Telefonda Küfür

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

hocam sende benim gibi her telefon konuşmasını kayıt altına alsan ya. Kapı gibi delil olurdu elinde. 

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sanane bunu yazdı

hocam sende benim gibi her telefon konuşmasını kayıt altına alsan ya. Kapı gibi delil olurdu elinde. 

en başta izin almayarak yaptığın konuşmalar delil olarak sayılmıyo saçmalığa bak :) adama sesin kayıt altında diyeceksin konuşmadan önce :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam ben daha önce bu iş yüzünden ifade verdim , karakolda siklemiyolar bile hiç uğraşma.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

benim tek küfürüm dahi yok arkadaşlar ben sadece başta buna yanlış oldu dedim bu celallende dedim celallenme sonra başladı küfür etmeye dedi adresin nere bana küfür etti kapatıt sonra olay bu hayır bilsemki lavuk bana adresini verecek versin şimdi gider alırım elemanı ama biliyorum o göt o adamda yok bende hani artık yeter diyorum daha yeni patronu dövdüm işi bıraktım şimdide bu çıktı başıma ben uzak durmaya çalışırken neden beni buluyor gene arkadaş aramak değil bu sefer adamı ben tetiklemiş sayılırım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

forumda arat tel no dalgası vardı ama en fazla adı çıkar. başvuru falan yapsan küfür etti diye bi cacık olmaz.

ama bukup napcan sittir et. çok içerlendiysen sms bomb yap hacı :D

bilip bilmeden uydurma

komşusuna yavşak deyip 6 ay hapis yatan insan biliyorum

karakola git cep telefonunda yapılan görüşme kayıtlarını incelerler şikayetini yaparsın dava açılır

karar hakime kalır beraatta verebilir...

niye dicen, senin attığın mesaj ahlaki açıcan uygun birşey değilse adam sinirlendim küfür ettim der...

olur bundan sonra bilip uydururum. aleni bir şekilde bırak küfürü hırsızı buldum da skine takan olmadı.

git bakalım polise bana ' amk yavşağı ' dedi birisi telefonda de skine takan olucak mı.

çok absürt abartılı bi durum olmadıkça da bi cacık olmuyo amk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

en başta izin almayarak yaptığın konuşmalar delil olarak sayılmıyo saçmalığa bak :) adama sesin kayıt altında diyeceksin konuşmadan önce :)

adam bana ana avrat düz gitmeden önce "dur bi dakka söylediklerin kayıt altına alınıyor" mu diyecem. bankadan aradıkları zaman onlar söylüyo ya bende onlara diyorum bende kaydediyorum diye.

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

forumda arat tel no dalgası vardı ama en fazla adı çıkar. başvuru falan yapsan küfür etti diye bi cacık olmaz.

ama bukup napcan sittir et. çok içerlendiysen sms bomb yap hacı :D

bilip bilmeden uydurma

komşusuna yavşak deyip 6 ay hapis yatan insan biliyorum

karakola git cep telefonunda yapılan görüşme kayıtlarını incelerler şikayetini yaparsın dava açılır

karar hakime kalır beraatta verebilir...

niye dicen, senin attığın mesaj ahlaki açıcan uygun birşey değilse adam sinirlendim küfür ettim der...

olur bundan sonra bilip uydururum. aleni bir şekilde bırak küfürü hırsızı buldum da skine takan olmadı.

git bakalım polise bana ' amk yavşağı ' dedi birisi telefonda de skine takan olucak mı.

çok absürt abartılı bi durum olmadıkça da bi cacık olmuyo amk.

polis seni siklicek bi tip olarak görmemiştir belki ondan biraz baskı yapsaydın polise

sen şimdi birisine veya bir komşuna et bakalım küfür noluo...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

"Ya siktir git amına koyim" diyip kapatsaydı adam küfür etmeye başladığında. 

Salla hocam ne takıyosun yanlışlıkla olduysa.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

sallamayın aq.

Sesli küfürden şikayetçi olursan hem uğraşırsın hem uzun sürer hem kaybedersin.

Çok çok uyuz olduysan ara ters ters konuş arkasından ters bi sms at, smsden küfretsin, o smsi silme onunla savciliga git.

Ses kaydı yapmak yasal değil smsden geçirirsn

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Sakın hakkını yasal yollardan aramaya kalkma ugrasirsin üstüne de bi sürü para ve zaman kaybedersin
Toplam Hit: 4370 Toplam Mesaj: 31