Togg U Kazananlar Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Togg u kazananlar belli oldu. asil ve yedek liste 22.30 da açıklanacak

tahribattan kazananlar var mi ?

KasiRGamsi tarafından 29/Mar/23 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Gorende bedava verecekler zanneder

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Kazananlar derken sanki bedava dağıtılıyormuş gibi algılanıyor. Satın almak için, önbaşvuru çekiliş sonuçları onlar :D 

Benim arkadaş başvurmuştu çıkmamış.

Garip olansa arkadaşım başvurduktan sonra Muharrem İnce'nin TOGG hakkında ki konuşmasını duyup araştırdıktan sonra çıksa da almam, satmakla da uğraşamam demişti.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

alsınlar da solar panel pillerini beleşe getirelim. tesla togg cherry aşkla bekliyorum. martıyı da yasaklayanları eshefle kınıyorum dairesel tek piller mükemmel iş yapıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sitede su anda çekiliş sonucu sorgulanamıyor, ama buyrun sonuçlar burada: https://trumore-cdn.togg.cloud/ilkcekilis.txt Asıl mi yedek mi oldugunuzu siparis numaranızı arayarak bulabilirsiniz :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

Hala TOGG muhabbeti dönüyor ya :) 1 kg peynir 200₺ geçti hala TOGG sukadar satıldı vs deniyor deli olcam.. TOGG unuza 1... 

Dolar alın, kadim ak saçlılar dolar yükselmesi ülke için iyi algısında.. AMK moruklari asidami olmadilar ölmuyorlar...

Aq ekran uretemuoruz daha telefon ekranı yada kendimize ait katma değerli bişi hala salak salak algilara boş gündem yaratıyoruz... YORULDUM ARTIK EN SON SANALI BIRAKCAM

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Bana çıkmadı. 

Parası olan için güzel fırsat. Size çıksa teslim aldıktan sonra 500k kar ile 2. El olarak satışa cikarlabilir. İlerleyen günlerde göreceğiz. Ben sırf bu sebeple yatırım alacaktım.

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    gremlin bunu yazdı

Bana çıkmadı. 

Parası olan için güzel fırsat. Size çıksa teslim aldıktan sonra 500k kar ile 2. El olarak satışa cikarlabilir. İlerleyen günlerde göreceğiz. Ben sırf bu sebeple yatırım alacaktım.

Arkadaşların birçoğu bu sebeple yazılmıştı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'nin telefon ekranı bile üretememesi gayet normal. Zaten dünyada LCD ve OLED ekran üreten firmalar sayılı. Milyarlarca dolarlık tesis ve Ar-Ge istediğinden tekrardan Amerika'yı keşfetmeye gerek yok. Samsung, LG, Sharp, TCL ve Sony dünyanın en büyük ekran üreticileri şuan. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sayın bakanımıza bile çıkmamış :( bize çıkar mı ya

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

Hala TOGG muhabbeti dönüyor ya :) 1 kg peynir 200₺ geçti hala TOGG sukadar satıldı vs deniyor deli olcam.. TOGG unuza 1... 

Dolar alın, kadim ak saçlılar dolar yükselmesi ülke için iyi algısında.. AMK moruklari asidami olmadilar ölmuyorlar...

Aq ekran uretemuoruz daha telefon ekranı yada kendimize ait katma değerli bişi hala salak salak algilara boş gündem yaratıyoruz... YORULDUM ARTIK EN SON SANALI BIRAKCAM

Sokarım togguna ya

Amk memleketinin insanı amma lüks amma konfor amma gösteriş düşkünü

ÇİNGENENİN tatlısı var uykusu yok.

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 3137 Toplam Mesaj: 23
togg