folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder TGB'liler Yine ABD Askerine Çuval Geçirmeye Çalıştı

TGB'liler Yine ABD Askerine Çuval Geçirmeye Çalıştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tutuklanmis elemanlar

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1225933-incirlik-ussunde-amerikan-askerinin-basina-cuval-gecirme-girisimi

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hayır ben anlamıyorum bu malları amacınız ne ?

ulen amerıkada duz er olarak askerlık yapan adam oranın garıbanı ızmırde hıltonda buroları var , sonra alsancakta tuık ın onunde alısverıs merkezlerı vardı yıne sevgı yolunun cıkısında vardı 10 sene once kapattılar orayı. o adamların aldıgı para trde para edıyor. 

su burokratların olaylarını hukumetlerın olayını en alt duzeyde ınsanlara mal etmenın anlamı nedır. yerı gelıyor polise kızıyoruz mesele (bıreysel saldırılar harıc)

adamlarda bastakıler ne derse onu yapıyorlar.

amerıkan ustlerı nato bırlıklerı elcılıkler terorden dolayı teyakkuz halınde haberlere bıle dustu bu perseonelı gerı cektıler. o askerler tutsa sıksa bu mallara ne olacak ? 

al sana dıplomatık krız 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

gerçirmeyi başaramamış amk piyonu abd doğmak vardı

TOMBLACK tarafından 17/Nis/16 00:20 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Onu yapma sikeller onu bu u yapma uzerler. Kafana bomba atarlar internetini keseler. Vs vs ulan kanun ve nizamlarla kulturlu akilli olmayla okumus olmayla degil sadece o adamin kendine guvenip bunu benimseyip yapmasi gozu ile olaya baktim. Ben kicimi devirip yatiyorum birileri biseylerin pesinden kosuyor. Geciremesede gecirmis sayiyoruz vesselam

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Herfiler bir yerlerini kaşıya kaşıya oturdukları yerden tek düğmeyle Türkiye 'yi haritadan silme kapasitesine sahipler halen daha çuval diyenler var. 

Bir de Twitter 'da bunu destekleyenler var. Bunlardaki beyni kuşa taksan hayvan ters uçar.  Ülkücüler, atsızlar, tgb, yav işte alayı ne kadar varsa hepsi birbirinden rezil, cahil.

O kadar istekliyseniz bir şeyler yapmaya, 2003 çuval olayındaki hükümeti çıkın eleştirin.

Videonun devamında iyi dayak yemişler herhalde. Yoksa böyle bir olayı niye yarıda kessinler? 

SkynetX tarafından 17/Nis/16 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Onu yapma sikeller onu bu u yapma uzerler. Kafana bomba atarlar internetini keseler. Vs vs ulan kanun ve nizamlarla kulturlu akilli olmayla okumus olmayla degil sadece o adamin kendine guvenip bunu benimseyip yapmasi gozu ile olaya baktim. Ben kicimi devirip yatiyorum birileri biseylerin pesinden kosuyor. Geciremesede gecirmis sayiyoruz vesselam

+

1

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yine başkası adına utandım a.q,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

American askerinin asaletine bakar mısın başka ülke olsa delik deşik ederlerdi o adamları 

git amerikaya da asaleti göstersinler sana yaglı mı yagsızmı diye sorarlar merak etme

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    helyum_pasha bunu yazdı

Keşke çuvalı tam geçirebilseymiş ama yine de video olması iyi olmuş imkanı dahilinde de olsa haksızlığa başkaldıran insanlara bayılıyorum :)))))

+1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

Istiklal ve Cumhuriyeti mudafa mecburiyetine dusmus, vazifeye atilmak icin, icinde bulundugu vaziyetin imkan ve seraitini dusunmemis bir genc kardesimiz. Seker cuvali bulmus, usenmemis gitmis gecirmeye kalmis. Ben bu cuvali gecirmis sayar, bu genc kardesimizi tebrik ederim.

Bir kesim gibi Kurtlar Vadisi Irak izleyip gazini alip gotunu devirip yatmamistir.

http://t24.com.tr/haber/cuval-olayinin-perde-arkasi-wikileakste,136878

+1

Toplam Hit: 4894 Toplam Mesaj: 39
adana tgb incirlik