folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder THY Uçağında Korona Pozitif Yolcu Singapurda Tespit Edildi

THY Uçağında Korona Pozitif Yolcu Singapurda Tespit Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Türkiye'de çok var Korona virüsüne yakalanan bence. Sadece tespit edemiyor salaklar. Taa van'da koronadan şüphelendiler test için ankara'ya gönderdiler. Bu arada ülkelerin verdiği sayılar da doğru değil. Herkes gizliyor ama Türkiye yok diyor :) çorum'da, Gümüşhane'de olmamasını anlarım da, İstanbul'da olmaması imkansız. 

Sanmıyorum hocam, eğer çok var olsaydı muhakkak ölümler başlardı, ve bunu gizlemek imkansızdır..!

ShockMan tarafından 05/Mar/20 03:29 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Türkiye'de çok var Korona virüsüne yakalanan bence. Sadece tespit edemiyor salaklar. Taa van'da koronadan şüphelendiler test için ankara'ya gönderdiler. Bu arada ülkelerin verdiği sayılar da doğru değil. Herkes gizliyor ama Türkiye yok diyor :) çorum'da, Gümüşhane'de olmamasını anlarım da, İstanbul'da olmaması imkansız. 

Sanmıyorum hocam, eğer çok var olsaydı muhakkak ölümler başlardı, ve bunu gizlemek imkansızdır..!

Burada ecel ve mukadderat isimli iki arkadaş var. Korona falan bişey demek zorunda değiller. Ölüm sebebine yazılacak zibilyon tane şey var. Oraya başka bişey yazdıktan sonra ortada gizlenecek birşey kalmaz.... 
    "tespit edemiyor salaklar" kısmı mümkün gibi görünüyor. Yada açıklanmasına dair yasak var.

Ve tespit edilemiyorsa,teknik eksiklikler nedeniylede olabilir... Millete tahlil falan yapmadan ilaç yazmayı alışkanlık haline getirmiş tipler var.

italyan tarafından 05/Mar/20 06:42 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Dün THY hissesi almıştım. :( 

HC
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Var hocam.. 

Öyle kulaktan dolma bilgilere dayanarak var demiyorum. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tüm dünyaya yayılacak ve tr ye uğramayacak öylemi ?? sınırlarımız delik deşik olmuş giren çıkan belli degilken virüsün ilk bize girmesi lazımdı , bunlar tespit edemiyorlar ve gizliyorlar diye düşünüyorum çünkü bir kişi ölürse halk paniğe kapılmada zirve yapar. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

tüm dünyaya yayılacak ve tr ye uğramayacak öylemi ?? sınırlarımız delik deşik olmuş giren çıkan belli degilken virüsün ilk bize girmesi lazımdı , bunlar tespit edemiyorlar ve gizliyorlar diye düşünüyorum çünkü bir kişi ölürse halk paniğe kapılmada zirve yapar. 

google a girin ve yerel gazetelerde "yere düştü *  yere yığıldı" diye arayın :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Var hocam.. 

Öyle kulaktan dolma bilgilere dayanarak var demiyorum. 

Hocam, sen özel bir hastanede çalışıyorsun hatırladığım kadarıyla, o yüzden mi bu kadar emin konuşabiliyorsun merak ettim sadece.

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    KaptaN bunu yazdı

Virüsün bizde yayılmama sebebi Tele1 de geçen bi haber de yazıyor;

Avrupa genelinde yapılan bi araştırmaya göre en sık 2. El yıkama alışkanlığının bizde olmasıymış. 1. Bosna Hersek. Oraya da virüs bulaşmamış bizede. Tabi bu bir teori.

https://tele1.com.tr/dunyayi-saran-koronavirusun-turkiyeye-gelmemesinin-carpici-nedeni-137022/

rahmandaburda tarafından 05/Mar/20 09:34 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Virüsün bizde yayılmama sebebi Tele1 de geçen bi haber de yazıyor;

Avrupa genelinde yapılan bi araştırmaya göre en sık 2. El yıkama alışkanlığının bizde olmasıymış. 1. Bosna Hersek. Oraya da virüs bulaşmamış bizede. Tabi bu bir teori.

https://tele1.com.tr/dunyayi-saran-koronavirusun-turkiyeye-gelmemesinin-carpici-nedeni-137022/

İyi güzel de bu araştırmayı insanlara sorarak yapmışlar. Tuvaletten sonra elinizi yıkıyor musunuz diye sormuşlar bizimkiler ayıp olmasın diye He yıkıyoruz demiştir bence :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Gayet mümkün hocam, bende küçük ölçekli bir hastanede çalışıyorum. Doktorlarımızla konuşunca bu virüsü neden abarttılar bu kadar diyorlar hatta :) öldürme oranı %3. Gençlerde grip gibi gelip geçiyor farkında değiliz. O yüzden gizlenebiliyor. Corona haritasına bakın, 80 bin kişi yakalanmış 2800 kişi ölmüş 30 bin kişi kurtulmuş. Yani öldürme oranı çokta yüksek değil. Hele ki gençlerde. O yüzden bizim doktorlar umursamıyor virüsü :) 2012'de çıkan virüsün öldürme oranı kaçtı biliyor musunuz? %37 :)

Türkiye genç nüfusun fazla olduğu bir yer. Corona çok vardır, ama grip gibi atlatılıyor. Çevrenizde grip olan yok mu? Dikkat edin :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 3498 Toplam Mesaj: 25
corona thy singapur