folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Telefon Numarası(Konuyla Ne Alakası Var Demeyin Bir Bakın)

Telefon Numarası(Konuyla Ne Alakası Var Demeyin Bir Bakın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winterstorm
    winterstorm's avatar
    Erkek
    10.SINIF
    Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadasim' diyordum... ama
    ben onun ipek gibi saçlarinina bakip onun benim olmasini istiyordum... ama o bana benim ona
    baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi
    için günün notlarini istedi ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi
    bilmesini
    istiyordum, onu
    çok
    seviyordum ama söyleyemiyordum
    nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum...

11.SINIF

Telefonum çaldi, arayan oydu ve agliyordu bana askin nasil
    kalbini kirdigini anlatti, beni evine çagirdi, yalniz kalmak istemedigini söyledi,bende tabiki gittim,koltuga, onun yanina oturdum, güzel gözlerine bakmaya basladim ve onun benim olmasini diledim, 2 saat sonra
    Drew Barrymore'un bir filmi basladi ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana hersey için tesekkür etti ve yanagimdan öptü.
    Onu sadece arkadas olarak istemedigimi
    Bilmesini istiyordum, onu
    çok
    seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini
    bilmiyorum ama çok utaniyordum...

SON SINIF

Mezuniyet balosundan birgün önce yanima geldi ve 'çiktigim çocuk hasta ve partiye gelemicek' dedi, benimde çiktigim biri yoktu ve 7.sinifta birbirimize söz vermistik eger çiktigimi biri olmazsa
    partilere birlikte gidicektik, 'en iyi arkadas' olarak. Ve partiye birlikte gittik,o aksam çok güzeldi, her sey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapisinin önüne kadar Biraktim, kapinin önünde ona baktim o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek bakti. Onun benim olmasini istiyordum...ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, bana 'hayatimin en güzel zamanini geçirdigini' söyledi ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak
    istemedigimi
    bilmesini
    istiyordum, onu çok seviyordum ama
    söyleyemiyordum nedenini
    bilmiyorum
    ama çok utaniyordum...
    Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çatti... Sürekli onu izledim onun mükkemmel vücudunu seyrettim. Diplomasini almak için sahenye çikarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi.Onun benim olmasini istiyordum... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.Herkes evine gitmeden önce yanima geldi ve aglayarak bana sarildi sonra basini omzuma koydu ve 'sen benim en iyi arkadasimsin, tesekkürler' deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak
    istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok
    seviyordum ama
    söyleyemiyordum
    Nedenini bilmiyorum ama çok
    utaniyordum...

ARADAN YILLAR GECTI

Bir kilisedeyim ve o kizin nikahini izliyorum...evet artik evleniyordu,onun 'evet, kabul ediyorum' demesini,yeni hayatina girmesini izledim,baska bir adamla evli olarak. Onun benim olmasiniistiyordum...ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum. Yeni hayatina girmeden önce yanima geldi ve 'nikahima geldin tesekkürler' deyip yanagimdan öptü.
    Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum
    nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum...

YILLAR COK CABUK GECTİ
    Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum,
    esyalari toplanirken lise yillarinda yazdigi günlügü ortaya çikti...
    Hemen günlügünü aldim ve günlükte okudugum satirlar söyleydi...
    'Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini
    diledim... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama
    SÖYLİYEMİYORDUM. nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum.
    KESKE BANA BENI SEVDIGINI SOYLESEYDİ.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kız kardeşin varsa onu ayartıcaksın. yoksa hic problem değil. samimi olduğun bi kız mutlaka vardır. madem kızın cep telefonu haricinde herseyini biliyosun, onun evde olmadığından emin olduğun bi anı tespit edeceksin. Okul balosu, sinema vs. yada bi gün okula gitmiceksin..
    Ayarttığın kız, Irmaklarin evini ariyacak. Telefona cıkacana (titrek bir sesle)
    -Irmakla gorusebilir miyim? diyecek..
    Evde yok deyince;
    -Ona cok acil ulasmam lazim, nasil ulasirim? dicek
    Cep telefonu muhabbeti acmazsa malumumuz sözünü bitirince
    -Cep telefonu falan var midir? diyecek.
    Emin ol kesinlikle verecektir. öncelerden beri bu stratejiyle elde etmediğim telefon numarasi kalmadi. Internetten amcasının telefonunu bulabildiğim bi kızın amcasını kıza aratarak telefonunu bulmus bi adamim ben. sen bana güven yap bunu ;)
    Bunu yapacak kız bulamazsan bi ara tel et bana, randevu al. 2 güne kalmaz veriri numarayi

on error go to hell
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    o kadar kolay olmadı evine gitmek ne dalga geçiyosunuz ben o cesareti toplayana a kadar

okula gitmedim tamda nota ihtiyacım wardı neyse hepinize çok teşekkürler bide evine girmek kolay olmadı hemen söyledim akşam sevidğimim zaten

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    winterstorm guzel bir hikayeydi
    en guzeli sevdigini saklamamak

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisco_maniach
    pisco_maniach's avatar
    Erkek

Walla koçum senin de dediğin gibi sınava hazırlanıyosa ( 8, sınıfta ise ) seneye liseli olacaklar) seni siklemeyecek! bunu düşünüp te evine gitttiğinde........ ewde de kimse yoqmuş! yani millet hazsızmıyım! ew boş dedi ya! gerçi tabi sevdiğine kalkmazmış ayrı mevzu uzatmayayım!

...bana faydası olmayan klisenin papazını zikim, yansın ibnelerin alayı su veren itfayenin hortumunu zikim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    pisco_maniach bunu yazdı:

Walla koçum senin de dediğin gibi sınava hazırlanıyosa ( 8, sınıfta ise ) seneye liseli olacaklar) seni siklemeyecek! bunu düşünüp te evine gitttiğinde........ ewde de kimse yoqmuş! yani millet hazsızmıyım! ew boş dedi ya! gerçi tabi sevdiğine kalkmazmış ayrı mevzu uzatmayayım!

abi sizi anlamıyorum ya..

mesaj atacak başka konu bulamadınız mı...

mesajın yazıldığı tarih 2003.

yıl 2005

kız muhtemelen lise 2 ye falan geçmiştir...

hey allam ya...

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

alpincim şekerim sorci abine neden söylemiosun.. ben sana alıyım telefon nosunu..

istediğin numara olsun.. sen şu kız de istersen şimdiye kadar kullandıgı bütün hatların numarasını alıyım : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ben hackerım senin babanın ccsini calarım de belki kız seni sever:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:

alpincim şekerim sorci abine neden söylemiosun.. ben sana alıyım telefon nosunu..

istediğin numara olsun.. sen şu kız de istersen şimdiye kadar kullandıgı bütün hatların numarasını alıyım : )

hadi al bakayım, bekliyo çocuk

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre1095
    emre1095's avatar
    Erkek

evet iki senedir bekliyo çocuk pc başında yaw eleman şimdi lise 1 olmuştur açılmıştır numara istemeye korkmaz merak yapmayın hehe

Toplam Hit: 8137 Toplam Mesaj: 31