Tinder Uygulaması Ve Türk Kızları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Tahribat tahribat değil sanırsın kazanova forum. 

:D:D:D gece gece hakkinen in yorumdan sonra bunu görünce bastım kahkahayı :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

önce bir kendinize bakın amk. bu kızları böyle yapan bizler değilmiyiz.?

eğitiminiz yok. vücudunuza bakmıyorsunuz. elin  yabancısından öğrendikleriniz ile cool olmaya çalışıyorsunuz ondan sonra türk kızları kezo diyorsnuz.

ben daha bir kıza insan gibi yaklaşan bir türk görmedim.  ya kızı zikecem diye kızın duyguları ile oynar yada başkabirşey.

düne kadar hepmiz köy çocukları idik. ancak 1 nesil sonra istediklerinizi yaparsınız. ama o zamana hepimiz yaşlanmış olacağız. 

şansımız yok beyler. tam ortalık cıvıl cıvıl iken bizler büyüdük ve bu işler için biraz geç kaldık.

onu geçtim bu ülkede kız arkadaşına  da nasıl davranacağını bilen adamada denk gelmedim fazla.

kievli adam giyer zırhını uzun namlulu tüfeğin karşısında direnir. yaralandığı zaman kız arkadaşı medikal uygular.

bizde ise ibneliğine gezi parkına gider kıza yedirir tozu biber gazını jopu sonra eve gelir ağlar. kız zaten cahil polise küfür eder sonra bizim kızlar kezo dersiniz.

senin gibi sığırın yanında cahil kaldığı için olabilirmi acaba ?

kiev olaylarındaki gibi erkek olarak mücadele etseydiniz önemli bir durumda kızlar sadece medikal uygulasa olmazmıydı ? yok gençlerimiz topluca olaya gidecek te hem kendini hemde kızı rezil edip evine dönecek.

hayır kızlarımız yabancılar gibi bilgili ve eğitimli de değil ki ne yapmasını bilecek. çakma medeni düşünceye sahip genciimizin çakma düşünceli sevgilisi.

bizim insanlarımız yeni gelin gibidir. neye sürüklersen ona gider.

LBGT türkiye olaylarında da aynı şekil.

elin yabancısı der ki : cinsiyetçiliğe sonsuz saygımız var .

bizimkiler derki : hepimiz topuz hepimiz ibneyiz. 

ne zamandan beri top olmak tro olmak normal oldu amk. 

lan hiç demiyormusunuz bu işte bir terslik var.  doğal şeylerin dışına çıkmak her zaman sıkıntı diye. ak yolu varken bok yolu sıkıntılı diye. hastalık pislikten başka birşey değil diye.

böyle demokrasimi olur amk.

merve niye lbgt olayına katıldın ? ne hissettin ? 

merve = valla midem bulandı ama nebileyim özgürlük filan direndik işte.

neye direndin merve ? resmen dünya top olsun ibne olsun normal birşey gibi bir eylemdi ?

merve = yok valla ne kardeşimin neden eşim olacak kişinin böyle olmasını istemem. kıllı bacakları ile adam gelnlik giymişti iğrençççç.

ee ne oldu merve çok mu sağlıklı bir topluluktu ?

merve = nebileyim özgürlük filan işte katıldık bizde. sevgilim götürdü zaten  , özgürlük içinmiş ülekmiz için önemli birşeymiş.

tamam merve senin o sevgilin varya düne kadar bir zikime yaramayan ama bir anda değişen türkiye ile sonradan görme medeni genç nesil oldu.

ortaya atılan herşeye koşturan mal oldu. bu ülkede böyle devam ediyor işte. 

kızlar erkeklerden erkeklerden kızlardan şikayetçi böyle eğitimisiz eğitimsiz kendi yağımızda kavruluyoruz işte.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

kazanovayı falan sallada şöyle soktum böyle çıkardıma gitmiş olay baya baya adam imgelememizi sağlayacak şekilde anlatacak az kalmış :/ 

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

tamam tamam gençliğini yaşayamadın ve yaşayanlara karşı öfkelisin anladık

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

tamam tamam gençliğini yaşayamadın ve yaşayanlara karşı öfkelisin anladık

https://www.youtube.com/watch?v=fhMd9DKGukE

al yavrucak

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek

511'im Eş var. Çoğu Rus

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

3 eşim var biri 110 kilo,biri öğrenci gazide 90 kilo, biride istanbul, forex morex ayakları dio zikmeye çalışıo heralde beni

DevilKingtr tarafından 02/Mar/16 09:02 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 9194 Toplam Mesaj: 68
tinder