Televizyon Tavsiye İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Merhaba saygı değer müridler. Nasılsınız ? Forumda neler oluyor ya ortalık 56 :D

Sizlerden ricam 4000-4500 arası eli ayağı düzgün bir televizyon tavsiyesi. Kanal geçişleri çok yavaş oluyor diyorlar genelinde, hızlı olan varsa felan. Önerilerinizi bekliyorum. Hayırlı forumlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben vestel kullanıyorum 4k mis.. a101 e falan toshiba geliyor o da vestel aynısı .. appler vs güzel çalışıyor sırf vergisi için diğerlerine 2 kat vermeye gerek yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ben vestel kullanıyorum 4k mis.. a101 e falan toshiba geliyor o da vestel aynısı .. appler vs güzel çalışıyor sırf vergisi için diğerlerine 2 kat vermeye gerek yok.

İyi hatırlattın hocam. Vestel için ne diyorsunuz mübarekler? Ben ön yargılıyım açıkçası mürit beğeniyor?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

İyi hatırlattın hocam. Vestel için ne diyorsunuz mübarekler? Ben ön yargılıyım açıkçası mürit beğeniyor?

o vestelin te a...q k.. ben 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Erdem mürid koymayı tercih etti. Vestelde nasıl bir sorun var hocam? 

@mkyb hocam sen alim adamsın bilirsin destek olsan

selo-g tarafından 22/Haz/21 14:33 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Valla Bende Vestel'ci Değilim Antipatim Var 7 Sene Evvel Evlenirken Şu Çift Ekranlı Modellerden Kaktırdılardı Bana.. (Gözlükle 2 Kişi Aynı Anda Farklı Yayın İzleyebiliyor 3D Falan Breh Breh)

Çok Randımanlı Kullanamadım Düz TV Olarak Android Kutu / PC  Bağlayıp Kulladım Ama Hakkını Yemem 7 Sene Boyunca Seste Çızırtı Harici Hata/Arıza Vermedi En Son Bizim Sıpanın Aduketi İle Emekliye Ayrıldı.. 

Arçelik Falan da Bakılabilir Aslında.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Erdem mürid koymayı tercih etti. Vestelde nasıl bir sorun var hocam? 

@mkyb hocam sen alim adamsın bilirsin destek olsan

fi tarihinde 6080t  diye bir çamaşırmakinasının ana kartı yanmış servis kart garanti kapsamı dışında dedi. yeni kartı ücretli takarım dedi eyvallah çektik. yeni kartı takarken buna regülar tor, akım koruyucu takın bözulmasın dedi getir ne uyumluysa tak parasına verelim arabadan bir akım korumalı bişey taktı 200 tl verdim 2 hafta sonra yine ana kart arızası yanmış. garanti kapsamı dışı deyinde benin contalar yandı. kava döğüş yeni kartı takarken kartın arkasında eşek kadar SAMSUNG logosu var bu ne dedim abi samsungun kartlarını kullanıyoruz bu makinelerde orjinal fabrıka çıkışında aynı kart var dedi. o günden beri hep söverim ibnelere A.Q VESTEL 

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.a101.com.tr/elektronik/hi-level-hl55uil402-55-ultra-hd-android-smart-led-tv/

https://www.youtube.com/watch?v=QssVKYqHqUk

Kanal geçişlerine videodan bakabilirsin. Yalnız bunlar şöyle bir çakallık yapıyor. Evde kurulum ücretli. Eğer sen kurarsan garanti dışı kalıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.a101.com.tr/elektronik/hi-level-hl55uil402-55-ultra-hd-android-smart-led-tv/

https://www.youtube.com/watch?v=QssVKYqHqUk

Kanal geçişlerine videodan bakabilirsin. Yalnız bunlar şöyle bir çakallık yapıyor. Evde kurulum ücretli. Eğer sen kurarsan garanti dışı kalıyor.

Hocam hi level pek güven vermiyor marka ya. Yani Vestel gibi itici geliyor bana.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Üreticisi Sunny. Aynı zamanda Samsung için yerli üretimde yapıyorlar. Televizyonda artık pek markaya takılmamak lazım. Önemli olan panelin üreticisi.

Anakart ve dış kasayı üretmek çok zor değil. İşlemci vs hazır geliyor montajlıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2406 Toplam Mesaj: 25
televizyon tavsiyesi alınır