folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Terörist Saldırıları Engellemenin En İyi Yolu Olarak Başta Mekke Ve Medine

Terörist Saldırıları Engellemenin En İyi Yolu Olarak Başta Mekke Ve Medine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    ABD'li Mekke'yi vurmakla tehdit etti

Amerikalı Cumhuriyetçi başkan adayı Tom Tancredo, başkanlığı kazanması halinde terörist saldırılara karşı gerekirse Mekke ve Medine'yi vurabileceğini savundu.
    03 Ağustos 2007 21:20
    Yazı boyutunu büyütmek için            
    ABDli%20Mekkeyi%20vurmakla%20tehdit%20etti

Asım Sancaktar'ın haberi

Amerikalı Cumhuriyetçi başkan adayı Tom Tancredo, başkanlığı kazanması halinde terörist saldırıları engellemenin en iyi yolu olarak başta Mekke ve Medine olmak üzere Müslümanların kutsal mekanlarını tehdit etme politikası izleyeceğini açıkladı.

Amerika’nın Iowa eyaletinde belediye binasında taraftarlarına seslenen Tancredo, ABD’ye nükleer terörist saldırı ihtimalinin yakın bir ihtimal olduğunu ve Washington’ın bunu önlemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini söyledi.

Tancredo daha sonra konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Yönetim benim elimde olsaydı, ülkemize yönelik böyle bir saldırı olması durumunda Mekke ve Medine’ye saldıracağımızı açıkça ilan ederdim”.

Cumhuriyetçi başkan adayı, ancak böyle bir tehdidin Amerika’ya karşı terörist saldırı düzenleme niyetindeki kişi veya kişileri durdurabileceğini öne sürdü.

Amerika’daki insan hakları örgütleri ve Müslüman kuruluşları Tancredo’nun açıklamalarına büyük tepki göstererek açıklamaları sorumsuzluk olarak niteledi.

Amerika-İslam İlişkileri Konseyi sözcüsü İbrahim Hooper, Tancredo’nun amacının İslam’a karşı düşmanlık besleyen yeni nesil seçmenin desteğini alabilmek olduğunu belirtti.

Dünya Bülteni
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    başlığı tamamlayamadan entere bastm düzenle görünmüyor kusura bakmayın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    Yalan tüm Müslümanları karşılarına almak istemezler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    suudilerin ordusu son teknoloji ile donanmıs abd silahlarından olusmaktadır. hiçmi hiç zannetmiyorum ama boyle birsey oldugunda karsı koyarlarsa basarı saglarlar. ancak araplardan bunu beklemek ne kadar gercekci olabilirki.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

oy toplamak için yapılmış cem uzan tarzında bir seçim vaadi.. gerçekçi bulmuyorum, ama istese yapabilir kimse de bişey diyemez. Kabe'ye zarar gelmediği sürece tüm arabistan yansın umrumda deil :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    -----------------------------
    suudilerin ordusu son teknoloji ile donanmıs abd silahlarından olusmaktadır. hiçmi hiç zannetmiyorum ama boyle birsey oldugunda karsı koyarlarsa basarı saglarlar. ancak araplardan bunu beklemek ne kadar gercekci olabilirki.
    fikrimce tüm islam ülkeleri kalkacaktır ayağa ve  somut bir karşılık verilecektir.  çeçenyadan filistine türkiyeden ıraka  farsilerden müslüman hindulara müslüman amerikanlara kadar  her müslüman kesim  somut birer  düşman olacaktır. devlet olmasa dahi bireyler ve toplumlar  çok sert  tepki vereceklerdir. ama diğer arkadaşın da dediği gibi cem yılmazın zenciden yemiş american versiyonu bu :)

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Allahın evi sahipsiz değildir. kabe' ye dokunamaz.

arapların alayının a.k abdci rüşvetistanlar.

habere gülüyorum. . ilk önce iranı vursun götleri yiyyorsa...

,edit: ayrıca terörü bitireceğine terör ülkesi kurmak istemiş gerizekalı. sen o ülkeye savaş açarsında müslümanlar sana karşı açmaz mı savaş.bir düşman olarak görmez mii ? 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Ataları Ebreheyi nede çabuk unuttular. Zavallılar.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    abd asla baska bi devlete kendinde olan sistemi satmas. Minimum 1 yada 2 jenerasyon asagısıdır..

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Mekke ve Medine'yi vurmadan ya da bu planı yapmadan hatta bunu da konuşmadan önce düşünülmesi gereken bir konu var.

MÜSLÜMANLAR TERÖRİST Mİ?

Elbette kalkıp Mekke'yi filan vuramaz abd ya da diğerleri... Ancak terör saldırılarını engellemek için Mekke ve Medine..

Müslümanların tepkilerini göstermeleri gerekir bu habere 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    bu yawşak karşısına bütün müslüman ülkeleri karşısına alırsa abd nn ittifakı kim olcak yunanistanmı fransamı :D bi bok yapamaz sözdeeee :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 2437 Toplam Mesaj: 20