folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder TGB'liler Yine ABD Askerine Çuval Geçirmeye Çalıştı

TGB'liler Yine ABD Askerine Çuval Geçirmeye Çalıştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Simdi senin kime hizmet ettiğini bilemem ama ben vatanını seven bir yurttasim biz kiminle savastayiz sence her gün bombalar patliyor şehit veriyoruz sence bir avuç terör mensubumu yapıyor bunu abd teroristlere havadan silah atiyor rusya desen ulkesinde ofis aciyor diger almanya belcika tum avrupa ulkeri nerdeyse ulkeni bolmek istiyor ve senin kicini korumak icin benim kardeslerim orda sehit oluyor bunu goremicek kadar hayal dünyasındasin ama neden 

sen fazla amerikan filmi izleyip uzaylalari felan yok edişini izleyip amerikanin dünyayı kurtardigini sanıyorsun ve Amerikan senpatizani olmanı normal karsiliyorum bence kendini ve ulkeni küçük görme saygilar bir TURK

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    culsuz
    culsuz's avatar
    Erkek

hemen hemen tüm yazılan ları okuduktan sonra anladım ki bir çok arkadaşımız bu konunun ne denli önemli oldugunun farkında değil.
    he şimdi sana ne lan diye de bilirsiniz. Ama ülkemizdeki bunca şehit bunca ölen vatan evladının sebeblisi tamane bu bilinçsizce korkakça ve aşalık tavırlarımız yüzündendir. 
    ne olacaktı çuval geçirseler? teşebbuslerinde dahi amerikadan gelen baskı ile tutuklanarak cezaya çarptırılan bu gençlerin ilk değildir bu girişmleri 
    bknz: https://www.youtube.com/watch?v=TxvBU4pNS-M
    https://www.youtube.com/watch?v=veBY3AeLHwI 
    muhtemelende son olmayacaktır. peki arkadaşlar bu adamlar mal mı m.q. ceza alacagını bile bile neden yapıyor?
    Bence onlarda bu topraklarda kanlarını akıtan vatan evlatlarımız gibi bu vatanı korumaya çalışıyorlar.
    Yanlış dış politika ABD ve Rusya yardımı ile güçlenen PKK, iran ile yasadısı altın ticaretleri uluslar arası yasaklara ragmen yapılan ticaretler, ve en kötüsü hükümetimizin İŞİT veya DEAŞ ne deseniz işte ona yapılan yardımlar (Silah para vs) 

EE nerde bu ülkenin vatanını seven evlatları... Korkanlara sormuyorum!

Aşka İnanmıyorum Artık, Vvindows 7 ye inanıyorum !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hele şunlara bak bizim çocuklara etmediğiniz hakaret kalmamış, amerikan askerlerini öve öve bitiremişler. Oldu olacak o amerikan askerini bulun, ülkesine kazasız belasız dönmesi için yüzüne karşı birde hayır dua okuyun. Tüm türkiye bu protestoyu yapsa,  bu akılda olsa o amerika senin altını oymaya bu kadar kolay cesaret edemez. Ama coğu şeyden aynaşılıyorki bu ülkenin kapısı kilit tutmuyor, tutmayacak gibi de gözüküyor.

sakabey tarafından 18/Nis/16 04:12 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

Istiklal ve Cumhuriyeti mudafa mecburiyetine dusmus, vazifeye atilmak icin, icinde bulundugu vaziyetin imkan ve seraitini dusunmemis bir genc kardesimiz. Seker cuvali bulmus, usenmemis gitmis gecirmeye kalmis. Ben bu cuvali gecirmis sayar, bu genc kardesimizi tebrik ederim.

Bir kesim gibi Kurtlar Vadisi Irak izleyip gazini alip gotunu devirip yatmamistir.

http://t24.com.tr/haber/cuval-olayinin-perde-arkasi-wikileakste,136878

+1

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Yurdumun mantıktan yoksun insanları.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Japonya 'da Nagazaki ve Hiroşima 'yı unutmadılar ama ABD 'ye nükleer atmıyorlar. Adamlar o hırsla dünyada teknolojik dev oldular.  Böyle boş kuru vatan millet sakarya lafları ile daha çok çuval geçirirler bize. 

Bu olayı TSK yapsın at hırsızı tipler değil. TSK gitsin İncirliği bassın askerlere çuval geçirip çıkarsın desteklemeyen, tersi tek bir laf eden en adi şerefsizdir. Bu hıştoların neyini destekliyim ben?  

Zaten nerede izinde asker varsa gidip onlara musallat oluyorlar.  En sonunda diplomatik kriz çıkaracaklar faturası yine bize kesilecek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=1t7asUmQb0E

Mallık parayla değil amk. O askerin üstünde tabanca olsa çekip vursa bok yoluna gideceksin. Hadi onu siktir et uzaktan arkadaşları görse sizi tarar amk.

İyi yapmışlar, sikseler o da olur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

tekniğiniz iyi ama geliştirmeniz lazım https://tr.wikipedia.org/wiki/Alt%C4%B1nc%C4%B1_Filo'yu_Protesto_Olaylar%C4%B1

Toplam Hit: 4899 Toplam Mesaj: 39
adana tgb incirlik