Thy Ucagi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

ya valla dostum normalde benim bildigim mantıken tek 1 tane telefon getirme hakkin var :) onun haricindekilere el koyuyorlar. eger o sekilde suan senin yaptigin sekilde yasal birsey olsaydi bunu ticaret haline donustururlerdi adam cikar yurtdisine :D 2 bavul  telefon getir tr de okuturrdu.. ama getiren getiriyor o ayri mesele :) bence baska bir yol dusun riske girmeye degmez muhtemel izin vermeyebilirler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bavullar aktarım esnasında sizler görmeden de x rayden geçer.valizinizde şüpheli birşey tespit edilirse çıkışta mutlaka sizi tutarlar.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek

büyük ihtimalle el koyarlar haci.discovey channelda border security diye bi program var herifler herşeye bi pürüz çıkarıyolar 20 telefonu geçirmene izin vereceklerini sanmıyorum ama programda avustralya sınırını gösteriyor finlandiya yasalarını bilmiyorum.mesela hacdan bana kılıç gelecekti bavula toptan el koymuşlar ciğerim yandı :)

neyse ne laannn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:
    -----------------------------

rstr617 bunu yazdı:

TheColtfire bunu yazdı:

Selam murıdler

Yarın sabah Thy ucagı ile finlandiyadan turkiyeye dönuyorum.Yalniz sormak istedigim önemli bir soru var.

20 tane kadar telefonu buyuk bavulumun  icine koydum.Telefonlari bir arkadasim verdigi icin calinti olma ihtimali yuksek.Bu telefonlari bavullari verdikten sonra gorevliler tarafindan sorun cikartabilirmi?  Yardimci olan herkeze tesekkurler

Hocam yanında 1 tane telefon getirme hakkın var.

Çantayı gümrükte öperler. Hiç alma yanına.

yada x-ray ışınlarını absorbe edecek bi parça ve onun üzerinede elbiseler

dai xray ışınlarını absorbe edecek bişey koyarsa işte ozaman ampul gibi görürler :|

x ışını geçiyerecek bişey olsunki kaynaktan çıkan ışın detektöre gelebilsin :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

2sini yanına al birazını varsa tanıdık uçak seferini gidenlere falan ver bir şekilde ne bileyim aklımada gelmiyor başka fikir

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:

2sini yanına al birazını varsa tanıdık uçak seferini gidenlere falan ver bir şekilde ne bileyim aklımada gelmiyor başka fikir

arkadaşın fikrine katılıyorum ancak seninle beraber yolculuk yapacak bir kaç kişiyi bulabilirsen onlarda telefon yoksa konuşursan ikna edersen neden olmasın ama havaalanında millet çok fazla konuşmaz sessizdir kimse birbirine yardımcı olmaz yanaşmazlar yani cezalardan ötürü veya başıma iş alırım diye kimse kimseye yardımcı olmuyor o yüzden biraz zor.. konuşupta vereceğin kişi telefona bomba yerleştirdi sanacak ondan biraz soğuk bakacak.. :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

hic deneme bile finlandiya demissin :)

Parmak bassam olurmu?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:

yada x-ray ışınlarını absorbe edecek bi parça ve onun üzerinede elbiseler

x-ray gecirmeyen ozel torbalar var ama onlar daha sakat. Adam icini goremedigi icin aninda "Dur yolcu" deme ihtimali coooooooook yuksek.

Ist. Havaalani konusunda hic bir sey demiyorum tam Allah a emanet. Bugune kadar ne beni nede tanidigim herhangi bir kisiyi durdurduklarini ne gordum, ne duydum.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ne oldu acaba ?

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Amrikadan Istanbul'a donuste x-ray'e tabi tutmuyorlar. Elini kolunu sallayarak cikiyosun. Fakat ABD'de ucaga binemden geciriyorsun x-ray'de. Acaba ne oldu ?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 4720 Toplam Mesaj: 35