Telefonda Küfür

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

forumda arat tel no dalgası vardı ama en fazla adı çıkar. başvuru falan yapsan küfür etti diye bi cacık olmaz.

ama bukup napcan sittir et. çok içerlendiysen sms bomb yap hacı :D

bilip bilmeden uydurma

komşusuna yavşak deyip 6 ay hapis yatan insan biliyorum

karakola git cep telefonunda yapılan görüşme kayıtlarını incelerler şikayetini yaparsın dava açılır

karar hakime kalır beraatta verebilir...

niye dicen, senin attığın mesaj ahlaki açıcan uygun birşey değilse adam sinirlendim küfür ettim der...

olur bundan sonra bilip uydururum. aleni bir şekilde bırak küfürü hırsızı buldum da skine takan olmadı.

git bakalım polise bana ' amk yavşağı ' dedi birisi telefonda de skine takan olucak mı.

çok absürt abartılı bi durum olmadıkça da bi cacık olmuyo amk.

polis seni siklicek bi tip olarak görmemiştir belki ondan biraz baskı yapsaydın polise

sen şimdi birisine veya bir komşuna et bakalım küfür noluo...

DaveReed :

bilader yürü git kaçkez karakola girdinde konuşuyorsun

Polislerin çoğu cahil zaten kafa yaparlar insanla küfürü polis ediyor sen nediyon amq :D

Birini bıcaklıyanı bile 3 ay tutuyorlar :D

Bir tanıdığın ufak bi esrar tarlası vardı jandarma geldi adamı aldı götürdü :D sonra serpest bıraktılar :D git şimdi yine tarlası vardır hahaha

Peroksit tarafından 20/Oca/13 22:04 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

sallamayın aq.

Sesli küfürden şikayetçi olursan hem uğraşırsın hem uzun sürer hem kaybedersin.

Çok çok uyuz olduysan ara ters ters konuş arkasından ters bi sms at, smsden küfretsin, o smsi silme onunla savciliga git.

Ses kaydı yapmak yasal değil smsden geçirirsn

Hukuka aykırı delil geçersiz delildir.Kayıt altına alırsan sen zararlı çıkarsın özel hayatın gizliliğini ihlal etmiş olursun.

Sesli veya mesajdan küfür edildimi savcılık bunların kayıtlarını ister, ses ve mesaj kayıtları çıkartılır.

Sonuç itibarı kaybetme gibibi durumun olmaz mağdur sıfatında olan sensin mahkeme safahatıuzun sürer çok argo kelimeler varsa onura, şerefe vs.  hakaretten belki tazminat alırsın mahkeme giderleri ise sana kalmaz mahkemeye veya karşı tafara bırakılır.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hocam büyütme he öyle oldu de geç.

Her gün arayıp arıza çıkarırsa o zaman şikayette bulunursun. İcabına bakarlar hukuken.

Her manyakla zaman kaybedilir mi?

Keyfine bak hiçbir şey olmamış gibi...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

küfür eden numarayı inciye yolla oradaki ergenler senin yerine bol bol ederler. hattı bile değiştirir o eleman tecrübeyle sabittir.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hocam geçtiğimiz aylarda birisiyle telefonda ciddi bi tartışma yaşadım, kendisi benden şikayetci oldu karakola gittim olanları anlattım tabi arayıp kaynadım demedim. telefon kayıtlarına ulaşamıyolar.dava açılıyor savcı düşürüyor

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ses kayıtları savcılık talimatı olmadığı sürece delil niteliği taşımamakta ve geçersiz sayılmaktadır ve savcılık tamitaı olmadan kayıt altına alınamaz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Habersiz kayıtlar delil olarak kullanılamıyor bildiğim kadarıyla.

Firmaları aradığında görüşmemiz kaydedilecektir olayı da bundan dolayı sanırsam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Ses kaydı al hocam bi işe yarar belki

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

tel ini her yere yaz butun reklam yerlerine ver ve ekstradan sen sms ve cagri bom yap cok sinirlendiysen

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D takdıgın şeye bak a.q cahille cahil olma

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 4372 Toplam Mesaj: 31