Telefonumu Satıyorum Beyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

ilanda da görüldüğü gibi telefonumu okulun harcını ödemek için satmak zorunda kaldım beyler. ilgilenen varsa bana ulaşabilir. sizden ricam lütfen konuyu baltalamayın. zira maddi sıkıntıda olduğum için satmak zorundayım. 

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-cift-kilifla-kullanilmis-garantili-sitede-tek-114128261/detay

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

taksit imkanı olsaydı hiç düşünmzdim ama sanırım nakit e ihtiyacın var

Telegram @WVesselam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

mesaj attım hacı

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    vesselam bunu yazdı

taksit imkanı olsaydı hiç düşünmzdim ama sanırım nakit e ihtiyacın var

get açar aradaki farkı üstüne atar taksitli alabilirsin hocu. sonuçta para direk elemana geçer

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İlanı get ile açarsan daha fazla kişinin alma durumu olabilir,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

get te komisyon var diye açmadım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

get açıcaksanız sanalpazar da açık komisyonu daha az

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    y10
    y10's avatar
    Erkek

hacı senın konuyu baltalamıyımda bende satıyorum .

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-nokia-5800-xpressmusic-ilksahibinden.sorunsuz.kutulu-113734107/detay/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

ewd beyler yok mu ilgilenen? up up up

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

okul harci ne haci ikinci ogretim misin ?

KaRaKuLe tarafından 07/Şub/13 23:30 tarihinde düzenlenmiştir

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

okul harci ne haci ikinci ogretim misin ?

hayır 1. öğretim ama atılmalar kalınca geri döndüm okula. o yüzden bizim harçların dalga boyu biraz büyük maalesef. 

Toplam Hit: 3770 Toplam Mesaj: 27