Telefon Önerirseniz Sevinirim....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://mpx.gen.tr/

gir buraya mpx lere bak... mükemmel alet tavsiye ediyorum..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    losemylove bunu yazdı:

yaa kardeşlerr kaçakk telefonn kalmadıı piyasa daa bulursanızdaa almayınn zatenn 14 temmuzdann sonraa alınan telefonlar yasallaşmayacak ve şebekeler sinyall göndermeyceklerrr birdee 6630 daa mesajj özell karaektrlerr var diyip iki üç karakterdee gönderiyorr tekk sıkıntısıı o yoksaa muhteşemm bir telfon ben de onuu kullanıyorumm amaa 3230 daa olabilir ondaa artı radyodaa varr amaa kamerasıı 6630 ginii ii degill tabiii hadii şimdidenn hayırlıı olsun......

Keser Döner Sap Döner Güngelir Hesap Döner.....

Bütün nokia sysmbian serisinde var o şey.. araclar ayarlar telefon genel yazma dilini english yapacakın düzeliyor..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi
    bak ben sana nokia 6260 ı öneririm....ilk aldığımda baya pahalıydı..ama şuan 2. elleri o kadar pahalı değil......     360derece dönen ekran....kamera çözünürlüğüde çok iyi......  özellikleri yerinde...... ben çok memnunum...

jelly bone meumeumeue
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrdmrd
    mrdmrd's avatar
    Erkek
    aBİ NE BU NOKİA MANYAKLIĞI YA..YAHhudilere para yedirmeye meraklısınız herhalde.unutmayınki onlara verdiğiniz her kuruş kurşun ve bomba olarak bizi geri dönüyor..abi sen al bi siemens sx1 .sıfır 350 ytl ye işine bak.radyo var mp3 çalma var.ful 4,5 saatlik filim izliyom ben..30 youn yükledim banamısın demiyo...30 dan fazla program yükledim..hala ayakta..neymiş nokya..pehhh

time is bad -keep ur bag...
Toplam Hit: 3272 Toplam Mesaj: 15