Teknosa Turuncu İndirim 24.12.2011

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

bugün saat 10.00da teknosada turuncu indirim varmış. elektronik cihaz alacaklar bir göz atsın derim.

turuncu indirimlerde çok avantajlı ürünler olabiliyor.

indirimli ürünlerin listesi yayında değil hala eski katalog var ama takip etmek lazım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ben sanirim  1 ay önce falan bi laptop aldım 1400 den 1100 e düsmüs.

hani öyle fiyat şişirmiyorlar   geldim evden baktım hemen goldda  ne bilim vatanda hiç bi yerde  ayni bilgisayari  1400 den aşaği bulamadım.

plazmalar falan baya uyguna geliyor bazilari.

ben aldiğim zaman 2 tane adam görmüştüm tam 6 tane plazma almislardi.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Ya Bunların Hepsi Hikaye Vatandan Alış Veriş Yapıyorum Cuma Bakıyorum Bir Ürün 500 Tl Ertesi gün %25 indirim Diyor Ürün 480 TL Olmuş 375 Tl Olması Gerekirken Tennosadki Ürünleri inceledim pentium işlemcili laptop 1100 tl degil 799 diyor oysa normal piyasada daha düşük fiyata da alınır vatanda 1500 1600 tl ye verilen pc yi 2100 tl degil 1600 tl diyor yani şişirme fiyattan inidirim yapmiş gibi görünüyorlar.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

güzel kardeşim teknosada çalışmış birisi olarak şunu söliyim teknosa indirim yaptımı ne satürn ne bimeks kimse önüne geçemez i5'li gt 425li 540 lı laptopları hiç parasına sattıklarına şahit oldum teknosada hatta evime televizyon bile aldım ordan

tek sıkıntı stoklar az gelio millet birbirine düşüo :D

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teknosadan bir daha bedava cihaz dağıtsalar almam. teknoasist kadar uğraştıran/kaba/müşteriye kafa tutan bi müşteri hizmetleri görmedim.

satış sonrası bana destek vermeyecekse neden teknosadan alıyorum? doğubanktan alırım hem ucuz olur.sonuçta imei klonlanınca ikisinide çöpe atıyorum :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Teknosadan kesinlikle alisveris yapilmadan once düsünülmeli. Ticari etik diye bisey yok mali satayimda nasil olur olsun mantigi var. Teknoloji bakkali kısaca..

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:
    -----------------------------

güzel kardeşim teknosada çalışmış birisi olarak şunu söliyim teknosa indirim yaptımı ne satürn ne bimeks kimse önüne geçemez i5'li gt 425li 540 lı laptopları hiç parasına sattıklarına şahit oldum teknosada hatta evime televizyon bile aldım ordan

tek sıkıntı stoklar az gelio millet birbirine düşüo :D

-----------------------------

kaçak malları indirip indirip satıyor. ne olacak ki. gel aynı mallaın kaçaklarını ben daha ucuza vereyim

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/

Hafta içi internette indirim vardı haftasonu da mağazalarda bütün ürünlerde %25 indirim var. Kaçırmayın genşlerrr.

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Amele 2 Kardeşim Haklısın Bir Arkadaş Samsun f480 Telefon Almış Ben Alacaktım Ondan imei Sorgusu Yaptık Nokia Cikti imei de

PyramiD Kardeşim Bak 130 Cm

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/samsung-ps51d550-3d-full-hd-130cm-plazma-tv,-ultra-clear,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-usb,-ps51d550/productdetails.aspx?I_ID=54480  1874 TL  teknosa da 1999,00 TL (KDV DAHİL)

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 3153 Toplam Mesaj: 14