Tik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tahribatta konu kalitesine girmediğinin farkındayım ama size bir danışayım dedim. Ya benim çok acayip bi tikim, huyum var. Burun çekme sesi, Ağız şapırdatma, sakız çiğneme, yemek yeme gibi sesler beni çıldırtıyor. Ama öyle böyle değil maximum sinire ulaşıyorum. Böyle cins huyu olupta derman bulan bi insan varmı aranızda ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Beni de sinir ediyor ama çözüm arayacak kadar sinirlenmiyorum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------

Beni de sinir ediyor ama çözüm arayacak kadar sinirlenmiyorum :)

biri burnunu çekince sanki kulağımı kırbaçlıyorlar öyle bir his, beynimin derinliklerine kadar yırtarak gidiyor o ses. İşin garibi, sosyal hayatta diyolagları falan iyi duyamam, iyi göremem şuraya bak derler bi bok görmem ama 2 kat yukardaki komşunun burun çekmesini duyuyorum arkadaş :'(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hacı bende çatal metal birşeye sürtünce çok fena huylanıyor ve sinirleniyordum. Birgün aldım sürekli 5-6 dakika boyunca çatalı tavaya sürttüm böyle başımdan kaynar sular iner gibi oldu dahasında sinir felan kalmadı. Bence sende tanıdığın birinden rica et sürekli 5-6 dakika boyunca yanında huylandığın şeyleri yaptır sabret sabret geçer olmadı süreyi daha uzun tut haftalık seanslara felan böl. Kanaatimce geçerse böyle geçer.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    hocam sinirlerin hassas sanırım ya da yıpranmış
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

stux bunu yazdı:

meme yapmış :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Biri yanımda yapınca terk ediyorum sofrada geğirsin mesela onla 1 daha kolay kolay yemek yemem, ayrıca kalkarım direk yoksa tepkini gösteremiyorsun..

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı:

stux bunu yazdı:

meme yapmış :)

ahah :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

birçok tike sahiptim; kaşlarımı oynatma,boynumu çevirme,yemek yerken sürekli nefes alma gibi hepsini kesinlikle kendime gıcık olarak geçirdim.yaptıgıma çok ayar olup bi nevi kendime meydan okudum yapmıcaksın diye .. seninkine benzer olarak, klasik tebeşir sesine ve çatalı tabağa sürtme sesine gıcık oluyordum. artık öyle bişe oldumu tekrar tekrar o sesi çıkartıyorum alışmaya çalışıyorum. bu konuda kesinlikle hassas davranma sert ol. tik mevzusu birçok kişiye basit ve eglenceli gelebilir ama tiki olan insan bunu kendi içinde çok ciddiye alır onun içinde dışardan tam bir sorunlu görünürsün.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Naacal bunu yazdı:

birçok tike sahiptim; kaşlarımı oynatma,boynumu çevirme,yemek yerken sürekli nefes alma gibi hepsini kesinlikle kendime gıcık olarak geçirdim.yaptıgıma çok ayar olup bi nevi kendime meydan okudum yapmıcaksın diye .. seninkine benzer olarak, klasik tebeşir sesine ve çatalı tabağa sürtme sesine gıcık oluyordum. artık öyle bişe oldumu tekrar tekrar o sesi çıkartıyorum alışmaya çalışıyorum. bu konuda kesinlikle hassas davranma sert ol. tik mevzusu birçok kişiye basit ve eglenceli gelebilir ama tiki olan insan bunu kendi içinde çok ciddiye alır onun içinde dışardan tam bir sorunlu görünürsün.

zaten bi işe konsantre olduğumda biri burnunu çekince "git temizle şunu amk!" diyorum. Tepkiler artık "YETER AMK !!!!" oluyor :D bilmiyorum normal hayatta pek takmasamda bir işe konsantre olduğumda 5-10 kat daha artıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    Naacal bunu yazdı:

hocam aynen katılıyorum ve dediğin yöntem kesinlikle doğru ve kesinlikle net sonuç veren bir şey.
Toplam Hit: 2749 Toplam Mesaj: 24