Tofaş Murat 124 Alacağım Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Woswos  al bence tosba gibisi olmaz oda 3-4 bin tl bulursun daha karizmatik olur hem senin için ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vosvosu annemde istiyo aslında ama bide düşüncelerim çok değişir ya.

BMW E 30 lara bakıyoduk aslında ama bizim evden onay gelmedi pek ama onlardanda alabilirim.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

2bin tl civarında olan 124lere hiç bakma derim.

ben yıllardır tofaş kullanıyorum. madem ki bütcen 6bin civarı ve sanayide tanıdığın bol. senin yerinde olsam şöyle bir yol izlerdim.

1.) 4 - 5bin tl arasında fazla kurcalanmamış orjinal; köyden bi amcadan çıkma falan bi 124 bulurdum.

2.) Geri kalan 2bin tl ile istediğim şekilde yaptırırdım.

benim kuzenim almıştı 750tl ye bir tane murat 124. sanayiden çıkartana kadar 5bin tl geçmişti masrafları daha 4 5 ay önce 2500tl'ye zor sattı. üzerine para koydu 99 şahin aldı.

124 olayı hastalıktır çok iyi anlıyorum. 4 tekeride disk frendir, amasörlerinde değişik bir sistem vardır çok konforludur, direksiyonu hidroliği aratmaz. bende çok kullandım temiz bulsam bende alırım. tek kötü yanı eski araç oldğundan dolayı yeni arabalar kadar seri değil ama gidipte ta 70 kusur bir model arabadan o kadar çok birşey beklememek lazım.

can498 tarafından 20/Ağu/14 16:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zaten 3000 lira falan verip toplamayı düşünüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

94-95 model BMW sakın bulaşma. Yedek parçaları Almanya'da fabrikaya özel sipariş ile getirtiliyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hacı Murat 124 nedir ya :(((

Devir elektronik sensör devrine girmişken müzeye koymayıp kullanmayı da düşünüyorsan 124 nedir ya cidden mantık yanlış.

Boş para harcamış olursun, ilerde kafana dank eder ne salakmışım diye haberin olsun.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hacı benim arkadaş topladı , boyası kaportası vs fulll orjinal 75 model hacı topladı , tüpü vs. herbişeyi 10kyı buldu valla :D

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

bizim komşuda var. herşeyiyle orjinal. adam öldü karısı anlamıyor, çocuğu benzin deposuna su doldurmuş. 12-13 senedir garajdan hiç çıkmadı ve kırıkkalede nem yoktur, araçlar çürümez garajda. bende onu almayı düşünüyorum bakalım. az çok anlarım arabadan, onarıp çalışır hale getirebilirim diye düşünüyorum.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=0u3z-m-4o-w

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı

Hacı Murat 124 nedir ya :(((

Devir elektronik sensör devrine girmişken müzeye koymayıp kullanmayı da düşünüyorsan 124 nedir ya cidden mantık yanlış.

Boş para harcamış olursun, ilerde kafana dank eder ne salakmışım diye haberin olsun.

ustam ben çoknadir binmeyi planlıyorum aslında.Normal arabamı alacamzaten ilerde.Şu anda ailemde hyundai accent var 2001 model ama ben yinedebi tane olması taraftarıyım.Buna hastalık diyorlar.

Toplam Hit: 3664 Toplam Mesaj: 27