folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TSK " Da Skandal Ses Kayıdı

TSK " Da Skandal Ses Kayıdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    Skandal SES kaydı
    22 Şubat 2008 Cuma 16:42
    Youtube 20 Şubat'da konan video olay oldu. Zira operasyonun tarihi bile var...
    TSK, Kuzey Irak'a sınırötesi operasyon düzenlediği gün aynı zamanda müthiş bir casusluk iddiasıyla da karşı karşıya kaldı. Hainler, akıllara sığmayan bir yöntemle Tuğgeneral Erten'in konuşmalarını kaydedip Yotube'da yayınladılar...

VİDEODA NELER VAR? 

Youtube'da yer alan
    bu video hala yayında.
    Videoda komutanın sesi
    çok net bir kayıtla sunuluyor.
    Cızırtı bile yok...
    Videoda komutanın sınır ötesi
    hava harekatında kaç kişinin
    öldüğüne dair verdiği bilgiler
    var... Komutan, harekatta
    5 kişinin öldüğünü 8 kişinin
    de yaralandığı söylüyor.
    Genelkurmay'ın bu rakamı
    halktan sakladığı öne sürülen
    video, yazılarla desteklenmiş.
    İlginç olan bir diğer noktada
    çok düzgün bir Türkçe'nin
    kullanılmış olması... Video
    "Türk halkından bu gerçekler
    neden saklandı" ile başlayan 
    4 soru ile bitiyor.

Genelkurmay Başkanlığı Elektronik Sistemler Komutanı Tuğgeneral Münir Erten’ın savaş sırlarını anlattığı özel konuşma, harekattan 48 saat önce YouTube’da yayınladı. Dahası da var. 
    O yayında TSK’nın Kuzey Irak’a yapacağı harekatın 20/22 Şubat tarihleri arasında başlatılacağını da yazdılar.

TSK'YA AİT ÇOK ÖZEL SIRLAR DÜNYAYA DUYURULDU
    Bir hain çetesi, “milli sır” kapsamındaki bilgiyi kaydedip, yayından 1 gün önce Yotube'a üye olup, harekattan 48 saat önce de videoyuyu yayına vererek dünyaya duyurdu. Teröristlerin bu bilgiye ulaşmasını sağladı.

Bu arada TSK’ya ait çok özel sırlar da ortaya döküldü. Çok kritik görevde bulunan bir orgeneralin şeker komasına girdiğini de yazdılar.

İsviçre’den YouTube'a üye olan bu kişilerin harekat tarihini nasıl öğrendikleri merak ediliyor.

Mehmetçik’in Irak’a yapacağı harekatın tarihini veren bu hainlerin aynı zamanda görevi “elektronik istihbarat” olan komutanlığa nasıl sızdıkları, komutanın sesini nasıl kayda aldıkları sorusu da gündemde...

EN HASSAS DİNLEMELERİ YAPAN KOMUTANLIK

Genelkurmay Elektronik Sistemler (GES) Komutanlığı, hem ana karargah hem de kuvvet komutanlıklarındaki Elektronik Harp birliklerinden oluşuyor. Bu komutanlık istihbarat ve karşı istihbarat görevlerini yerine getirerek barış ve savaşta destek işlevi yapıyor.

GES 'en hassas' dinleme operasyonlarından da sorumlu komutanlık. Uydu takibi ve iletişim izleme sistemleri de GES karargahından yapılıyor. Ayrıca donanım ve teknik teknolojiye sahip komutanlıklardan biri.

PEKİ BU SES KAYDI GERÇEK Mİ?

Youtube'da hala yayında olan bu ses kaydının gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Ancak harekat tarihi ile ilgili bilgilerin tutmuş olması kafaları karıştırıyor.

Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=129627

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    şok oldum vallaa...bu kadar basit olmamalı yaa yazık günah anca kendimizi avutuyoruz şuyuz buyuz diye ama ölen askerlerden ikiside bordo bereliymiş..kıçı kırık heriflere milli sırlarımızı çaldırıyoruz yazıklar olsun...üs diye saydığımız herifler çocukluktan sübyanlıktan yeni çıkmış çocuklara ahkam kesip dövmekten başka bir işe yaramıyorlar...arkadaşım izmir foça'ya askerliğe gitti sözde...askerlikte ne'mi ? paşaların karılarına folklör öğretiyor amk böyle işin ..

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    sanırsam sınırötesi günü patlak vermişti bu video. Ama yalan oldugunun sonradan bildirildiğini biliyordum ama yanlışta biliyor olabilirm. Neyse sağlık olsun.

eski bir dost mu aradınız?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    -----------------------------
    şok oldum vallaa...bu kadar basit olmamalı yaa yazık günah anca kendimizi avutuyoruz şuyuz buyuz diye ama ölen askerlerden ikiside bordo bereliymiş..

kardes bende yeni ögrendim. lan nolacak boyyle..tamam erler gidiyor ama şimdi de Bordoberelilerimiz göz bebeklerimiz teker teker gidiyor.yazıklar olsun.bu hükümet tarihte çok önemli bir yere geçecek.tekrar tekrar yazıklar olsun.her şeyimiz Allah a emanet.yeter valla.lanet olsun. :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:

Lemuria bunu yazdı:
    şok oldum vallaa...bu kadar basit olmamalı yaa yazık günah anca kendimizi avutuyoruz şuyuz buyuz diye ama ölen askerlerden ikiside bordo bereliymiş..

kardes bende yeni ögrendim. lan nolacak boyyle..tamam erler gidiyor ama şimdi de Bordoberelilerimiz göz bebeklerimiz teker teker gidiyor.yazıklar olsun.bu hükümet tarihte çok önemli bir yere geçecek.tekrar tekrar yazıklar olsun.her şeyimiz Allah a emanet.yeter valla.lanet olsun. :(

operasyon yapılmasını öncelikle isteyen hükümet değil asker ve halktır. dahası dtp hariç tüm partiler de hükümeti müthiş derecede baskı altında tutmuştur ve netice de hükümet bölyle bir operasyon yapılmasında gerek görmüştür. burada tarihe geçecek kimse yoktur. her şey istenilen şekilde işliyor verdiğimiz şehitler dışında... bu kadar ucuz düşünmeye ve ucuzlaşmaya gerek yok...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Ölenler arasında bordo bereli yok lemuria.Dağ komandosu var,ölen çavuşumuzda bordo bereli değil.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    videonun linkini bilen varmı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    Ölenler arasında bordo bereli yok lemuria.Dağ komandosu var,ölen çavuşumuzda bordo bereli değil.
    çorum asıllı şehit bordobereliymiş ... ewine gittiler ailesi söyledi

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    İsviçre ha ? Yargılanma olmasın olsada rahatça serbest kalsın ..

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    olabilir.bordobereliler ölümsüz değiller ya.bir canas yada bombalı tuzağa karşı bordo bereliler ne yapabilir?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

atat bunu yazdı:
    sanırsam sınırötesi günü patlak vermişti bu video. Ama yalan oldugunun sonradan bildirildiğini biliyordum ama yanlışta biliyor olabilirm. Neyse sağlık olsun.

ne desin adamlar dorudur dinlediler bizi dünyaya rezil oldukmu?kendimi bildim bileli tr teknolojide sınıfda kalmısdır.. ama askerimize güveniodum ben.. harbi bişeler yapıo gibilerdi.. üzüldüm.. 

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 3762 Toplam Mesaj: 30