folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TSK " Da Skandal Ses Kayıdı

TSK " Da Skandal Ses Kayıdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Örgütün mağaralarını BBG evi gibi dinliyoruz diyenler acaba kendi karargahlarının BBG olduğunun farkına varamadı mı?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Örgütün mağaralarını BBG evi gibi dinliyoruz diyenler acaba kendi karargahlarının BBG olduğunun farkına varamadı mı?
    analdık komunistisn ordu falan sana terse,hala haberin yalan olduğunun farkında değilsin.Operasyon haburun kapatılmasından önce özel kuvvetler tarafından başlatıldı,ordaki ses onunmuş yahu kaç kişi o generalin sesini bili,yor,aydın geçinen olayları analiz edemeyen Türk gençliği,pardon Türk dedim sevmezsin sen,yoldaş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

bir kaç şey dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama hava kuvvetlerinden bahsederken 2. 3. filo diyor ama üst düzey askeride onların özel isimleri vardır çünkü savaş durumunda filolar bölündügü için ilerde karışıklık olmasın diye

bunun yanında general kime konuşuyor konuştugu kişi neden cevap yada tepki vermiyor?

son olarak elektronik dinleme ciyazlarında analog aletlerdeki gürültü yada profesyonal olmayan aletlerdeki gürültü olmaz.....

Birde isteyen olursa size süper amerikan aksanlı amerikan istibarat daire başkanının acıklamalarını çekip yayınlıyım..... 

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Haberi görup tavuk yürekleri carpıp sok olanlara ve basit dusuncelerini kanıtlamaya calısanlara ;hemen heycanlanmayın suan savas halindeyiz ve savaslar sadece topla tufekle degil psikoljik olarakta verilir işte bu da bunun en guzel kanıtıdır.artık teknolojinin gelişmesi ve her kesime ulasması bu turk oyunları arttıracaktır dikkat ederseniz video harekat sırasında verildi ve duyuldu.aslında bu tür videoların tek bir iyi tarafı var oda içimizdeki tavuk yureklileri ve serefsizleri afise etmesi.tıpkı civcivi elinize alırsınız sonra birden bagrırsınız,yapanlar vardır yada görenler civciv korkudan altına eder he işte tıpkı burda oldugu gibi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turu
    turu's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bir kaç satılmışın çizdiği senaryo var ortada ve üzülerek izliyorum ki,hemen bu adi propagandaya inanan ve ordumuza olan güveni sarsılan arkadaşlar tepkilerini ortaya koymaya başlamış..ilk önce şunu belirteyim ki,bu harekat,basına yansımadan 48 saat önce başlamıştı zaten..askerimiz kuzey ırak ın 16 km içerisinde ilk olarak 3 bin komandoyla yerini almıştı..yani youtube deki o adi senaryo yayınlandığından bir gece önce askerimiz zaten orda ve çatışmadaydı.orada senaryolaştırılıp dillendirilen sözde o konuşma,zaten bu olan olayların tekrar anlatımıdır..yani istihbari bir olay asla söz konusu değildir.böyle ucuz bir olayı bile anlayamayıp ordumuza dil uzatma cesaretini gösterenler bir daha düşünmeli bence..tek güvencemiz bu kurum,daha fazla yıpratılmasına alet olmayalım.bunu yapmak isteyenlere de prim vermeyelim.istedikleri de zaten bu.

