Telefondan Dns Degistirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Merhabalar malum artik bir cok site kapatildigi icin dns kullaniyorduk. Evimde ki yadigarim bilgisayarimda hakkin meftasina kavustuktan sonra bir telefonum ve birde modemim kaldi.

Telefonum note3 hangi programi kullanarak yada hangi yontemle engelli sitelere girebilirim ?

TunnelBear vardi fakat 2 arkadas kullaniyorduk onunda kotasi dolmus girmiyor. Bunun gibi programlar var mi ? Yada daha kolay bir yontem ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.mytechie.setDNS&hl=tr

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Hocam 3g uzerinde root olmadan DNSet pro isimli program işini görür. Google'da yazdığım isimde apk olarak indir ve yükle. İstediğin dns yazabiliyorsun. Dns önerisi olarakta geçen forumda tavsiye edilen level 3 olabilir. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Torpedo

Hocam linke tikladigimda uygulama cihazinizla uygun surumde degil uyarisi veriyor.

Cenk88

Hocam torpedo hoca onermis fakat indiremiyorum telefona

Ransack tarafından 22/Ağu/15 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Hocam benim dandik sony neo v telefonuma bile yukleniyor program sen ne kullaniyorsun ? Android surumunle alakali olay eger yukseltebiliyosan yukselt yoksa google playde dns degisterme diye arat vardi baska programlarda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Note3 kullaniyorum googleplay de bir kac tane dedim fakat memnun kalmadim hocam ondan konu actim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

modem den bağlanıyorsan neden proğrama gerek duyasın ki wifi den Ağ yapısını değiştirin den gir istedigin dns ayarını yap

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

http://m.apkhere.com/down/com.dnsetpro_1.2_paid

Buyur hocam sana söylediğim programın linki, Play uzerinde 2 tl istersen satın al yada buradan indirip kullan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bu tür programlar/ayarlar, sadece wifi bağlantıda işe yarıyor diye biliyorum.

Yanlış mıdır?

Fakirler Ölsün...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Bu tür programlar/ayarlar, sadece wifi bağlantıda işe yarıyor diye biliyorum.

Yanlış mıdır?

Hocam önerdiğim program 3g üzerinde işe yariyordu. 4.3 versiyonda kullanmıştım. Şimdi gerek duymadığım için kullanmıyorum. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı

http://m.apkhere.com/down/com.dnsetpro_1.2_paid

Buyur hocam sana söylediğim programın linki, Play uzerinde 2 tl istersen satın al yada buradan indirip kullan.

Hocan sagolasin indirdim kurdum forumdan dns de buldum baglandi fakat bu sefer hic bir adrese gitmiyor internet. Wifiden  baglaniyorum. Googleye dahi gitmiyor telefon.

Edit; cevabi aldim. Bana 3g den degil wifiden calisan lazim hocam yav

Ransack tarafından 23/Ağu/15 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1844 Toplam Mesaj: 24
dns mobile degisim