folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Telefon Numarası(Konuyla Ne Alakası Var Demeyin Bir Bakın)

Telefon Numarası(Konuyla Ne Alakası Var Demeyin Bir Bakın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurKo
    TurKo's avatar
    Erkek
    YUZ YUZE KONUSACAK CESARETİN YOKSA BIRAK TELEFONU FİLAN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gıt bı kafa gom burnunun ortasına saskınlıgını atamadan "ya canını ya tel nonu" dıye bı nıda kopar deıl tel nosu g.tunu bılem verır. Denemesı bedava...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    hajım sen en iiisi müşteri hizmetlerini ara sor

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    netin en psikopat tayfasından yardım istersen böyle olur...
    hepsi ayrı deli walla :))
    aslında sen de pek normal değilsin, daha yaşın kaç, başın kaç senin? bi sübyan başka bi sübyana aşık olmuş, kırk tahribatçı gelmiş yardmcı olamamış. tıpkı bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış atasözündeki gibi...
    hoca siktiret kızın telefonunu falan... kızın mail adresini öğren, mailden bombala aşk üzerine hikayelerle kızı... Sonra evine çiçekçiyle çiçek gönder. kıza senden bir notu göndersinler. kız senin ismini duyduğu her an sırılsıklam olacaktır. bir kaç hafta her gün yap ondan sonra git elinde bir demet kırmızı gülle seni seviyorum de, sonra nikah masasına bile oturur senle... Bu arada ırmak ismi ne güzelmiş böyle!! bana adresini, hangi okulda okuduğunu falan söylesene :))) sen yapamazsan ben şansımı deneyeyim :) kardeşimle yaşıt ama olsun PpP ismi hoşuma gitti :)))))

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    best
    best's avatar
    Erkek
    kardeş kıza telefonunu kullanmam gerek de we bi arkadaşına çağrı yap.kız senin yokmu derse kont yok dee yaP birşey iŞte bu sitenin üyeleri zekidir kardeşim.bişiler bulursunuz

the BeSt oF HaKaN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    arkadaşlar biliyorsunuz lise sınawı wardı o yüzden kız okula gelmiyordu hepinize çok teşekkür edrim gittim evine çaldım kapısını evde tek o wardı aldım numarayı çıktım

yardımlarınız için sağ olun

ben olayı arkadaşla hallettim

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salako
    salako's avatar
    Erkek
    sen telle mell uğraşma git ve onu sevdiğini söyle.olursa olur olmazsa kendi bilir,kasımpaşaya...

ok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salako
    salako's avatar
    Erkek
    sen telle mell uğraşma git ve onu sevdiğini söyle.olursa olur olmazsa kendi bilir,kasımpaşaya...

ok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpion
    scorpion's avatar
    Erkek
    yav ülen madem böyle çabuk alcaktın ne uğraştırıyon milleti velet??daha nette nice kırılcak account,indirilcek site var..bırak da adamlar işini yapsın

Gerçek SCORPION geri döndü...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winterstorm
    winterstorm's avatar
    Erkek
    Lem sadece o kadar mı!? Evine gittin, kapısını çaldın, numarayı alıp çıktın! E naapican şimdi sen o numarayı? Evine kadar gidebildikten sonra ben naapiyim o numarayı!? Hem yok muydu başka bi numara?
    valla kardeş, seviyosan eğer sevdiğini bi şekilde ifade ediceksin! Yoksa ot gibi gelir ot gibi gidersin! platonik olursun!
    Bak sana aşağıda hüzünlü bir hikaye anlatayım. (hikayenin sonundaki o en son cümle beni öldürdü:"KEŞKE BANA SEVDİĞİNİ SÖYLESEYDİ")
Toplam Hit: 4771 Toplam Mesaj: 31