yaş 46 ama...daha iş var :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    Haberi görup tavuk yürekleri carpıp sok olanlara ve basit dusuncelerini kanıtlamaya calısanlara ;hemen heycanlanmayın suan savas halindeyiz ve savaslar sadece topla tufekle degil psikoljik olarakta verilir işte bu da bunun en guzel kanıtıdır.artık teknolojinin gelişmesi ve her kesime ulasması bu turk oyunları arttıracaktır dikkat ederseniz video harekat sırasında verildi ve duyuldu.aslında bu tür videoların tek bir iyi tarafı var oda içimizdeki tavuk yureklileri ve serefsizleri afise etmesi.tıpkı civcivi elinize alırsınız sonra birden bagrırsınız,yapanlar vardır yada görenler civciv korkudan altına eder he işte tıpkı burda oldugu gibi
    Arkadaş açıklamış. Aynen katılıyorum. Böyle şerefsizlik yapıp psikolojik olarak yıpratmaya çalışıyorlar. Burda ordusundan, gücünden şüphe duyan zayıf karakterli kişiler hemen "oo ama bu naısl olur ya" gibi şeyler söyleyip başkalarının da veya küçük kardeşlerimizin de beynini çelmesin. kendini parmaklasınlar.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:
    Arkadaş açıklamış. Aynen katılıyorum. Böyle şerefsizlik yapıp psikolojik olarak yıpratmaya çalışıyorlar. Burda ordusundan, gücünden şüphe duyan zayıf karakterli kişiler hemen "oo ama bu naısl olur ya" gibi şeyler söyleyip başkalarının da veya küçük kardeşlerimizin de beynini çelmesin. kendini parmaklasınlar.
    Lafın bir ucu bana dokunur gibi oldu. 1 yıl önce gizli bilgiler, New Cörsiy (yazamadım .aq) de çıktı. Ayrıca çok gizli denilen karargah bilgileri nasıl oluyorda duyulabiliyor. Bu tip birkaç olay yaşandı bu ülkede. Neyse yumurta pişiriyorum patlamak üzere, gelirim birazdan.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    bana göre içerden biri sızdırmış ama bunun içinde bir koplo olabilir şüpeside var

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Meydanlardaki savaş göstermeliktir.Savaş sadece masabaşında kazanılır...Kaç kişi, teknoloji vs.. pekte fark etmez.Görüyorsunuz masa başında abdliler izin verdi girebildik.

Savaş iki şekilde gerçekleşir 1-Operasyonel harekat, 2-Pisikolojik harekat.Pisikolojik harekat çok çok çok önemlidir.

Görüldüğü üzre bunu yapmaktadırlar.Şimdi birinin kaydını versem pkkdan bilmem kim desem örgüt bitti işte örgüt eşu şu ülkelerden destek var desem inanacakların sayısı?

Youtube ta deneyebiliriz inanacakların sayısı en az 200 bindir.Her gördüğünüz sakallıyı dedeniz zannetmeyeceksiniz.İnanmıyorum.Dünya da istediğiniz orduyu getirin gerilla taktiği ile savaşan bir örgütle TSK kadar mükemmel başa çıkamazdı.Hiç kimsenin bel altı kısmının yemediği şu günlerde en zor şartlarda, en zor yollardan k.ırağın 10 kilometre içine girmiş bulunuyoruz.Bordo bereliler 15 kilometre daha girdi yani 25 kilometrede.

Peşmergeler çekildi, köpekler sustu...Resmi olarak 25. sınır ötesi harekat başladı.

http://tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_4_Diger_Haberler/2008/sinir_harekati_2008/24_subat_2008.htm

ben bu çocuklara, tskya her şart altında güveniyorum.Genelkurmay başkanının pkk ile ilgisi olduğunu dahi öğrensem TSK ya güvenim bitmeyecektir.Üzgünüm Türkiyenin İÇİNDEKİ DAĞDAKİ DEĞİLDE BİZZAT İÇİMİZDEKİ BÖLÜCÜLER'e karşı birşey yapamıyoruz.Gönül isterdi ki onlara karşıda birşeyler yapalım.

KEndilerini öldürmek değil zihniyeti öldürmek şart...

Not:

Yeni basın açıklaması var 

http://tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_1_Basin_Yayin_Faaliyetleri/10_1_Basin_Aciklamalari/2008/BA_19.html 

Toplam Hit: 3766 Toplam Mesaj: 30