Toplu Ekran Karti Satabilecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

r10'da satarsın hocam, aç bir ilan orada forum miningçi kaynıyor; satmadan bana alıcıyı yaz sana şeceresini sayayım :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

isveçte varsa tanıdığınız dünyada şuan tek ucuz yer türkiyeye göre orası.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

fiyatları belirlediniz mi?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

satış fiyatını ve ürünlerin marka model bilgisini pm atarsan incelerim hocam. alıcı var sıkıntı yok mevzu ucuza mı satacaksın yoksa kar edeyim diye piyasaya mı uyacaksın. piyasaya uyarım dersen açık konuşayım ben almam. 

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

satış fiyatını ve ürünlerin marka model bilgisini pm atarsan incelerim hocam. alıcı var sıkıntı yok mevzu ucuza mı satacaksın yoksa kar edeyim diye piyasaya mı uyacaksın. piyasaya uyarım dersen açık konuşayım ben almam. 

tabiki de kar etmek için getirecektir mürit. Piyasada 8-9binden gidiyorken bir kart onu düşük haldeki fiyattan neden versin ? Bi anormallik var ve bunu da herkes değerlendirir. Sen almazsın ama elin oğlu 400km öyleden basar aracıyla 3 kart için yol gelir. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Kar etmiceksem neden okadar Para baglayip oraya getirme zahmetine gireyim ki ha ufak bi tbt indirimi olur tabi burdan toplu almak isteyen olursa

aklın yolu birdir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Marka ve modeli almak isteyen cikarsa onun istegine göre belirliyebilirim 

aklın yolu birdir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

1660s fakir işi ne kadar .d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

3070

3080

3090

tbt ye kaça getirebiliyorsan yaz. ona göre sipariş veririz hocam

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

10 tane ekran kartına deli para bağlayıp, hammalligini yapıp getirecek. Tabiki getirme sebebi burada sözüm ona kendini uyanık sanan, özünde kafası biraz az basan uyanıklara parasal ve taşımasal hamallik yapmaktir. 

Toplam Hit: 3268 Toplam Mesaj: 37
rtx 3080 rtx3 090