Telefonum Dinleniyormu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

selamun aleyküm

açıklamasız özet geçiyorum çok karışık

telefonumun dinlenip dinlenmediğini nasıl öğrenirim

şimdiden teşekkürler

selametle

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

önlemleri hakkında antivürüs falan deniliyor yüklesem işe yararmı

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

ÖğreniLmior sanırım o kadar siyasi adamLar dinLendi onLar önLese onLar önLerdi ama bazı aLetLer oLduqunu qörmüştüm onLarda sadece dinLenmeyi önLüodu . .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

antivirüsle falan alakası yok

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

O değilde Bu Baz istasyonlarını nasıl sniffleyebilirim ?

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

5 sene önce #31#31 olayı vardı, o bitti galiba..

dava acmadan anlayabilecegini sanmıyorum hocam.. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

helyum_pasha bunu yazdı:
    -----------------------------

ÖğreniLmior sanırım o kadar siyasi adamLar dinLendi onLar önLese onLar önLerdi ama bazı aLetLer oLduqunu qörmüştüm onLarda sadece dinLenmeyi önLüodu . .

hocam o önlüyen aletler derken neler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

yaptığın konuşmalar arasında aşırı illegal şeylerden bahsediliyorsa dinlemeye takılmış olabilirsin. telefonda gizlilik diye birşey yok.

tabi normal bi vatandaşı kim dinleyecek.. herkesin telefonunu dinleyecek adamı nerden bulacaklar. paranoyaya girmeyelim normal insan olduktan sonra sorun yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:

yaptığın konuşmalar arasında aşırı illegal şeylerden bahsediliyorsa dinlemeye takılmış olabilirsin. telefonda gizlilik diye birşey yok.

tabi normal bi vatandaşı kim dinleyecek.. herkesin telefonunu dinleyecek adamı nerden bulacaklar. paranoyaya girmeyelim normal insan olduktan sonra sorun yok

dostum iş çok farklı burda bile yazamıyorum ne olur ne olmaz çok kişi yandı ayak üstü giderim vallahi

kısaca : Harman, Dalga veya Yeşil bitkiler

BELKİ ANLARSIN

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Trzes bunu yazdı:

helyum_pasha bunu yazdı:

hocam o önlüyen aletler derken neler

ya tam hatırLayamıorm ama sanırım o sinyaL kesiciydi özeL ortamLarda muhabbet ederken dinLenmemek için jammer tipi aLetLerdi . . ama oda ortamLarında dinLenmemek istiosan teLefonunu bi beze sarıp bi çekmeceye koy dinLeniLmen zor ama direk hatta bağLanarak dinLeniLiyorsan işin zor öğrenemessin sanırım . .

teLefon görüşmesi yaparkende dinLendiqini düşünüosan . . karşıdaki kişiden izin aLarak dinLeyen adama ana avrat sövebiLirsin :D dinLeme Lan beni hesabı :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Trzes bunu yazdı:

Varg bunu yazdı:

dostum iş çok farklı burda bile yazamıyorum ne olur ne olmaz çok kişi yandı ayak üstü giderim vallahi

kısaca : Harman, Dalga veya Yeşil bitkiler

BELKİ ANLARSIN

hocam o tür mevzular için arayanlara gider yap telefonda benim ne alakam var falan gibisinden bok yoluna gidersin ciddiyim ;)

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 7919 Toplam Mesaj: 31