folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder THY Uçağında Korona Pozitif Yolcu Singapurda Tespit Edildi

THY Uçağında Korona Pozitif Yolcu Singapurda Tespit Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    cevik bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Türkiye'de çok var Korona virüsüne yakalanan bence. Sadece tespit edemiyor salaklar. Taa van'da koronadan şüphelendiler test için ankara'ya gönderdiler. Bu arada ülkelerin verdiği sayılar da doğru değil. Herkes gizliyor ama Türkiye yok diyor :) çorum'da, Gümüşhane'de olmamasını anlarım da, İstanbul'da olmaması imkansız. 

Sanmıyorum hocam, eğer çok var olsaydı muhakkak ölümler başlardı, ve bunu gizlemek imkansızdır..!

Var hocam.. 

Öyle kulaktan dolma bilgilere dayanarak var demiyorum. 

Hocam, sen özel bir hastanede çalışıyorsun hatırladığım kadarıyla, o yüzden mi bu kadar emin konuşabiliyorsun merak ettim sadece.

Ecza deposunda çalışıyorum ve kamu,özel hastaneler ile içiçeyiz. 

Basında olmayan bir çok bilgiye çok rahat erişebiliyoruz. 

Örneğin ; 33 Şehidimizin olduğu bilgilerin aslı astarı daha farklı.

Dip not: Çapa tıp karı koca yabancı uyruklu hasta var. 

İzmir Bozyaka ssk  1 kişi hasta.

vs. vs. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

sg yazdıklarınızı sabiha gökçen diye okudum. 160 karakter sınırı yok nasılsa, singapur yazın pls

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

sg yazdıklarınızı sabiha gökçen diye okudum. 160 karakter sınırı yok nasılsa, singapur yazın pls

yav sorma, şu kısaltmaları ben de ıskalıyorum. 

Bu arada, MyLitta'nın başlığındaki mesajına çok ^^`düm.

Buradaki Cüneyt'in mesajı ile,  Obie'nin başlığındaki Ekerci'nin mesajı, bu corona virüsü ile ilgili olması gereken somut veri paylaşımı olmuş. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

yav sorma, şu kısaltmaları ben de ıskalıyorum. 

Bu arada, MyLitta'nın başlığındaki mesajına çok ^^`düm.

Buradaki Cüneyt'in mesajı ile,  Obie'nin başlığındaki Ekerci'nin mesajı, bu corona virüsü ile ilgili olması gereken somut veri paylaşımı olmuş. 

Haci sana PM attim bir bak

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 3497 Toplam Mesaj: 25
corona thy singapur