folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder The Game - For Big Kids (Oyun Alanı) Var Mı Giden?

The Game - For Big Kids (Oyun Alanı) Var Mı Giden?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

maaşın mı 850 maaşının yarısımı 850? :)

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek
    emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Fiyat aldım ama söylemeyim :D

Bence soylemıyorum dıye sızde arayıp sormayın cunku butun umudunuzu yıtırebılırsınız :D

2,500 tl aylık ?

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:

maaşın mı 850 maaşının yarısımı 850? :)

maaş 850 :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

3 aylık 750 lira

6 aylık 1250

1 senelik tam duyamadım o sırada agzımı kapamaya odaklanmıstım ama 1500 fln sanırım.

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Çok pahallı gibi görünüyor ama oyun manyakları için değişik bir deneyim olabilir. Ömrünü fazla görmüyorum ama oyun sevenlerin gönlünde ayrı bir yer edinebilirse güzel bir iş başarmış olacaklar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    bence fiyatlar iyi. öyle söleyince uçuk bi rakam bekledim.haberim vardı bu mekandan bence oldukça güzel düşünülmüş bir proje. internet kafelerin,playstation salonlarının çıtasını yukarı çıkarıp ayrı bi platform haline getirmişler,kurumsallaşmışlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kız gelceksen randevu al dedı ve arkadanda bayagı cılgın sesler gelıyordu :D

Omru bayagı bayagı uzun bırsey olacak gıbı. Bayagı konustuk organızasyonlar ıcın bır kac guzellık yapabılıyorlarmıs.

Ornegın 18 yasın altında bırı gelmek ısterse belırtırsen onuda alabılıyorlar yanı tbt'den gelmek ısteyen olursa reşit olmayan vs.

Ornegın 1 gunluk aksam 6'dan gece 12'ye kadar takılmak ıstıyoruz 15 kısıyız. Bunu onlara belırtırsek bıze odeme planı hazırlıyorlar ıcerısınde ne olucak mesela 2 bıra bedava her oyun alanından yararlanmayı zaten soylemıyorum. Ama ıcerde aldıgımız yıyecek ıcecek vs gıbı seylere ayrı para oduyoruz.

Ornek olarak soledı ama 10 kısılık bı organızasyonda yıyecek ıcecek olmadan takılmak ıcın kısı bası 40 lıra yada 30 lıra gıbı bır rakam olabılır dedı

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

düzgün bir organizasyon ile fiyatlar çok iyi görünüyor , türkiye gibi bir yerde şimdiye kadar yapılmaması yanlış zaten

her yer internet cafe ama elit yer yok :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

point hotel benim müşterim dur bi araştırayım yönetimden kıyak yapabiliyorlarmı.

olursa tbt den düzenlenebilir organizasyon gider takılırız.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

valla gayette guzel olur. Fıyatlara bakılırsa zaten dırek elıt kesıme hıtap edıyorlar. Soyle 1000-2000 arası omur boyu uyelık tarzı bırsey olsa aslında kesınlıkle uye olunabılır .

Dunyada ılk yapılan bırsey fln dıyorlar ama bunlar reklam sanırım.

Tahmınıme gore genellıkle organızasyonlar ıcın yapılmıs bı mekan konustugum yetkılıde oyle soledı zaten daha dun 150 kısılık bır organızasyon yapmıslar bır sırket ıcın.

Gelın beraber gezelım sartları konusalım bakın gorun neler yapabılecegınızı mekanda dedıler. Taksıme yakın olan bırısı gıdıp gorse sole guzel fotolarda cekse aslında guzel olur.

Ben anadolu yakasında oturuyorum eskıden avrupada calısıyordum onceden olsa gıder bakardım hıc usenmeden :):)

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 5572 Toplam Mesaj: 29