj: 21
blackberry z10