Telefon Önerirseniz Sevinirim....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek

Harçlıklarımla biriktirdiğim bir 350-400 milyonum var ,bu aralar yeni bir telefon almaya karar verdim, telefon modelleri hakkında pek bir bilgim yok.Acaba bana önereceğiniz bir telefon modeli var mı ? cevap yazarsanız sevinirim....

Azimle defakasyon, Mermerde perforasyon...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    walla ne alırsan alda 2. el temiz bi telefon al piyasa fiyatı düşmeye başladığında satar başkasını alırsın (ben öyle yapıom)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek
    kardeeeeeş... 6630 derim, o kadar. ben kullanıom çok harika. pişman olmazsın. verdiin paraya değer yani.. tek tavsiyem

koysalar önüme barikatta, çocukta yaparım tarikatta :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    2.el telefonlara pek güvenilmiyo sonra bozuk felan çıkarsa, uğraşması zor olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    sanırım sitede telefondan anlayan sayılı insar var , olsun önerileriniz için tşk. ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Abi al 6600, gül gibi telefon. Ben ne zamandır kullanıyorum çok süper bişi. Kaçak al 80 ytl cebine kalsın, onunlada kontor alırsın. Bide ben yakında telefon için program oyun tema arşivimi tahribat kullanıcılarına açacam. ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    baba al kendine bi telefon mesaj atsın , bide konus yeter a.k ne yapacan yok kamera , yok buluu tut,yok video..Bunlar bos seyler paranı baska seylere harca bence....

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cursel5858
    cursel5858's avatar
    Erkek
    al abi bir 3310 ömür boyu kullan yeri geldimi takoz yerine yeri geldi maclarda hakeme falan at en iyisi bence kardeş::P:P:P:P:P

ayık ol spor takıllllllll:P:p
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Git motorola mpx 200 al, ucuz mükemmel windows var içinde :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    losemylove
    losemylove's avatar
    Erkek

yaa kardeşlerr kaçakk telefonn kalmadıı piyasa daa bulursanızdaa almayınn zatenn 14 temmuzdann sonraa alınan telefonlar yasallaşmayacak ve şebekeler sinyall göndermeyceklerrr birdee 6630 daa mesajj özell karaektrlerr var diyip iki üç karakterdee gönderiyorr tekk sıkıntısıı o yoksaa muhteşemm bir telfon ben de onuu kullanıyorumm amaa 3230 daa olabilir ondaa artı radyodaa varr amaa kamerasıı 6630 ginii ii degill tabiii hadii şimdidenn hayırlıı olsun......

Keser Döner Sap Döner Güngelir Hesap Döner.....

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Telefonda senin ihtiyaçlarina göre değişir.

Eger telefonu bilgisayar gibi veri saklamak program yüklemek gibi yenilikçi şeylerle kullanmak istiyorsan şu modellere bak..

• Nokia 6600 ---> Piyasasi iyice düştü (bunun 2. elini alma) Symbianli çünkü satilmissa büyük ihtimal bi sorun vardir.

• Nokia 7610 ----> Bu da 6600 dan üstün ama elindeki parayla bunu alabilecegini sanmiyorum (2. elini alırsın anca)

• Siemens SX60 ---> modeli yanlış yazmadıysam symbianli telefon baya güzel... (ama nokia dan şaşma 3310 olsun nokia olsun demişler)

Eğer kibar olsun ve yeni bi telefon olsun dersen önerebilecegim süper telefonlar var

• Nokia 6230 ----> Şu an ben kullanıyorum eski versiyonlarda(benimkinde) bir kaç programsal hata var. Fakat boyutu ve işlevleriyle mükemmel diyebilecegim bi telefon

• Nokia 6230i ----> bu dökümanı yazarken 6230i kullanıyorum geçici bi süre Bu telefon daha kaliteli kamera ve çok uçuk olmayan bir fiyata sahip (bu tür telefonları 2. el alman daha iyi olacaktır)(1280*1024 çözünürlükte foto çekebiliyo)

• Nokia 3230 -----> Bluetooth ve kizilotesi yok sadece gprs ile veri alımı yapapiliyor birde data kablosu sayesinde  bu telefon da kibar mp3 çalamıyor fiyatı uygun kamerasinin kalitesi 6230 ile aynı.
Toplam Hit: 3265 Toplam Mesaj: 15