folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tshirt Dağıtımı Hakkında / Eski Konu

Tshirt Dağıtımı Hakkında / Eski Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Telefon geldi, 55 adet kargonun olduğu 57 tshirtin dağıtımı sorunsuz tamamlanmış...

2. Parti olan 60 civarı kargoyu bu gece ankaraya geçtikten sonra büyük ihtimal 13 eylül günü kargoya verecem, 14-15 eylülde elinizde olacak...

Devamlı ne zaman gelecek die sorrmazsınız artık sanırım :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    hoca valla ben giyiyorum tüm gözler üzerimde.. :) tüm tanıdıklarım siteye üye olmak için can atıyor.. üye alımı kapalı diye bana diyolar sen söyle bi kaç tane üyelik versinler falan :D böylesi çok iyi :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Rene abi tekrar eline sağlık!

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    teşekkürler rene hoca.   t-shirtleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    bende bekliyom bugun parayı yatırdım herşeyi halettim kayıt falen okulda giycem :):):)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

rene abi ya tam ağa mq çok seviyom onu :D

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Sağol rene. Gelecek sene de başka bi model olsa iyi olur hatta forumda bir tasarım yarışması bile olabilir. Be çk sedim t-shortumu.Gerçi satanistlere benzemişsin diyrlar ama  olsun :)

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    walla rene hocam beklıoz  saol tekrar.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

andidit bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sağol rene. Gelecek sene de başka bi model olsa iyi olur hatta forumda bir tasarım yarışması bile olabilir. Be çk sedim t-shortumu.Gerçi satanistlere benzemişsin diyrlar ama  olsun :)
    -----------------------------

hocam bu işin belli prensip ve kuralları var, koyduğumuz tasarımlarda kırmızının ve grinin her tonunu ayrı ayrı photoshopda ayırıp tek tek aydınger kağıdına baskı yapıp oradan her bir tshirte basılacak baskı kağıtlarına tek tek ve renk renk basıyoruz...

Fakat buradaki zeki mürit arkadaşlarımız öle modeller koyyolarki a.k lcwaikiki ye bastırsam onlar bile beceremezler...

Kafam kadar yazılar resimler, her müridin idsi yada ismi, garip garip şekiller kurukafalar koyyolar ondan sonrada bu olsun diolar....

Ondan dolayı tasarım yarışması işi yaş...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    saol rene abü benim gibi ucra bi yerde kalmış bi adama bilem geldi kargo:D

ut veniant omnes!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raistlin
    raistlin's avatar
    Erkek
    @renegadealien
    ben bugun iki adet t-shirt'un parasini yatirdim ve sisteme girdim sanirim yatirmadi gozukuyoryorum cunku onceden yatirdigimda bir onay msj i gelmisti yanlis hatırlamiyorsam. bu konuda yardimci olabilirmisin?

I killed my brother once, I can do it again.
Toplam Hit: 9845 Toplam Mesaj: 32