folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tikky"Lere Sokuş :)

Tikky"Lere Sokuş :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

Bundan iki gün önce AntiOksidan ile okulundan arkadaşı Agil3 İzmir'e teşrif ettiler okullarıyla...bazıları biliyor msnden söylemiştim ben daha önce Istanbul'da idi okulum bu ikinci dönem izmir'e geçmiştim.Haftasonu gelince onlar ben de izin aldım takılalım diye 23 nisan dolayısı ile de pazartesi okul yokdu zaten. bunlar geldi falan işte kuşadasına gittim bunnarın okuluynan... orda limanda dedik yemek yiyek burger king de ok dedik. gittik 3 kız 3 erkek işde kızlar yukarı kata çıktılar biz de yiyecekleri alıp gelecektik, yukarıda 2si kız 1i erkeğe benzeyen 3 tikky, kız arkadaşlardan birinin burnuyla falan dalga geçmişler sonra diğerlerine laf atmışlar. biz yemeği alıp yukarı çıktık. yerken kızlar oalyı anlattılar. o sırada tikkyler fotoraf çekiliyordu. kız çocuğuı fotoraf çekti;

-"ayyy spastik gibi çıktıaaaeaaan..." dedi. biz de laf sokmaya hazırlanıoduk zaten iyi oldu bu... Agil3 :

-"siz az önce arkadaşınızın spastik gibi mi çıktığını söylediniz" dedi.. Erkeğe benzeyen tikky laf sokacağımı anladı ısrarla;

-"hayıeaaar hayıeear." dedi fakat kızlar;

-"eeeveeat arkadaşımızı çektik dedi" Agil3;

-"Çözünürlüğü çok yüksek teknolojik bi telefonunuz var sanırım olduğu gibi göstermiş arkadaşınızı getirir misiniz markasına bakmak istiyorum" dedi. Kızlar toparlamak için;

-"sizin arkadaşınızın burnunu çekmeye çalıştık ondan spastik gibi çıkmıştır dedi.." Agil3 hmm deyip oturacakken Antioksidan fırladı ;

-"bir de kendini çek taze sütten yapılma kaşar gör" dedi.

ardından tikkyler telefonlarına sarıldılar birini aradılar. ;

-"kavga var çabuk gelinaeaea"Telefondaki;

-"işim var"Tikkyler;

-"khretsin yaaa ):"

Telefondan birini aradıklarını duynca ben toparlanıp gitmek istedim kavga sorun değil ama askeri lise öğrencisi olmak zor izin alıp da dışarda birileri ile kavga ederseniz okuldan atılmakla kalmayıp tazminatı var. biz de toparlanıp gittik merdivenleri inerken de bişiler daha yaşanmış oraları tam ben duyamadım Agil3 anlatır heralde :)

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi

hahahahhaha koptum valla =D tikkyleri yok edeceksin bu dünyadan aq :/

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek
    bu tikky kızlar dediimiz kavramlar yanlarındaki erkek bozuntusuna güvenip "it şunları it it" falam dedi biz kalkarken, bunu duyan ben çocuk tam arkasına dönüp bana baktıı sırada topuğuna bi bastım, kaçış o kaçış fırr dedi kaçtı :D uçtu da diebiliriz :D

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    puhhhahha koptum...Bide ağızlarını yaya yaya konuşmuyolarmı, saçı tüyü önemli değilde ağzını yaymaya başladımı kıllanıyom.

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu tikky lerin amq. şeyhin oyununu öle bi iştahla oynuyom ki:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    alayının soyuna kibrit çakayım anasını  satim

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bi rahatladım kio koyduum laftan sonr.otele gidince kafamı vurduum gibi uyudum : P
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    abi gitmicen böle mekanlara gitcenmis gibi birdönerci veya ızgaracıya burda bi aydın abi var süper tavuk yapıo(pişiriyo)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

sizin ben götünüze koyim

özellikle oksi senin.

geliyonuz gidiyonuz şurda bi hüseyin abimiz var geçerken çayını içelim demiyonuz.

ta götünüze koyim dallamalar. 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

sizin ben götünüze koyim

özellikle oksi senin.

geliyonuz gidiyonuz şurda bi hüseyin abimiz var geçerken çayını içelim demiyonuz.

ta götünüze koyim dallamalar. 

-----------------------------
    yavh ajı izmr merkeze  gitmedk zati.kuşadasındaydık.sürmeli efes hoteli bilrsn orda kaldık.efes-apollon tapınaı felam tarihi mekan gezdik.merkese felan gitmedk : /
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    beni ziklemez görcek adam zaman bulur gelir görür.lale : )

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 8419 Toplam Mesaj: 22