Telefonum Dinleniyormu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

önemli bir adam olmadığın için dinlenmiyorsundur.

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

bu dinlemeyle ilgili biraz kasarsan sonunda belki bisey cikarabilirsin eminim ki acik vardir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Trzes bunu yazdı:
    -----------------------------

Varg bunu yazdı:

yaptığın konuşmalar arasında aşırı illegal şeylerden bahsediliyorsa dinlemeye takılmış olabilirsin. telefonda gizlilik diye birşey yok.

tabi normal bi vatandaşı kim dinleyecek.. herkesin telefonunu dinleyecek adamı nerden bulacaklar. paranoyaya girmeyelim normal insan olduktan sonra sorun yok

dostum iş çok farklı burda bile yazamıyorum ne olur ne olmaz çok kişi yandı ayak üstü giderim vallahi

kısaca : Harman, Dalga veya Yeşil bitkiler

BELKİ ANLARSIN

Hocam ortamLarı qüzeL ama yazık hocam ya sanada miLLetede .S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

3 sene once enistgemin bi akrabasi kiz kacirdi kacirdigi gece 1 adam olduruldu 2 kisi agir yaralandi 2 kisi hapse girdi 2 hafta sonra yaralananlardan biri oldu..

olayi uzatmiyim enistemler ist deler kardesleri felan babasi bir kardesi koydeymis evlerine saldirdilar koydeki evlerini yaktilar bag bostan dumduz ettiler asker  3 hafta koyden cikamadi adamlar ist geldiler enistem veya kardeis kim denk gelirse indirecekler..

unutmam hic 1 ay cift silahla gezdik biri yanlislikla hop dese indiricez..:))

neyse o sirada telefonlarimiz dinleniyor dediler  bende hattimi cikardim telden baska telden kendimi aradim caldi ve biri acti

kimsin dedim ben hasan dedi bende felanca dedim bu tel sanami ait dedim he evet dedi nerdensin dedim izmirden dedi..

o zaman dedim zeytinburnundan izmire ve  su an beni dinledigin odaya kadar uzanan butun telefon kablolari dikine enine boyuna rulosuna............................. girsin diyip kapadim..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Webmasterler ve Programcılar bölümüne knu açan birinin telefonu dinlenirmi hiçç ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

ögrenemezsin hee telefonum dinlenmesinde diyosunda suanki kosullar altinda bi kac kıytırıktan ülkeden hat alip romaingle kullananlar var kesin cozumde bu sanirim

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MUHRIP bunu yazdı:

Webmasterler ve Programcılar bölümüne knu açan birinin telefonu dinlenirmi hiçç ?

Ahahahaha Yarıldım Lan :D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Hocam telde konuşurken kendi sesini duyuyomuşun bi cızırtı falan geliyormuş galiba duyduğuma gore ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmiyorum yine ama :/

Ben bu insanları anlamıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SMYRNA
    SMYRNA's avatar
    Erkek

Usame bin ladin-bomba-vb bazı kelimeler otomatik kayda gider bu birincisi...Dinlenip dinlenmediğini anlamak istiyorsan sana en kolay yol telefonda sex yap bi hatunla bak bakalım karşıdan yada daha doğrusu araya cızırtı ve  boğuk konuşmalar giriyormu kendin çöz...Derin muhabbete başlayınca ses zaten bir tuhaflaşıyor Amcalar tel de sex konuşmalarına da dayanamıyorlar anladığım kadarıyla...Malüm saatlerce nöbet başında kulaklıkla renk katıyorlar herhalde kendilerince...

İzmirin denizi kız, kızı deniz Sokakları hem kız hem deniz kokar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

anti virüs mü :) taşaq mı geçion bilader ne antivirüsü ayrıca bunu öğrenmek bu kadar kolay olsa o kadar generalin ses kayıdı çıkmadan önce onlar önlem alırlardı. yani gücü olan bi adam istediği gibi dinler seni beni hepimizi.

Toplam Hit: 7929 Toplam Mesaj: 31