Televizyon Tavsiye İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

ben vestel kullanıyorum 4k mis.. a101 e falan toshiba geliyor o da vestel aynısı .. appler vs güzel çalışıyor sırf vergisi için diğerlerine 2 kat vermeye gerek yok.

İyi hatırlattın hocam. Vestel için ne diyorsunuz mübarekler? Ben ön yargılıyım açıkçası mürit beğeniyor?

o vestelin te a...q k.. ben 

Erdem mürid koymayı tercih etti. Vestelde nasıl bir sorun var hocam? 

@mkyb hocam sen alim adamsın bilirsin destek olsan

fi tarihinde 6080t  diye bir çamaşırmakinasının ana kartı yanmış, servis Kart garanti kapsamı dışında dedi. yeni kartı ücretli takarım dedi ,eyvallah çektik. yeni kartı takarken buna regülator, akım koruyucu takın bözulmasın dedi, getir ne uyumluysa tak parasına verelim, arabadan bir akım korumalı bişey taktı, 200 tl verdim, 2 hafta sonra yine ana kart arızası, yanmış. garanti kapsamı dışı deyince, benin contalar yandı. kava döğüş yeni kartı takarken ,kartın arkasında Eşek kadar SAMSUNG logosu var, bu ne dedim abi ,samsungun kartlarını kullanıyoruz, bu makinelerde orjinal fabrıka çıkışında aynı kart var dedi.

o günden beri hep söverim ibnelere A.Q VESTEL 

bu nedir arkadaş. ^^D`

~@~

ben Vestel ile Arçelik markasını niye karıştırıyorsam. @@, ikisi de yerli diye heralde. 

biraz da şu patronlardünyasına bakayım. ekap. √

~@~

konuyla ilgili olarak da, bence de ,TV'yle ve markasıyla çok ilgilenme. eğer ki çok zaman geçirmiyorsan TV'yle. 

sâde bir led TV al, yanına da bir kutu, oh ne âlâ. tâbî bence. 

RitmFarbRacourci tarafından 22/Haz/21 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

1,5 yıldır vestel üretimi JVC 55" 4K tv kullanıyorum. gayet memnunum, her türlü teknik özellik mevcut, dolby atmos, dolby vision, hdr, wifi, bluetooth, wi-di vs.

çoğu popüler uygulama da mevcut. netflix, youtube, prime için kumandada hızlı geçiş tuşları var.

bazen uygulamalar arası çok fazla geçiş yapınca kafayı yiyebiliyor, fişten çekip tekrar açınca düzeliyor.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

2 tv parasına 1 tv alıp garantiden şıp diye değişene tapmayı millet pek seviyo :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vestel televizyonlarda eğer kumandadan kapandıysa (zaten günümüz televizyonları eski tüplüler gibi komple kapatılamıyor) ve eğer elektrik gidip geldiyse kendi kendine açılıyor.

Gece uyurken elektrikler gidip gelirse fena korkutuyor. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vestel televizyonlarda eğer kumandadan kapandıysa (zaten günümüz televizyonları eski tüplüler gibi komple kapatılamıyor) ve eğer elektrik gidip geldiyse kendi kendine açılıyor.

otomatik kapanma seçeneği var. hepsinde var mı bilmiyorum da, 2-4saat sonra kapat seçeneği var. 

RitmFarbRacourci tarafından 25/Haz/21 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

O dediğinin ayarı var. Elektrk gelince son durumu neyse onu mu yapsın yoksa stand by mı diye ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

ben vestel kullanıyorum 4k mis.. a101 e falan toshiba geliyor o da vestel aynısı .. appler vs güzel çalışıyor sırf vergisi için diğerlerine 2 kat vermeye gerek yok.

İyi hatırlattın hocam. Vestel için ne diyorsunuz mübarekler? Ben ön yargılıyım açıkçası mürit beğeniyor?

Hocam ilk başta bende ön yargılıydım. Vestel 40" LCD TV'yi 5 senedir aktif olarak monitör olarak kullanıyorum (günde en az 12 saat açık) hiç bir sorun yaşatmadı. Umarım nazar değmez :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

2 tv parasına 1 tv alıp garantiden şıp diye değişene tapmayı millet pek seviyo :)

Para var huzur var kardesim...

Lg samsung disina cikmamzdim ben sahsen senin yerinde olsam.

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

TCL.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Para var huzur var kardesim...

Lg samsung disina cikmamzdim ben sahsen senin yerinde olsam.

Ben zaten evde gözlük takmıyorum tv duvardan duvara da olsa benim için değişen bişe olmucak :) bide bütçe verilmiş ve ona göre görüş belirttiğimi göz önünde bulundurursak sonuç ortada..

Toplam Hit: 2405 Toplam Mesaj: 25
televizyon tavsiyesi alınır