Telefonla İlgili Acı Tecrübe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar telefonumda eller serbest modu diye bişey var, bilen bilir birisi aradığında işte arayanın adı "kişisinden gelen arama" diyo bayan sesiyle (: mesajda da ingilizce olarak "new message from arayanın adı" ingilizce lisanıyla söylüyordu, sonra bunu söylememeye başladı neden söylemediğini anlayamadım çünkü hiçbirşey yapmadan söylemiyordu, baya karıştırdım yapamadım. telefona format atmayı düşünmeye başlamıştım format sonrası kayıtlı mail adresimi girdiğim zaman kaydettiğim tüm programları otomatik olarak kuruyordu. tamamen tesadüfen başka bişey için telefonnun sesini açmam gerekti ses açıp kapatan düğmeye basınca orda çııkan ayarlara girdim ve "medya" seçeneğinin sesi tamamen kısıktı. hemen açtım denedim sorun halloldu.

böyle bi tecrübe yaşadım, benzer durumla karşılaşanlar o ses ayarlarına baksınlar ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

benzeri geçen bana oldu

sunucu var bitane, ssh la bağlanamıyorum, plesk panele giremiyorum. deli oldum. girdim google cloud da bütün firewall ayarlarını falan sildim, olmadı. modemde sıkıntı var dedim resetledim yemedi, wifidemi sorun var dedim kabloyla bağlandım yok yine olmadı. aha kesin dedim hacklendi kara kara düşünüyorum ne yapsam diye. ping atıyorum atılıyo, http den sunucudaki sitelere erişebiliyorum ama bağlanamıyorum. meğer vpnbook açıkmış ve adamlar ssh falan engelliyomuş. yarım saatlik kafayı yemeden sonra farkettim bunu

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam, aklimizda bulunsun bazen boyle ufak unutkanliklar oluyor.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ben kafamdaki gözlüğü çekmecelerde arıyorum medya sesini vpni unutmak neymiş :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Harika bir şey bence, durumu fark edincede insan kendisine gülümsüyor. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Harika bir şey bence, durumu fark edincede insan kendisine gülümsüyor. :)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

telefonla konuşurken anneme telefonu gördün mü diye sormuştum :) oluyor hocalar arada böyle şeyler 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Size arada oluyor bana hep. Ah yazılımcılık ah. Ne yapcaz bilmiyorum.

Bir kere yarım saat boyunca büyüktürün tersini yazamadım kod içerisinde ! < denedim olmadı not < denedim olmadı neler neler denedim ulan düşün düşün meğersem tersi küçüktürmüş :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Bence Dj_alper'İn aciliyetle konuya gelip hafıza sorunu yaşayanlara mesir macunu satılır falan yazması lazım :D 

Bende de şu mallık var, X şeysini almak için mutfağa gidiyorum onu unutuyorum başka bişeyi görünce bu sefer Y şeyini görüyorum komple sıfırlanınca kafa geri dönüyorum ki X şeyini unutmuşum geri dönüyorum mutfağa ama bu sefer de Z şeyiyle ilgilenince gene unutuyorum afdghjhl

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Disketi kasanin icinde unutup bilgisayarin acilmamasi, bozuldunu sanmak. Sonra bir tusa bas ve her sey normal. (:

vatandaşa kafam girsin!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Bence Dj_alper'İn aciliyetle konuya gelip hafıza sorunu yaşayanlara mesir macunu satılır falan yazması lazım :D 

Bende de şu mallık var; X şeysini almak için mutfağa gidiyorum, onu unutuyorum. başka bişeyi görünce, bu sefer Y şeyini görüyorum. komple sıfırlanınca kafa geri dönüyorum ki X şeyini unutmuşum. geri dönüyorum mutfağa ama bu sefer de Z şeyiyle ilgilenince gene unutuyorum.
    afdghjhl

@SweetyVolty ^^D Aynısının Tıpkısının benzeri, bana da oluyor. Muhtemelen benimki, düzensiz uykusuzluktan. ^^D

@SweetyVolty , Senin harita metod defterine çizdiğin, Bir telefon modeli vardı. O hangi konudaydı? (Ekran, Home tuşunu, kenarlarından kapsıyor gibi olan.)

@SaviorAngel ^^D
    @MhmdAlmz ^^P)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1780 Toplam Mesaj: 18
telefon ses ayarı