Traş Makinası Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar max. 130 tl civarı traş makinası tavsiyelerinizi rica edeyim.Saç sakal olursa iyi olur ama ikisi beraber olanlar randımansızsa sakal önceliklidir.

Not: Şu yuvarlak olanlardan tavsiye etmeyin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

bende alıcam bu ürün bence fiyat ve performans olarak iyi hem istediğin incelikte ayarlıyabiliyorsun 0,5mm ve 10mm arasında ayar var

http://www.hepsiburada.com/philips-1000-serisi-bt405-15-sakal-kesme-ve-sekillendirme-makinesi-p-SGPH681755?magaza=Eymen%20Teknoloji&wt_gl=cpc.nelk.6813-kisisel-bakim-saglik.pla&gclid=EAIaIQobChMIsu7L_-Lj1QIVAgvTCh3pQwe7EAQYFCABEgIXSvD_BwE

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

bende alıcam bu ürün bence fiyat ve performans olarak iyi hem istediğin incelikte ayarlıyabiliyorsun 0,5mm ve 10mm arasında ayar var

http://www.hepsiburada.com/philips-1000-serisi-bt405-15-sakal-kesme-ve-sekillendirme-makinesi-p-SGPH681755?magaza=Eymen%20Teknoloji&wt_gl=cpc.nelk.6813-kisisel-bakim-saglik.pla&gclid=EAIaIQobChMIsu7L_-Lj1QIVAgvTCh3pQwe7EAQYFCABEgIXSvD_BwE

hacı bu bana güzel göründüde yuvarlak uçlu diyor videosunda.Yuvarlak uçlular falan yoluyor ve sakalın şeklini değiştiriyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Eğer sinek kaydı yapmıyorum diyordan Braun cruzer 5 ya da 6. Beard and hair olanindan alacaksin. 

Braun cruzer 3 ve 6 var bende. Cruzer 3 10senedir, cruzer 6 da 7 senedir canavar gibi çalışıyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Eğer sinek kaydı yapmıyorum diyordan Braun cruzer 5 ya da 6. Beard and hair olanindan alacaksin. 

Braun cruzer 3 ve 6 var bende. Cruzer 3 10senedir, cruzer 6 da 7 senedir canavar gibi çalışıyor. 

5 hem iyi görünüyor hemde benim bütçe aralığında.Bunu alabilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Aliyosun bi tane orjinal moser 1404 omur boyu kullaniyosun hocam

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Kesinlikle Philips tavsiye etmiyorum. 300 liraya babama aldım 5-6 traşdan sonra kesmemeye başladı. Servise gittim bıçaklar garantiye girmiyor dediler. Sanki bıçakları Philips değil de başka yerden almışmışım gibi. Biraz sıkıştırdım bastırdım bıçak gönderdiler o da 1 ay geçmeden kesmemeye başladı. Servise gidiyorum bıçak garantiye girmez diye almıyor. Merkezi arıyorum yapacak bir şey YÖK diyor. Tüketici heyetine şikayet ettim sonuç bekliyorum. Üni de 50-60 liraya aldığım remington yıllardır tek arıza yapmadı Philips dünyanın parasını verdik bir işe yaramıyor .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Moser chromini. en kısa traşı bu yapar. Pahalıdır ama diğer markalarla kıyaslanmaz.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

7 yıldır Remington kullanıyordum batarya şarj almaz olunca gittim yine Remington aldım.  Bana 7 yıl dayanan makine harbiden saglamdir. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Kesinlikle Philips tavsiye etmiyorum. 300 liraya babama aldım 5-6 traşdan sonra kesmemeye başladı. Servise gittim bıçaklar garantiye girmiyor dediler. Sanki bıçakları Philips değil de başka yerden almışmışım gibi. Biraz sıkıştırdım bastırdım bıçak gönderdiler o da 1 ay geçmeden kesmemeye başladı. Servise gidiyorum bıçak garantiye girmez diye almıyor. Merkezi arıyorum yapacak bir şey YÖK diyor. Tüketici heyetine şikayet ettim sonuç bekliyorum. Üni de 50-60 liraya aldığım remington yıllardır tek arıza yapmadı Philips dünyanın parasını verdik bir işe yaramıyor .

valla sen yazana kadar arkadaşın yukarda verdiği 75 tl lik philipsi almayı düşünüyordum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

valla sen yazana kadar arkadaşın yukarda verdiği 75 tl lik philipsi almayı düşünüyordum

Aman ha şakın alma.. remington tavsiye ederim teknosadan almıştım sanırım bir bak derim hem fiyatları da uygun.. benim aldığım kablosuz, su geçirmez olanlardan mı.. 1 kere sarj ediyorum haftada 1 tıraşla 2-3 ay falan gidiyor sanırım 

Toplam Hit: 2696 Toplam Mesaj: 27
makina