Toki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

akp liden kastım , oyunu satan ve oy satın alanlardı hocam genele vurma. çıkarcılar , adam kayırıcılar , rüşvetçiler. vs.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

dayı yakınında var ıse tokı yazılın bı tokıye kısmet belkı cıkar kıralarda ev sahıbıne kazandırıcagınıza ustune 300 koyar kendı evınıze odersınız allah korusun bırıne bsy oldugunda kalanların basını sokabılıcegı bı evı olur konuda densızler cok her yerde densız onlar takılma en kotu ödemesı bıtınce satar daha ıyı bı yerden bıseyler alınır

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

kirada oturmaktan kat be kat iyidir hocam, insanın kendi evi gibisi yoktur

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Bugün yazıldık inşallah hayırlısı olsun :)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    kafanızı karıştirmak istemem ama toki taşeronu her zaman zarar ettiriyor taşeron ise bunu binaya yansitiyor bir tagne toki gormedim adam gibi teslim edilen 2006 yılından alacaklarim var allah belasini versin o tokinin.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Hocam ödemeler evin durumuna göre değişiyor. Evin cephesi, katı vs. Ödemeler ise aylık 150 yakıt vs. olur max. 2+1ler de 350'de evin aylık ödemesi olur. Ama 350'yi geçmez değişir 330-340 arası. 3+1'ler 400-500 arası ödemesi aylık yakıt hariç.

2+1 lerde başlangıç olarak bizim burda 6.000 lira topladılar. 3+1ler 10.000 lira.  Daha sonra anahtar tesliminden sonra 500er lirada vergi adı altında 500er lira topladır. Evin ince işçiliği çok kötü de değil çok iyi de. Eve oturduğunda zaten 2 yıl toki ücretsiz bakım onarım yapmak zorunda arıza vs. şeyleri. Ben hepsini ücretsiz yaptırdım tokiye zor da olsa.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    umitomas bunu yazdı

16 ocakta yazamadım

http://gundem.milliyet.com.tr/erzurum-da-apartman-dairesi-buzul/gundem/detay/1822732/default.htm

hayır mı şer mi Allah bilir artık

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    umitomas bunu yazdı

16 ocakta yazamadım

http://gundem.milliyet.com.tr/erzurum-da-apartman-dairesi-buzul/gundem/detay/1822732/default.htm

hayır mı şer mi Allah bilir artık

kafamı sokacak evim olsunda ben buzunu temizlerim en azından kimseye beddua da etmem ;)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
Toplam Hit: 4094 Toplam Mesaj: 29