Tinder Uygulaması Ve Türk Kızları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Location ı Lviv yaptım, pusuya yattım bekliyorum :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Saygıdeğer Türk erkekleri

Beyninizin 

% 70 ini karı kıza endeksleyip, 

geri kalan %. 30 ile de aile, market, ders, okul, arkadaşla bulusma,  para hesabi, anne, baba,  kardeş, belgesel, film, telefon kullanma, okuma yazma, yemek, gezi, mahallenin esnafına selam verme, araba kullanma, hangi yol kısa hesaplama, ve iş hayatı...

Gibi diğer normal bir yaşamı yaşamaya çalışıyorsunuz. Diğer ülke erkeklerine göre  çok akıllısınız. Sizlerle gurur duyuyorum :) 

Hepiniz tom cruise olarak tabiki kezban türk kızları sizlere layık değil. :))  

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adrenalinn
    adrenalinn's avatar
    Erkek

Bence sorun etrafın abaza erkek kaynaması.Çok yakın bir kız arkadaşımın tinder'ından bir deneme yapayım demiştim ve önüme geleni beğendim 60 erkekte 55 eşleşme oldu.Bir de bu kız gerçekten öyle güzel bir kız değil sokakta görseniz eminim dikkatinizi bile çekmez.Sanal alemde böyle bir ortam varken güzel kızların hallerini bile düşünemiyorum.Bu yüzden artık gideri çok az olan bir kız bile çıtayı aşırı derecede yükseltiyor, herkesi peşinde sanıyor.

Failure is an option, fear is not.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ufff uff uf, oy oy ooyy, olayın her iki tarafı var dostlarım. acaba dedim, @robinson_crusoe konusunda çok mu uçtum demiştim de. ⊙_⊙

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

beyler şaka yapmıyorum bi kızla tanıstım tinder dan feyse geçtik ordan kız kasıntı ilk basta nıye böylesin dedim sanal alem ya nolcak evlencekmiyiz ? adam akıllı sohbet etceksen edelim dedi..

kızza ben burda düşecek kız arıyodum sen bana göre değilsin bacım dedim. ilk basta tersledi yine sonra neden böylesin felan dedi niye illa seks istiyosun dedi derken muhabbete girdik 2 ay oldu şuan sevgili gibiyiz. 1 ay kızı yoldan çıkarmaya ugrastım nuh dedi peygamber demedi. ve o kadar ilgili karakterli bi kız ki. hiç o ilk konusmadaki gibi kasıntı değil.  skype tan görüstük hergun konusuyoruz. yapmadıgım ibnelik denemediğim yol kalmadı kızın aklına giremedim. helal olsun dedim sonunda. kızla daha yuzyuze görüşmedik balıkesirde kendisi. nisanda gelcek bu tarafa o zaman görüşcez eger cok bi itici gelmezsek birbirimize bildiğiniz evlenilecek kız buldum.

saf biri değilim o kadar kız sinsi olanlardan değil ablasına kuzenlerine hatta annesine bile göstermiş beni skype ta annesiyle konustuk :D tek sorun boyu çok kısa ben 1.88 o 1.60 beni düşündüren bu sadece..

öyle sanala alem sikecek hatun bulayım felsefesiyle yaklaşmayın illa evleninde demiyorum düzgün kafa denk güzel insanlarda var :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

edit

u235 tarafından 15/Şub/16 03:46 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacı Türk kızı hem çok sinsi,hem yalancı,hem entrikacı,dramacı hem de dış güzellik olarak avrupalılardan özellikle slavlardan çok daha kötü durumda.Zeka konusunda hiç karşılaştırmıyorum bile.

Nie Türk kızıyla evleneyim diyorum kendi kendime ?

Bugün bir kızla buluştum.Kız şimdi 22 yaşında işte 19 yaşındayken Danimarkaya gidip iki sene İngilizce öğretmenliği yapmış.İngilizce,Almanca,Rusça ve Ukraynaca biliyor.Kız güzellik olarak Türk kızlarından çok daha güzel doğal olarak.Ayrıca lisanslı hentbolcu.

Kızla oturduk bayağı sıcak kanlı,muhabbeti saran birisi.Hani sevgilim olacak olsun olmasın insan olarak bile böyle kızlar baş tacıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=9f9SjQm1RZY

Mesela şu yukardaki kezbanın gerçek anlamda ne kadar Einstein geçinipde gerçekde ne kadar "real kezban" olduğunu biraz insan karakteri analiz edebilenler anlıyacaktır.

Halbuki tut bunu götür kievde bir klube.5 saat pistde dans etsin en fazla 3 tane lavuk yanaşır buna ki onlarda büyük ihtimal sarhoş olur.

Velhasıl kelam söyleyecek çok şey varda neyse amk.

hocam seni ben iyi anlıyorum :) sen o ufku görmüş birisin, görmeyen insanın anlaması zor, bunları yaşayıp görmek lazım.. 

