folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telini Bildiiniz Birini Nasıl Harcarsınız?

Telini Bildiiniz Birini Nasıl Harcarsınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Tel ad soyad falan biliyz diyelim nasıl anasından emdiği sütü burnunda getiririz?

Herşey olabilir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

açarsın bi itiraf sayfası, veya chat chut, sapık forumlar falan yazarsın numarasını kendini kız adıyla yazarsın. numarayı yazarsın, o hattı kırıp atana kadar ararlar,  mesaja şöyle yaz "ciddi olmayanlar lütfen aramasın" flan. bütün kazmalar arıyo. bi arkadaşıma denemiştim, çocuk hattı iptal etti. sabaha kadar susmuyormuş telefon:D

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

telefonu faturalı ise faturasını kabarık halde bulmasına neden olabılırsın :))))

yada verırsın netde hoş sıtelere numarasını

bak o anasından emdıgı sut nasıl zehır zıkkım oluyo

yada onun sehrı neresıyse o sehrın yerel televızyon ve radyosuna kısının ad soyad ve numarasını verıp senmıssın gıbı herkeze is verıcem ben su kısıyım benı burdan bulursunuz de paso yayınlasınlar

ben abıme bole bı nisan 1 sakası yapmıstım

işe yarıyo :)

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Camfrog a gir. Orada bir kanala gir, çekici bir hatun isimi ile oradaki tüm erkeklere kaşarlık yap. Ardından msn adresini ver oradakilere. Önceden Açtığın msn adresinde bunlarla biraz muhabbet et,  her türlü muhabbeti yap erkekleri kudurt, ardından da o tel numarasını ver. Yada msn de bir yalan uydur telefon ile ilgili, insanlar birbirine yollarlar. Yada toplu mail at, herkezin dikkatini çekebilecek bir ilan olsun. Orada teli ver...

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    heeh çok iyi beyler ama ben daha fazlasından bahsediyorum. Bunların hepsinden numarayı kapatarak kurtulabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

ihbar et!

narkotigi ara Adi Soyadi budur, esrar-eroin taciri bu kisi, suradan buraya mal getirecek deyip numarasini ver..

sonra konturlu telefondan belirli gun veya saat araliklari ile ara o numarayi, esrar, eroin muhabbeti yap adama telefonda ister kacamak sozcuklerle, ister acik sacik sekilde, yer, mekan isimlerinden bahset, kilodan bahset, 3. 4. sahis adlarindan bahset.

Polis bu kisiyi takibe alip, rahatsiz edecektir, polis savciliktan telefonun dinlenmesini talep ederse zaten kayitlarda senin dialoglarina rastliyacaklar.. Uygun zamanda yapisacaklardir kurbana.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    olm ben de sakata gelmiyim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ya telefonunun kartını yakmak yada telefona format atmak sıfırlamak gıbı cok ozellıgını bulunan programlar var :)

allahım affet :)

hojucuk

senin dedıgını yaparsa bızım arkadas kım vurduya degıl narkotık vurduya gıder allama ona bulasmasın sakat durum

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Sen de dereden geçeyim ama paçam ıslanmasın istiyorsun be hoca. Bir şeyi istiyorsan birazcık risk almalısın.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

einstein1926 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sen de dereden geçeyim ama paçam ıslanmasın istiyorsun be hoca. Bir şeyi istiyorsan birazcık risk almalısın.

-----------------------------

Hoca eyvallah haklısın ama "birazcık" dediğinin ne olduğunun farkında mısın? çok fena sakata gelmek var işin içinde.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    Rahat ol, dedigim gibi konturlu sokak telefonlarindan ara kurbanin numarasini. Bak nasil harcanacak hergele.  Sonra kendini temize cikartana kadar bir sure dert adama.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
Toplam Hit: 2484 Toplam Mesaj: 24