Traş Makinası Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Philips'in üç başlıklı sakal kesme makinelerini çok övüyorlar:

ıslak, kuru, köpüklü traş edebiliyormuş ancak burada yazılanları okuyunca Philips'ten soğudum.

Sinek kaydı illa ki olamaz ancak işyeri için çok kısa sakal kesen cihaz önerisi için up olsun. Mesela remington'un hangi modeli ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

7 yıldır Remington kullanıyordum batarya şarj almaz olunca gittim yine Remington aldım.  Bana 7 yıl dayanan makine harbiden saglamdir. 

Hangi model

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/braun-cruzer-5-clean-shave-tiras-makinesi-p-SGBRAUNCRUZER?magaza=U%C4%9Furlu%20Marketim&wt_gl=cpc.nelk.6813-kisisel-bakim-saglik.pla&gclid=Cj0KCQjwierMBRCHARIsAHl9i4G27EhdRKECfNM6zLswnOS3dpkaIcneteYV2zmd_hPT2GhuYD6iqPwaAv6HEALw_wcB

bunu al pişman olmazsın yaklaşık 3 yada 4 kullanım sonunda yüzün tam alıştığında tam bir sinek kaydı olacaktır.

Ama max 7-8 ay sonra bıçağı körerecek ve sadece arka tarafındaki bıcakla etek traşı yapmakdan başta bi işe yaramayacak :/

(Yeni bıçaklar da 140 tl bu arada haberin olsun)

Love is nothing without fucking.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Philips'in üç başlıklı sakal kesme makinelerini çok övüyorlar:

ıslak, kuru, köpüklü traş edebiliyormuş ancak burada yazılanları okuyunca Philips'ten soğudum.

Sinek kaydı illa ki olamaz ancak işyeri için çok kısa sakal kesen cihaz önerisi için up olsun. Mesela remington'un hangi modeli ?

ALT Modelini Senelerdir Kullanıyorum Sorun Olmadı Ama Remigtonda Güzeldir.

DracuLax tarafından 21/Ağu/17 14:12 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Bu arada vücut için hangi makineyi önerirsiniz çok pahalı olmamak kaydı ile ?

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Etek traşında kullanıyorum çok memnunum.

https://www.teknosa.com/urunler/120240286/philips-bg202415-body-groom-tuy-kesme-makinesi?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=standart&source=mobil&v=1.44.9

(Ayrıca mobil görünümde yukarıdaki linki ekleme de binbir zorluk çıkartan geliştiricilerin poposundan sivilce eksilmez umarım)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

https://www.teknosa.com/urunler/120240286/philips-bg202415-body-groom-tuy-kesme-makinesi?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=standart&source=mobil&v=1.44.9

(Ayrıca mobil görünümde yukarıdaki linki ekleme de binbir zorluk çıkartan geliştiricilerin poposundan sivilce eksilmez umarım)

Ne kadar zamandır kullanıyorsun hocam şarjı falan nasıl kaç dakika dayanıyor ?

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Ne kadar zamandır kullanıyorsun hocam şarjı falan nasıl kaç dakika dayanıyor ?

5-6 aydır kullanıyorum. Bıçak başlıkları topuz seklinde oldugu icin tercih etmistim. Dedigim gibi belirli bir bolge icin kullandigim icin tek sarjla 15 gun gidiyo. Yine de sen sarj konusunu nette bi arastir.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Yenik konu açamadığım için yine hazır konuya yazıyorum kusura bakmayın. Çalıştığım yer itibarı ile her gün sinek kaydıya yakın tıraş olmam bekleniyor. Bunun için kesici bıçakların ömrü uzun (sürekli masraf açmayacak) uygun fiyatlı bir iyat/performans ürünü önerebilir misiniz. Benim de o philips ürün hoşuma gitti fiyatı da cazip ancak her ay bıçak değiştirirsem ocağıma incir ağacı dikilir. (Bütçe olarak maks 120 lira olursa iyi olur. Tabi ne kadar aşağı o kadar iyi).

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Mustafa
Toplam Hit: 2736 Toplam Mesaj: 27
makina