folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Telefon Kiralama Diye Birşey Varmıdır Yada Başka Bir Çözüm Önerisi?

Telefon Kiralama Diye Birşey Varmıdır Yada Başka Bir Çözüm Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar telefonu servise vericem 20 gün telefon olmayacak. evde eski telefonlar iş görmüyor eşe dosta sordum onlarda da yok. şimdi o 20 küsür gün için iş görücek android bir telefon lazım. kira yoksa bil e 2. el alıp 20 gün sonunda satmak gibi bir düşüncem var bu durumda çok zarar edermiyim. birde samsunglardan 20 gün iş görücek whatsap spotify filan kullanabileceğim bir telefon modeli önerme şansınız olur mu

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

servisten iste. vardır öyle bişeyler 

“Her şey bittiğinde hatırlayacağımız; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır!”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Şöyle bir olay var:

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo'dan 200 liraya S3 Mini falan al işini gördükten sonra aynı fiyata satarsın. Ama mutlaka Samsung olsun zira ikinci elde piyasası var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Bende oyle biliyorum

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Bende oyle biliyorum

Servisler elimizde yedek telefon kalmadı deyip çıkar kenara. Zira yedek telefonların zarar görmesi, içinden parça çalınması vs gibi çok olay oldu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/note-8-olu-pixel-242504

daha önce şöyle bi r konu açmıştım.

yazılanları okuyarak direk telefonu elden çıakrıp üstüne para vereyim note 9 alayım gibi bir kafaya girdim. fakat telefonculara sorduğumda herkes garantisi varsa hiç uğraşma ver garantiye dedi. kendilerini kast ederek biz açarsak telefonu telefon açıldı olur fiatuı düşer dediler . ve iyine istisnasız iki üç telefoncu gaantiye ver ama ağla dedi . yoksa direk ekran hasar görmüş derler tepin diren biraz hallederler dedi. şu ana kadar hiç telefon sevisi ile işim filan olmadı cidden öyle mi işliyor süreç :) ağlamalımıyım .

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

yazılanları okuyarak direk telefonu elden çıakrıp üstüne para vereyim note 9 alayım gibi bir kafaya girdim. fakat telefonculara sorduğumda herkes garantisi varsa hiç uğraşma ver garantiye dedi. kendilerini kast ederek biz açarsak telefonu telefon açıldı olur fiatuı düşer dediler . ve iyine istisnasız iki üç telefoncu gaantiye ver ama ağla dedi . yoksa direk ekran hasar görmüş derler tepin diren biraz hallederler dedi. şu ana kadar hiç telefon sevisi ile işim filan olmadı cidden öyle mi işliyor süreç :) ağlamalımıyım .

Samsung ise evet. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

Hocam çingenelik yapmazsan işlemi garantiden yaptıramazsın.

her koldan saldıracaksın , özellikle sosyal medyadan. sürekli dürteceksin.. 

geri dönüş yapıyorlar :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

bende telefonsuz kaldım note8 kullanıyordum bir kaç ay önce arka kapağın altında hafif hasar oluştu ama telefonda sıkıntı yoktu geçen hafta yazılım güncellemesi yaparken kapandı bir daha açılmadı garantiye gönderdim 2185 tl hesap çıkardılar neymiş kasada çizikte olsa garanti kapsamından çıkarmış dedim 2185 tl ne var bataryayı bile değiştireceklermiş dedim benim batarya sıkıntım yok yazılımsal sorun var hepsini değiştirmek zorundayız falan filan gerisini dinlemedim gönderin benim telefonumu dedim.  bir daha samsung kullanmam artık

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Asi bunu yazdı

bende telefonsuz kaldım note8 kullanıyordum bir kaç ay önce arka kapağın altında hafif hasar oluştu ama telefonda sıkıntı yoktu geçen hafta yazılım güncellemesi yaparken kapandı bir daha açılmadı garantiye gönderdim 2185 tl hesap çıkardılar neymiş kasada çizikte olsa garanti kapsamından çıkarmış dedim 2185 tl ne var bataryayı bile değiştireceklermiş dedim benim batarya sıkıntım yok yazılımsal sorun var hepsini değiştirmek zorundayız falan filan gerisini dinlemedim gönderin benim telefonumu dedim.  bir daha samsung kullanmam artık

Tüketici hakem heyetine ücretsiz onarım için başvuru yapabilirsin. 

Tabi arka kapağın bedelini ödemek zorundasın.

mkyb tarafından 03/Eyl/19 17:33 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 959 Toplam Mesaj: 13
telefon telefon