folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder The Game - For Big Kids (Oyun Alanı) Var Mı Giden?

The Game - For Big Kids (Oyun Alanı) Var Mı Giden?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Arkadaşlar daha önce açıcaktım konuyu ama unutkanlığıma gelmiş. Oyungezer dergisinde gormustum taksımde point hotel'de boyle bır mekan oluşturmuşlar. Sadece 18 yaşından buyukler girebiliyor ve üyelik sistemi ile girebiliyorsunuz.

İçerisinde Wii, Ps3 ve Özel donanımlı oyun bilgisayarlarından tutun, cafe bar(En sevdiğim olayı alkol içerken oyun oynayabilme olanağı) - ayrıca müzik oyunları , karaoke vs gibi aktiviteler için ayrı yalıtımlı odalar ileri düzey ses sistemleri gibi bir çok içeriği var.

FPS Oyunlarının oynandığı bölümü de_dust haritasına göre uyarlamış adamlar :) Hangi tür oyun oynayacaksanız ona göre bir atmosfer ile karşılaşıyorsunuz :)

Merak ettim giden var mı? Üyelik ne kadar? 3 aylık 6 aylık ve yıllık üyelik alıyorlarmış sanırım.

Eğer 3 aylıklar ucuzsa bu mekanda çok süper tbt aktiviteleri yapılabilir diye düşünüyorum.

Giden varsa mekan hakkındaki görüşlerini açıklarsa çok sevinirim. Türkiyede böyle şeyler olması gerçekten çok güzel. Wii'de tenis oynamak için bile geniş bi alan ayırmışlar çok hoşuma gitti :)

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

sana yanlış söylemişler orası uzay :|

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Dergideki fotoları bulamadım çok fena bir yere benziyor :) Var olmama olasılığı bile var :):)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

saati gaç liraymış?:I

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

orayı yıkarlar yıkarlar..

yani yıkarlar değil yıkarlar ;) :D

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Saatli değil ama üye olduğunda istediğin içeriği sınırsız olarak kullanabiliyorsun. Tabi sınırsız alkol yok :D

Kullandıkları kasa bu bazı oyun sıstemlerınde :D Sırf bu kasaya ellemek ıcın gıderım :):) Adamlar özel hazırlanmış oyun sistemlerini bile upgrade edip koymuşlar :)

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Vay be helal olsun..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bir arasammı acaba şu oteli? Çok fena merak ettim buraya 10 15 kişi gidip akşama kadar çıkmamak hergün düzenli olarak bile yapılabilecek birşey :):)

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Mekan dehşet-ül vahşet :) Allah'tan üyelik sistemi ve yaş sınırı koymuşlar yoksa bayram harçlığını alan veletler dağıtırdı orayı :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Fiyat aldım ama söylemeyim :D

Bence soylemıyorum dıye sızde arayıp sormayın cunku butun umudunuzu yıtırebılırsınız :D

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Fiyat aldım ama söylemeyim :D

Bence soylemıyorum dıye sızde arayıp sormayın cunku butun umudunuzu yıtırebılırsınız :D

-----------------------------

tahmin edeyim maaşımın yarısı (850 ytl) 3 aylık üyelik için..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 5573 Toplam Mesaj: 29