Ben de senin kafadanım.. Bir daha türk kızı mı! tövbeler olsun, Allah nasip etmesin. İlk yabancı sevgilinde zaten yüzlerce fark görüyorsun, ondan sonra türk kızlarına bakmak insanın içinden bile gelmiyor..O videoda örnek verdiğin kız tarzı yığınla türk kızı gördüm çek'de, kimse suratlarına bakmıyordu :) çoğunluğu da kendi aralarında takılıyordu öyle boş boş.. Özellikle doğu avrupa/slav kökenli ülkelere düşenlerin vay haline.. 1.55-160 lık boylarıyla ortalıkta seçilemiyorlardı ..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

50 yaşındaki anneme açtığım börtü böcek paylaştığı instagram hesabına ne mesajlar geliyor görseniz aq onları ciddiye alıp kendime hakim olmasam cevap verip katil olcam aq o derece oç kaynıyor piyasa. Durum böyleyken bırakında genç kızlar kasıntı olsun kimbilir neler yaşıyorlar sanal ortamda. Günde 100erkek mesaj atıyordur belkide bana da o kadar kız msj atsa benim de g.tüm kalkar yani.

Hayatımda hiçbir zaman sanal ortamda kızlara yavşamadım. Tanıdığım ama muhhabetimin az olduğu bir kızın bile fotoğrafını beğenirken iki kere düşünüyorum yanlış anlamasın diye. Elalem tanımadıkları kızlara neler yazıyorlar aq. Ya bende sorun var ya da ülkemizdeki erkeklerin çoğunluğu abaza.

Üniversiteyi bulgaristanda okudum. Mesela biz ordayken ben de dahil arkadaşlarla dibimizin düştüğü bulgar kızlarına bir tane bulgar erkek dönüp bakmıyordu. Çünkü adamların ülkesinde cinsellik veya karşı cins ile ilişki tabu değil abi. ADamlar doymuşlar bu konuda kimsenin baskısı yok onu yapma bunu yapma şunu giyme öyle davranma diye. Kafaları rahat bu yüzden hiçbir sıkıntı çekmiyorlar. Bir tane taşkınlık çıkarak erkek yok adamlarda. Kızlar desen sıcakkanlı muhhabet etmeyi seviyorlar egoları yok. Çünkü bugune kadar erkekler peşlerinde gezmemiş karşılıklı saygıları var birbirlerine. Bizim ülkede herhangi bir kızın sosyal medya hesaplarına bak tanıamdığı erkeklerden ne mesajlar gelmiştir ama onlarda yok. Adamlar gayet medeni şekilde bütün ilişkileri yürütüyorlar.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Etkiket fiyatı 10 lira olup 100 tl isteyen esnaf gibi bizim kızlar. Marketlerden alin :) ama yabancı marketlerden 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

beyler şaka yapmıyorum bi kızla tanıstım tinder dan feyse geçtik ordan kız kasıntı ilk basta nıye böylesin dedim sanal alem ya nolcak evlencekmiyiz ? adam akıllı sohbet etceksen edelim dedi..

kızza ben burda düşecek kız arıyodum sen bana göre değilsin bacım dedim. ilk basta tersledi yine sonra neden böylesin felan dedi niye illa seks istiyosun dedi derken muhabbete girdik 2 ay oldu şuan sevgili gibiyiz. 1 ay kızı yoldan çıkarmaya ugrastım nuh dedi peygamber demedi. ve o kadar ilgili karakterli bi kız ki. hiç o ilk konusmadaki gibi kasıntı değil.  skype tan görüstük hergun konusuyoruz. yapmadıgım ibnelik denemediğim yol kalmadı kızın aklına giremedim. helal olsun dedim sonunda. kızla daha yuzyuze görüşmedik balıkesirde kendisi. nisanda gelcek bu tarafa o zaman görüşcez eger cok bi itici gelmezsek birbirimize bildiğiniz evlenilecek kız buldum.

saf biri değilim o kadar kız sinsi olanlardan değil ablasına kuzenlerine hatta annesine bile göstermiş beni skype ta annesiyle konustuk :D tek sorun boyu çok kısa ben 1.88 o 1.60 beni düşündüren bu sadece..

öyle sanala alem sikecek hatun bulayım felsefesiyle yaklaşmayın illa evleninde demiyorum düzgün kafa denk güzel insanlarda var :)

Moral bozmak gibi olmasın ama ben boy sorununu yaşadım.  İyi olmuyor. Kız ne kadar iyide olsa boy farkı belli bir süre sonra yoruyor.  En basitinden rahat rahat el ele dolaşamıyosun.  San ki ufak kardeşini yada çocuğunu gezdiriyormuş gibi hissediyosun. 

osmaman tarafından 15/Şub/16 09:18 tarihinde düzenlenmiştir

İmza mı? O da ne demek?
Toplam Hit: 9192 Toplam Mesaj: 68
tinder