Toki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Babamın adına tokiye yazılacağız babam sgk dan emekli

Başvuruda istenen belgeler ?

Evin çıkması halinde aylık ne kdr ödeyeceğimiz ?

Anahtar tesliminde ne kdr ödeyeceğiz ?

ve tavsiye eder misiniz ?

şimdiden teşekkürler

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

hocam burdaki 1+1  ,2+1  leri hiç iyi yapamadılar işcilik sıfır. bildiğim bu..

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tokinin her evin kalitesi farklıdır , lüksü farklıdır , florya gibi milyon dolarlık evlerde var engellilere 60 bin tl den başlayan evlerde var.

https://www.toki.gov.tr/TR/wuclar/t.ashx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EFE1CA64059EFD40D2

buradan hartadan seçip satışta olan evleri görebilirsin.

evler normalde bankaların verdiği 120 ay yerine 160 aya kadar vadelenir , her evin fiyatına göre taksit ödersin 

örnek 

65hePYL.png%20%28935×95%29

izmir tiredeki 88 bin tl lik bir ev için 10 bin tl peşinat ödedikten sonra 433 tl taksitle ev sahibi oluyorsun. yani kira öder gibi.

https://www.toki.gov.tr/html/satis/manisa/kula-ag/fiyat.pdf

buradada 190 tl den baslayna fiyatlarla ev sahibi oluyorsun

PanxeR tarafından 16/Oca/14 19:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    lekton bunu yazdı

hocam burdaki 1+1  ,2+1  leri hiç iyi yapamadılar işcilik sıfır. bildiğim bu..

burdaki ? orası neresi hocam :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

tokinin her evin kalitesi farklıdır , lüksü farklıdır , florya gibi milyon dolarlık evlerde var engellilere 60 bin tl den başlayan evlerde var.

https://www.toki.gov.tr/TR/wuclar/t.ashx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EFE1CA64059EFD40D2

buradan hartadan seçip satışta olan evleri görebilirsin.

evler normalde bankaların verdiği 120 ay yerine 160 aya kadar vadelenir , her evin fiyatına göre taksit ödersin 

örnek 

65hePYL.png%20%28935×95%29

izmir tiredeki 88 bin tl lik bir ev için 10 bin tl peşinat ödedikten sonra 433 tl taksitle ev sahibi oluyorsun. yani kira öder gibi.

kayseri alt gelir 714 daire ovvv :D kaç kişi başvuracak acaba 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

tokiye taşınacağına babanı huzur evine yatırın daha iyi, toplu konut projelerinin yapılma amacını araştırırsan sosyal ilişkileri 0lamayı bırak bilerek olanaksız hale getirmeyi görev edindiğini görürsün, paranla gettoya taşınmak gibi birşey.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

tokiye taşınacağına babanı huzur evine yatırın daha iyi, toplu konut projelerinin yapılma amacını araştırırsan sosyal ilişkileri 0lamayı bırak bilerek olanaksız hale getirmeyi görev edindiğini görürsün, paranla gettoya taşınmak gibi birşey.

yıllardır kiradayız garibana  yoksula ev veriyorlar yazılmayalım mı hocam ne yapalım ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Saçma saçma yazıp çizmeyin, tokiden ucuz konut bulma şansınız yok. komşun tro da olsa kro da olsa farketmez ev evdir. başını bir eve sok geçim arkasından gelir. milletin kafasını da bulandırmayın. sağlamlığı konusu tartışılır, işçiliğini siktir edin içine girip uyuyor musun evet olay bitmiştir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Nefret içinde boğuluyosunuz hocam yuh olsun size,ne demek evleri başlarına yıkılsın demek ya,bu kadar mı kör olur bir insan bu kadar mı ruhsuz olur yaa. Terbiyesiz adam!

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Evin iskeleti ve kolonlari mukemmel derecede cok iyi . Mutfagi buyutmek icin balkonun duvarindaki perde betonu hilti ile zor kirdilar . Evet icerideki iscilik kotu buna 

Diyecegim birsey yok . Ama blok saglam. Paran varsa basar alirsin yoksa devlete taksit oder gibi alirsin . Ben emlakcilardan buldum adam borcunu odemis satiliga cikarmis kredi cektim aldim. Evlere bok atan arkafaslarin ev fiyatlarindan haberi yok . Kira oder gibi ev sahibi olursun yazil dostum tokiye insallah cikar .

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Evin iskeleti ve kolonlari mukemmel derecede cok iyi . Mutfagi buyutmek icin balkonun duvarindaki perde betonu hilti ile zor kirdilar . Evet icerideki iscilik kotu buna 

Diyecegim birsey yok . Ama blok saglam. Paran varsa basar alirsin yoksa devlete taksit oder gibi alirsin . Ben emlakcilardan buldum adam borcunu odemis satiliga cikarmis kredi cektim aldim. Evlere bok atan arkafaslarin ev fiyatlarindan haberi yok . Kira oder gibi ev sahibi olursun yazil dostum tokiye insallah cikar .

eyvallah hocam sağolasın inşallah :)

Toplam Hit: 4078 Toplam Mesaj: 29