folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Televizyon Tavsiyesi

Televizyon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam Marka Olarak  '' LG ''  den şaşma.   diğer türlü  nasıl anlatıyim sıfırrrrlaaaaa:(

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3D gözlük ile bende denedim de baş ağrısı yapıyor be hocam o gözlükler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

3D-Smart Tv-Dahili Uydu Alıcısı gibi seylerden vazgectiysen tavsiyem,minumum 6000 serisinden olmak kaydi ile Philips Tv olur.

Görüntü kalitesinde Lg ve Samsung,u GATLAR.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Sakın Philips alma. Ben aldım pişmanım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

iyi akşamlar müridler. bi televizyon almayı düşünüyorum. atandığım yerde ev filan tuttum ben pc ile idare ediyorum zaten uzun yıllardır tv filan aramadım hiç ama bizimkiler gidip geliyor ve geldiklerinde tv olmadığı için acayip şekilde sıkılıyorlar. artık bi tv almak şart oldu.

ancak bu tv işlerinde çok cahilim. hangisi iyidir nedir özellikleri neye göre kıyaslanır hiç bi fikrim yok. bizimkiler anca haberler ve dizilieri izler. belki bir ihtimal ben bi ps3 alıp arada oyun atarım o kadar.

başta smart alayım neti bağlarım arada kurcalarım diye düşündüm ama biliyorum ki sıkılacam ve pc varken onunla uğraşmayacam o yüzden illa smart olsun diye bir düşüncem yok. ama 3d olursa güzel olur film filan izlerik zaman geçer. led, lcd, ips bilmem ne bi dünya detay geçiyor baktıkça beynim yandı. 

3d olan, içinde uydu alıcısı olan(birde uydu cihazıyla filan uğraşmıyım zaten çirkin duruyor) 120 ekran civarı bişi arıyorum özetle. fiyat olarak klasik bi memura göre birşey arıyorum. 1k-1.5k arası birşey tadından yenmez.

önerdiğiniz f/p ürünlerine açığım. çünkü tv vb. alırken deneyim çok önemli ve öyle bodoslama alınmıyor ne yazık ki.

hocam vestel al ben 2 yıldır kullanıyorum 1 kere sorun yaşamadım kanal geçişleri çok hızlı diğer televizyonlarda bu konuda ciddi sıkıntı var  teknosaya gidip kıyasla önce tabi renkleri ve kalitesini felan 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

veysel 3d yi de smart tv yi de sktr et  ikisi de geçici hevesler. 

en az 2 veya daha fazla hdmi girişi olan. 

minumum 42 inc mümkünse 49 a yakın bi tv al.

uydu alıcısı içinde alırsan 4k tv alanların trt 4k yi izleyemediği gibi kronik hatalar yaşarsın. 

en az 200 herz ve üstü 

3d ye vereceğin paraya 4k alırsın arkana bakmazsın. 

sanıyorum 2020 gibi herkez oled tv alabilecek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

veysel 3d yi de smart tv yi de sktr et  ikisi de geçici hevesler. 

en az 2 veya daha fazla hdmi girişi olan. 

minumum 42 inc mümkünse 49 a yakın bi tv al.

uydu alıcısı içinde alırsan 4k tv alanların trt 4k yi izleyemediği gibi kronik hatalar yaşarsın. 

en az 200 herz ve üstü 

3d ye vereceğin paraya 4k alırsın arkana bakmazsın. 

sanıyorum 2020 gibi herkez oled tv alabilecek

heh kanka bu teknik detaylar lazım bana. gerçi şimdi hemen 4k için acele etmeye gerek yok gibi. çünkü ne onu indirecek net var ne de yayın yapan kanal var şimdilik.

200herz üstü olsun başka ? birde uydu alıcı dahil olmasın sanırım herkes bundan şikayetçi geçişler çok ağır diye.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Pisman olmaman icin birkac oneri

-Kanallar arasi gecis suresi

-Smart tv lerde son teknolojiyi bilmiyorum google play varsa google play olanindan al. Yoksa samsungun marketi zengindir. Olmadi lg

-Plex server destegi olsun ayni wirelessteysen bilgisayardan film acip smart tv ne yansitabiliyorsun kablosuz.

-Wireless destegi olsun kablolarla ugrasma

-3d olsun diye kasma bosuna bas agrisi yapar bi kac kilic videosu izleyip birakirsin

TavSiyem LG yada Samsung ikiside kalitelidir samsung tuzlu biraz daha

DE5TROY3R tarafından 19/Kas/15 23:51 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam 1500 liraya alacağın Samsung veya LG tv'nin görüntü kalitesi kötü olur. Fiyat önemliyse Vestel'in 42FA8200 modelini önerebilirim. N11 arada %10 indirim falan yapıyor, 2-3 hafta takip edip puan kampayasına da katılırsan linkteki ürünü 1200 liraya alabilmen mümkün olur.

http://urun.n11.com/led-tv/vestel-3d-smart-42fa8200-106-ekran-led-tv-P40349234

arbeit macht frei
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Smartını yediğimin tvlerine sakın bulaşma hocam, o ne yavaşlık o.. Tarif edecek kelime bulamıyorum.

Bence lider LG ama kullanım alanınıza en uygunu Arçelik, bir 800-1000 liralık Arçelik led %999 işini görecek ve seni asla pişman etmeyecektir. Üstelik eski tüplü falan varsa 300 küsür lira sayıp alıyorlar.

Apple TV duydum ama nedir bilmiyorum, Araştırmakta fayda var.

iyi geceler..

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
Toplam Hit: 2993 Toplam Mesaj: 28
lcd tv lcd tv önerisi televizyon tavsiyesi