folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Teknosa"Dan Crea Marka Pc Aldım,İlk Gün Bozuldu?

Teknosa"Dan Crea Marka Pc Aldım,İlk Gün Bozuldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ram deyiştir.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    şerefsizm ibneler benım mp3 caları 2 ay sora wermişti

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LosTSouL
    LosTSouL's avatar
    Erkek
    http://www.hemenpaylas.com/download/1600069/teknosa.rar.html

dogru mu deil mi bilmiorum ama hoca yınede oku istersen
    bu arada amacım hiç bir firmayı kotulemek deil sadece gerçekleri gostermektir.saygılarımla..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Dur Bismillah gelir gelmez bi muciplik yapayım :)

Bozdum demiyoda !! :P

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    buraya yazmakla uğraşacağına çabuk götürde değiştirsinler aleti :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ben daha ordan bişe almam

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    monitörü hemen değiştirdiler,kasayıda yarın alıcam,sorun kalmadı fakat internette Teknosa hakkında yazılan yorumları okuyunca Yakışmadı Sabancı nın Sa sına dedim

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    kalemim çok güçlüdür ama inanın aşşaıdaki gibi bir tawır takınırsan inan üstüne öyle 2 pc 1 renkli yazıcı 1 de taşına bilir bellek alırsın herneyse yazım çok yararlı olıcaına inanıyorum böyle durumlarda aklınıza gelsin vedde yazıyı sonuna kadar okuyun

birader sen üstüne bişe alınma bozuldu deme bozuk çıktı de ayrıca adamlara 2 yıl garantiasi var ve 15 gün içinde iadesini yapabilirim de ve diret değiştir paranı al ve araba nasıl bir bilenle alınıyorsa sende yanında bi bilenle git + sana tawsiyem pc yi sen topla daha rahat edersim hemde bütün parçalar tek tek garanti altında olur böylecede istediğin gibi kasayıda açıp en azından tozunu alabilir vede formatlaya bilirsin korkmadan bizim bi arkadaş wardı vestel pc almış pc ye format atıyoz a.q pc si bi türlü benim xp pro yu kabul etmedi bozuk diyo lan 4 kez denedik 4 üde aynı hata yarıda kesip kapıyo cd yi çıkarıyo uzun çabalar sonucu yaptığım tüm cambazlıklara rağmen genede olmadı vede en sonunda basit bişeyle yanlışlıkla buldum her neyse sonuç itibari ile konsept malları ben şahsen tasif etmiyom ama geneldede herkesin kafasında şu war ( hakikaten anlamayan adamların ) toplama pc güzel değil tabiki 300 ytl verirde yan komşunun çocuna toplatırsan vede işi bbilmiyosa güzel olmaz neyse işte uzun lafın kısası hiç bişeyi kabullenme para iadesi konusunda diret kabul etmezlerse verilen belgelerin asıllarıyla beeraber savcılığa gidip yıpranma bedeli isticeni ve bunun sembolik bir bedel olucaını söle ( 1 ytl kadar ) ve tüketici derneğininde eş zamanlı başvuruda bulunup hukuki işlem başlatılıcağını söyle ve sana şunu dicekler o zaman avukat paralarından çok çekersin derler yada iş bu boyuto gelince teknosanın mağza müdürüyle konuşuyondur büyük ihtimalle sende ona eveet avukat paraları çok olucak ama bu konuşmalarıda sizin genel merkeze yollıcam ve avukat paralarının tahsili konusunda veede şu anki konuşmalarımızıda dile getirerek sizinde müşterinize takındığınız tawrı anlatıp isticem belki avukat paralarını ben ödemekten çok çekerim ama tekno sa nın bu dawaları kaybetmesi durumunda ki kaybetmesi için elimden geleni yapıcam müşteri potföyünüzde aşşaa doğru inen bir ok genişleme grafiklerinizde de vede kar payınızda barındırdığınız ürün ve marka ların size güveninden tutunda katologlarınızın alımına kadar her şeyinizde düşüş olucaktır ve bu uzun yıllar sürücektir eminim bana bunları yaptığınız yada yaptırmak zorunda bıraktığınıza göre kim bilir kaç kişiyi daha mağdurdur böyle deyin ve cewabı bekleyiiiiinnn............

made in yawuz

barnaklarım çöktüüüü

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LosTSouL
    LosTSouL's avatar
    Erkek
    yawuz +1
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    yawuz kardeşim,emeğin için sağol,fakat sorunu hallettim...diretmediler...bi de ben hukukçuyum zati..dediklerini uyguluycaktım baya da bi kanun araştırdıydım ama fırsat olmadı,hemen değiştirdiler,tekrar sağolun

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 4468 Toplam Mesaj: 32