Telefondan Dns Degistirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

wifiden lazımsa direk modemden hallet yazılmış işte yukarda modeme erişimin yok mu? yoksa wifiye bağlanırken gelişmiş seçeneklerde dns değiştirme kısmı vardı diye hatırlıyorum.

edit: şurdan bahsediyorum

pesimistzombie tarafından 23/Ağu/15 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı

http://m.apkhere.com/down/com.dnsetpro_1.2_paid

Buyur hocam sana söylediğim programın linki, Play uzerinde 2 tl istersen satın al yada buradan indirip kullan.

Hocan sagolasin indirdim kurdum forumdan dns de buldum baglandi fakat bu sefer hic bir adrese gitmiyor internet. Wifiden  baglaniyorum. Googleye dahi gitmiyor telefon.

Edit; cevabi aldim. Bana 3g den degil wifiden calisan lazim hocam yav

Hocam konu başlığına göre yardımcı olmak istemiştim. Yada ben yanlış anladım. Her neyse o zaman sen tarayıcı üzerinden geçmiş temizlemesi yaparak telefonu yeniden başlat ve ucretiz vpn programı kullan. 

Geçmiş temizliği olmadığı için ayni önbellek üzerinden girdiği içinde hata verebilir program. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Abi wifide  lazimdi sanirim ben yanlis anlatmisim :)

Pesimist

Abi bu yontemi bilmiyordum denedim. Ama calisan bir dns yok bende o yuzden malum yerlerdeb yine mahrumum :(

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

mağlum yerler dediklerin komple yasak yiyen yerlerse vpn programı kuracaksın telefona başka çözümün yok. soft yasak yiyen imgur gibi sitelere her türlü girersin o ayarlardan dns değiştirip. kullandığın dnsler de sıkıntılı olabilir belki daha önce hangi dnsi kullanıyorsunuz diye bi konu görmüştüm o konuya bi uğra.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

wifiden lazımsa direk modemden hallet yazılmış işte yukarda modeme erişimin yok mu? yoksa wifiye bağlanırken gelişmiş seçeneklerde dns değiştirme kısmı vardı diye hatırlıyorum.

edit: şurdan bahsediyorum

Bu yöntem android 5 de geçerli değil bende gm android one var burdan dns yi değiştirince işe yaramıyor hatta internete hiç girmiyor.  Ben  chorme un ayarlardaki veri tasarrufunu açıyorum yasaklı sitelerin çoğuna o şekilde giriyorum

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Play store'da Dns Değiştirici adında bir program var bende onu kullanıyorum tavsiye ederim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Note 3'te programi kurdum, DNS'leri ayarladim. Mobil veriyi kapattim, telefonu kapatip actim, internet cache'i sildim. DNS aktif edip, mobil veriyi actim. Hicbir yere baglanamiyorum. Sorun ne olabilir?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı

Note 3'te programi kurdum, DNS'leri ayarladim. Mobil veriyi kapattim, telefonu kapatip actim, internet cache'i sildim. DNS aktif edip, mobil veriyi actim. Hicbir yere baglanamiyorum. Sorun ne olabilir?

Google play üzerinde yorumlarda Android 4.4 üzerinde çalışmadığı yazıyor. Sizin sorun da ondan kaynaklı olabilir. Pro versiyon harici normal versiyonun güncelleme versiyonuna bakıp yükleme yapınız. Pro versiyonun güncelleme tarihi eski. Kitkat için güncelleme yapmamışlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Vpn indirip kurdum cok temiz ve rahat

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı

Google play üzerinde yorumlarda Android 4.4 üzerinde çalışmadığı yazıyor. Sizin sorun da ondan kaynaklı olabilir. Pro versiyon harici normal versiyonun güncelleme versiyonuna bakıp yükleme yapınız. Pro versiyonun güncelleme tarihi eski. Kitkat için güncelleme yapmamışlar.

Tesekkurler. Deneyecegim.

Toplam Hit: 1870 Toplam Mesaj: 24
dns mobile degisim